Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(35) -
pitch black i yeniden çektiklerini sandım... hatta pitch black tende beter olmuş... günümüzün teknolojisine bak film e bak.... tarkan la kurt unu izledik film boyunca!!! verdiğiniz puana yazık... açıkça söyleyim hayal kırıklığı !
6


avatar
(6921) -
serinin diğer filmlerine göre sanki biraz geride kalmış...


avatar
(123) -
Hayal kırıklığı.
4


Yorumlar (83)
default avatar
(219) -
Güzeldi. Seyredebilirsiniz.Özenle seçilmiş bazı sahneler için geri sarıp bir daha bakacağınız bir kaç sahne var... onu görmek için bakın.
6


avatar
(207) -
Seriyi yıllar sonra 2. kere izleyip bitirdim.İlk film benim favori filmlerimden biri. Her anlamda tatmin edici, akılda kalan başarılı bir sci-fi/horror/survival örneği. 2. film ise şok edici derecede vasat. Bu film ise ilk kez duyrulduğunda Vin Diesel'ın açıklamasını hatırlıyorum. 2. filmin yarattığı hayal kırıklığının farkında olduğunu ve 3. filmin ilk film tarzında yapılacağını söylemişti, çok sevinmiştim fakat bu da vasat bir film. Riddick çok iyi bir karakter, içinde bulunduğu evren de ilgi çekici, devam filmlerinin başarılı olmasını isterdim.


default avatar
(1082) -
Riddick ilk filmi çekildekten sonra devamı olacağı az çok tahmin ediliyordu. Serinin bu filmi çok yavan ve basit kalmış, beklentilerim biraz daha yüksek tuttuğumdan filmi beğenmedim.
6


avatar
(1220) -
Çok saçma bir devam filmi olarak ilk iki filmin epeyce gerisinde kalmış. Anlamsız efektler ve anlamsız bir devam. Vin Diesel olmasa gerçekten bir çöplük derdim film için. 5 puan.
5


avatar
(422) -
Riddick bildiğimiz Riddick ne eksik ne de fazla fakat film pek gitmiyor adeta ite kaka tamamlamışlar gibi. Net bir şekilde serinin en zayıf filmi olduğunu söylemek lazım ama yine de kendini izlettiriyor. Konu yavan kalmış insan Riddick'ten daha fazla birşeyler bekliyor.
6


default avatar
(65) -
olmamış bu. Nerede o ilk filmin farklılığı güzelliği, nerede bu sığ film.


default avatar
(103) -
Bilim kurgu ve aksiyon tadındaydı ve güzel bir filmdi.
7


avatar
(15) -
bir solukta izledim
10


avatar
(723) -
Türe bir yenilik getirmiyor. Tam anlamıyla çerezlik. Kısmen stüdyoda çekilmiş hissi verdi.
6


avatar
(101) -
Klasik Riddick. Riddick hayranlarını tatmin eder. Seri yeniden başlamışta bu da ilk filmiymiş gibi olmuş. Çeviri için teşekkürler...
7


avatar
(173) -
Sürprizbozan: Göster
6


default avatar
(143) -
İlk defa riddick serisinde işin sanatsal yanına değinmeyi başarmışlar,hiç bir yoruma aldanmayın ve özelliklede Director's Cut sürümünü mutlaka izleyiniz.Benden 9/10.
9


default avatar
(52) -
"Riddick" her zaman bir karizması ve havası var bu adamın fakat her ne hikmetse
Sürprizbozan: Göster
7


avatar
(23) -
Vakit kaybı.. Görsellik desen o da yok. Efektlerin gerçek olmadığı çok belli oluyor.
3


avatar
(1233) -
Bu tarz filmlerin standartı artık oldukça yüksekte olduğu için abartılı filmlerin yapılması artık normal gelmeye başladı. O yüzden abartılı ve zorlama sahneleri gördüğünüzde "hadi canım - yok artık" gibi tepkileri vermeniz zamanla azalacak ve biz izleyici kitlesine basit gelmeye başlayacak.

Film fena değildi.Aksiyonu bol , eğlenceli , izlerken sıkılmamanıza rağmen sıradan.Kısaca İzle-Sil
İyi seyirler. Saygılar
6


avatar
(57) -
ne yazik ki çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim, sanki biz bu seriyi ücleyelim de nolursa olsun diye cekilmiş gibiydi bi yandan pitch black filmine dönüş var gibiydi bi yandan farkli bir hava verilmek istenmiş gibiydi ama ikiside olmamış. elinde vin diesel gibi bir oyuncu var ve teknolojide son nokta imkanlar super ve elde olan yapıma bak, tabi ki cok kötü değil ama seriyi izleyenler Riddick ve vin dieselden eminim daha fazlasını beklemişlerdir.
7


avatar
(389) -
Arkadaşların da dediği gibi tam bir hayal kırıklığı. İzlemek isteyen varsa beklentileri asgari seviyede tutmaları olası bir hayal kırıklığının da önüne geçecektir.
5


avatar
(404) -
Film, serinin en zayıf halkası olmuş. Hatta bence neredeyse seriden bağımsız bir film gibi olmuş. Riddick'in bir derinliği vardı. Bu film ise vasat bir aksiyon hüviyetinde kalmış. David Twohy'ın birçok filminde böyle bir özellik var; iyi başlar ama aynı seviyede bitiremez.

Eğer amaç gişe hasılatı ise büyük yapımların zarar ettiği bir dönemde maliyetinin 3 katı hasılat elde etmiş. Bu bakımdan amaç hasıl olmuş; ama sonuç olarak serinin çıtası düşmüş.

Filmin beklentilerin altında kaldığı kesin. Eğer izleyecekseniz bu gerçeği göz önünde bulundurarak izlemenizde fayda var.
6


default avatar
(8) -
Felaket ve ötesi, daha fazla cümle sarf edilmeye bile değmez.
1


avatar
(212) -
basit kurgu herşey tahmin edilebiir yer yer çok sıkıldım beğendiğimi söyleyemiycem.. 4 puan
4


‹ Önceki 1 2 3 4 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022