Giriş Kayıt
Yorumlar (14)
default avatar
(32) -
Görsel ve geleceği canlandırma çok iyi oyuncularda iyi ama film olmamış adamı sıkıyor sadece bitsin diye seyrettim keyif vermedi.
3


default avatar
(60) -
Başlarda iyi gidiyordu sonra ne oldu ne bitti hiç birşey anlamadım..az bişey izle merakını gider sonra ileri ileri al ve sil unut...
3


default avatar
(18) -
En başta kurguda büyük sorunlar var. sadece tek sorun da bu değil. Kısaca, tavsiye etmeyeceğim bir film..


default avatar
(3) -
Filmi hiç sıkılmadan izledim.Sonucu kestirilemeyen akıcı bir film.
8


default avatar
(20) -
Black mirror'dan bi üst kalitede olduğu için bunu film yapalım demişler acaba kaçıncı sezon kaçıncı bölümdü, görsel mörsel güzel işte Gülücük
4


avatar
(3764) -
Film biraz daha kısa ve akıcı olsa tadından yenmez olurdu ama bu haliyle tamamlaması zor olmuş, bu kadro ve ambiyansa rağmen... Biraz Blade Runner'dan esinlenme var gibi geldi bana ama tam olarak ne bulamadım. Vasat bir film, bu kadar süre harcamaya değmez diye düşünüyorum.


avatar
(257) -
Kesinlikle çok yavaş bir film böyle bir filme bu kadar bütçe yazık olmuş kesinlikle filmi sonuna kadar sabırsızlıkla izlemek intihar olabilir net yani şöyle aşırı derecede yalnız kaldığınız zaman el atarsanız netflix bu filmle kafayı yememizi istemiş galiba puanım 5/10 o kadar paraya yazık olmuş.
5


avatar
(136) -
sinema da yolunu bulamayan soluğu netflix te alıyor kendi bağımsız projelerini üreten bu firmanın yelpazesinde 3 veya 4 iyi proje varsa 40 tanede kalitesiz yapımlarla dikkat çekiyor. bu film de ağır isim ve ve teknoloji dolu olmasına rağmen kalitesiz ve bazı yerlerde baya sıkıcı hikayesiyle vasat çerezlik filmler listesine giriyor..
5


avatar
(881) -
Çok farklı bir filmdi .Geleceği güzel yansıtmışlar ayrıca konusuda güzel bir aşk hikayesiydi temposunun daha yüksek olmasını beklerdim ama öyle olmadı şunuda bilmek gerekir film bir şekilde heyecanını sürdürüyor bana göre fazla ayrıntı ve beklenti içine girmeden film yokluğunda izlenebilir olmuş....


avatar
(909) -
Bu sene en büyük beklentimin olduğu filmdi. Çıktığı gün fazlasıyla gömüldü ve beklentim bir hayli düşse de o kadar da kötü değildir diye düşündüm. Film kötü. Paul Rudd dışında iyi oynayan biri yok. Gelecekte geçiyor fakat gelecekle ilgili hiç bir öge yok filmde. Azıcık daha gelişmiş bir telefon, uçan arabaların bir hayli uzaktan çekim ile gösterildiği sahneler ve her duvarda grafiti dışında modern günde geçen bir film. Doğrudan günümüzde yapılsa daha iyi olabilirmiş. Bilim kurgunun filmde kullanıldığı hiç bir sahne bile yok. 1 sahnede araba( düz normal 1960'ların arabası) ile uçan arabayı takip ediyorlar ve uçan araba da niyeyse kara yolunun güzergahında havada gidiyor sadece. Günümüzde geçmemesi en büyük sorunu olsa da filmde içerik anlamına da bir şey yok. İzlettirdi , yani iğrenç diyip kapattırmadı fakat kesinlikle keyif vermedi. Netflix'in ilk dönemlerindeki filmler son zamanlarda geçkiklerinden çok daha kaliteli. Firma büyüyünce kaliteye önem yerine ürün sayısına önem vermeye başladı. Oyuncular bu film ve senaryoyla çok güzel harcanmış. Tavsiye etmem. Hayal kırıklığı.
5


avatar
(411) -
Tutkulu bir aşığın sessiz çığlığı ve aşkı peşindeki 2 saatlik koşuşturması olarak özetlenebilecek olan “Mute”, Hollywood standartlarına göre fazlasıyla boylu poslu (1,94 m) olan “Leo” rolündeki İsveçli Alexander Skarsgård’ın kadrodaki diğer oyuncularla birlikte iyi iş çıkardıkları sağlam bir film… “Mute”, özellikle “Moon” ve “Source Code” gibi iki önemli filme imza atan Duncan Jones’un yönetmen koltuğundaki dördüncü uzun metrajlı sinema filmi… Jones bu filmde, Netflix’in de desteği ile risk alarak, ortaya içinde her dişe ve her zevke uygun bir şeyler bulunan karışık meyve tabağı koymak yerine meraklısına torbada çetin ceviz sunmuş… Olumsuz yorumlara aldırmadan filme ve kendinize bir şans verin derim…
7


avatar
(103) -
Neresinden tutarsanız tutun elinizde kalan bir film. İyi bir film yapabilmek için sadece oyuncular ve görsel efekte harcanan para yeterli değil, hikayesi, kurgusu , şarkıları çok kötü. Netflix'ten çıkan filmler sinir bozucu olmaya başladı. Çok şey vaat ediyor ama doyurmuyor.
1


default avatar
(2) -
Uçan araba var son sahneye kadar gün ışığı yok. Vakit kaybı.
3


default avatar
(175) -
Sürprizbozan: Göster
5


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018