Giriş Kayıt
Yorumlar (12)
default avatar
(176) -
Film sonuna kadar kaybolan kişinin aranması konusundaki merakı üst düzeyde tutmayı başardı. Gerard Butler için fazla beklentiye girmeden izlenebilir.
Sürprizbozan: Göster
5


default avatar
(7) -
gayet de güzel, heyecanlı ve izlenebilecek bir filmdi. bir başyapıt olduğu söylenemez ancak vaadettiğini de veriyor. beğenmeyenler senaryonun basitliğine mi takılmışlar anlamadım. tavsiye ederim.


default avatar
(58) -
6 puanlık sıkılmadan izlenebilecek bir film. Harika bir film değil fakat filmin hiç bir sahnesi sıkılmadım. Güzeldi, izlenebilir.
6


avatar
(293) -
Heyecanlı, merak uyandıran Breakdown tadında bir film. Temposu düşmüyor klişe olaylarla ilerliyor. Beklenmedik bir durum yok her detay tahmin edilebilir seviyede. Seyredilir.


avatar
(867) -
Heyecanlı, sürükleyici, aksiyonu bol güzel bir film olmuş. Bir kaç mantık hatasını görmezden gelirsek gayet izlenesi bir yapım. Gerard Butler bu sefer Amerika'yı değil karısını kurtarmaya çalışan emlakçı rolünde. Hareket sevenler sıkılmadan izleyeceklerdir. İyi seyirler... 6/10...
6


default avatar
(3) -
1997 yapımı Breakdown filminin kötü bir kopyası. Çok sayıda mantık hatası var. Gerard Butler gibi bir oyuncunun daha seçici olması lazım.
Sürprizbozan: Göster


avatar
(1219) -
Tam anlamıyla ortalama ancak oyunculuk ve senaryo olarak zayıftı. Gerard Butler olsa da aynı olmasa da aynı yani .
Kısa süresi ile bir solukta bitiyor bu da güzel tarafı. Benden 6 puan.
6


default avatar
(344) -
Gerard Butler iyi oyuncusun ama bir de güzel senaryo seçsen keşke bu nedir ya, izlediğim en kötü filmlerden birisi. O kadar saçma sapan gelişiyorki olaylar şaka gibi. Bir de değer mi yani onca şey öyle birisi için, izlemeyen bir şey kaybetmez asla bilakis 1.5 saat kazanır. benzerinden on binlerce var ve hala da çekiyorlar anlamak güç.
4


avatar
(478) -
Ben çok beğenemedim. Gerard Butler olmasa zaten boş bir film. Senaryoda kopukluklar ve hatalar var.
Özellikle
Sürprizbozan: Göster
5


avatar
(5112) -
Film baştan sona özellikle son yarım saatte gereksiz uzatılmış sahnelerin dışında heyecanın oldukça yüksek olduğu bir filmdi. Yalnız bazı saçmalıklar yok değildi. Örneğin
Sürprizbozan: Göster
Eğer bunlar görmezden gelinirse ve Gerard Butler hayranıysanız ve beklentinizi yüksek tutmadan şans verilir...
6


default avatar
(142) -
Gerard Butler eli yüzü düzgün yakışıklı bir aktör. Filmlerini severek izlerim ama bundan bir önceki çok basit gelmişti. Bu film daha oturaklı ve gerilim dolu. Bu türün en bilinen örneği Kurt Russellin Tuzak (1997) "Breakdown" isimli filmiydi. Sanırım Gerard Butler bir daha 300 Spartalının başarısını yakalayamayacak. Bu yaz izlenecek güzel bir film pişman olmazsınız.


avatar
(698) -
Bu tarz filmleri seviyorum. Fazla kafayı yormadan iyi bir gerilim ve gizemle işin üstesinden geliyorlar. Lakin gerard butlerin babasının çiftliği gibi takılması bana pek mantıklı gelmedi. Fena film değil, yokluktayız, bu seviye bile yetiyor bu ara
6


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022