Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(94) -
Dram ve gerilim çok iyi yansıtılmış.Teknik anlamda bu tür tesislerin yapısı /çalışması hakkında bilgi verme açısından da iyiydi.Sualtı robotu ise harikaydı.
Sürprizbozan: Göster

Film iyi, anlatıcının mesajı saçma. 7/10
7


avatar
(2675) -
Film 1969 yılında yaşanmış gerçek bir olaya dayanılarak senaryolaştırılmış. Felaket temalı olmasına rağmen üst düzey bir gerilim ve heyecan yok ama özellikle finalinde verdiği mesaj ile sinemanın sadece eğlence amaçlı olmadığının güzel bir örneği.
6


avatar
(5357) -
Doğanın bizler için ne kadar önemli olduğunu bu tarz filmlerle bir kez daha hatırlatması açısından çok önemli bir film. Ayrıca film de konusuyla ve sürükleyici olmasıyla rahatlıkla sizi içine alabiliyor. Bu arada benim kahramanım Sofia'nın iş arkadaşıydı. Sanırım izleyeni pişman etmeyen bir film. Tavsiye ederim..
7


avatar
(410) -
Allah tüm erkeklere Sofia gibi seven, cesur ve yürekli kadın sevgisi nasip etsin inşallah yareppimmm çok amin... Deepwater Horizon filmini izleyen ve olayı bilenler kaçırmasın derim. Özellikle 2. yarısı baya güzel gerilim dolu ve duygusal anlar vardı. Özetle Norveç için: Petrol ülkesi değil okyanus ülkesiyiz mesajı verilmiş. Güzel film tavsiye ederim başroldeki Sofia hatrına filme 10 veriyorum Gülücük
İyi seyirler dilerim.
10


default avatar
(3) -
çok güzel bir film.Beklentilerimin üstünde çıktı. Tavsiye ederim.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023