Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(176) -
2.sezondayım dizi gayet güzel ancak bu gwen karakterini oynayacak baska kız mı yokmus anlamadım bu oynayanın torpili mi vardı çözemedim yani sürekli dizide bu kıza aşık olanları gördükçe dizi gerçekci gelmiyor yani büyüye inanırım buna inanmam:))
9


default avatar
(91) -
4. sezonun başındayım ama gına geldi artık ya..şu Gwen çirkinini birisi öldürmeli artık.. yönetmen, senarist ya da hangi salak seçtiyse Gwen karakterini oynayan kızı, aptalın önde gideni olsa gerek.. ya arkadaş göz var nizam var.. hadi o karakter için çirkin bir kız seçtin eyvallah da, ya o kadar adamı ne diye bu kıza aşık edersin.. insafffff yaaaaa...


avatar
(22) -
Güzel bir sezonu daha geride bıraktık.


Yorumlar (219)
default avatar
(95) -
çekildiği yıllara göre mükemmel bir dizi olmuş. devam etmediğine üzüldüm.
8


avatar
(151) -
İnsanı içine ceken bi hava var bu dizide. Eşimle beraber bastan sona sıkılmadan izledik. Özellikle Merlin ve Arthur'un diyalogları cok hoş.
8


avatar
(352) -
Genel anlamda iyi bir dizi olmasına rağmen teknik anlamda çok vasat. Özellikle Smaug gibi bir ejderha sonra paintle çizilmiş gibi canavarlar çıkması biraz hayal kırıklığı. Hele bazı sahnelerde yerinde duran yaratığın önünden kamerayı hızla geçirip " çok hızlı göremiyorum " tarzı söylemlere sahip bir anlayışı var. Kamera yönetmeni de maalesef sınıfta kalmış.

Teknik olarak 3 puanlık diziyi ise 7 8 puanlara ne çıkartmış izleyince görüyorsunuz.
8


default avatar
(17) -
İzlediğim ilk yabancı dizi ve hiç sıkıldığımı hatırlamıyorum çok güzel bir dizi.
10


avatar
(1185) -
Az miktarda bütçe ve oyuncu ile de çok güzel şeyler çıkartılabileceğinin kanıtı gibidir Merlin. İngiltere'nin ünlü Kral Arthur efsanesinin Efsanevi büyücü Merlin'i baz alarak sinemaya uyarlanmış halidir. Birbirinden ilginç maceralar atlatan Arthur ve Merlin'in aralarındaki bağ görülmeye değerdi doğrusu. Sizi hiç sıkmayan güzel bir yapım izlemek istiyorsanız ve biraz da olağanüstü olaylar olsun diyorsanız, bu dizinin tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Keyifli Seyirler Dilerim. 8/10
8


default avatar
(8) -
İzlediğim ilk yabancı diziydi.Kaç yıl geçmesine rağmen unutamıyorum.Dizi tarihinin en iyilerinden.
10


default avatar
(11) -
kral arthur için bir sürü dizi film yapılmıştır ama en iyisi budur.Bradey james e arthur karakteri cuk oturmuştur.kurgu ,mekanlar , kıyafetler oyunculukla harika .herkes gibi gwen karakterini oynayan Angel Coulby gördükçe sinirlerim zıplamış yönetmenin akrabası da mı torpilli yada başka kız yokmuda bunu koydunuz diye düşünmüşümdür.


default avatar
(17) -
Biraz ergen dizisi gibi kaçsada iyidi.


avatar
(55) -
Keşke izlemeseydim dediğim dizilerden biri.
5


avatar
(1825) -
Şu Gwen tam bir mantık hatası.Herhalde yapımcıların çocuğu, kızı ya da baya bir yakını işte ne ya böyle rolü gereği fazla abartılıyor. Ne güzelimler geçti diziden ama Gwen maşallah hepsini alt etti. Sağlam torpili var. Rüyasında göreceği adamlarla ohh her bölüm ayrı ayrı gönül eğlendiriyor biraz mantıklı olunur di mi sanırım senaryoyu falan yazıyor var yani bir kıllık. Biraz saçma duruyor diziyi izleyince göreceksiniz. Gülücük Diziye gelince güzel dizi eğlenceli tarafı çok fazla. Merlin çok iyi oynuyor Artur ile uyumu da diziye artı katıyor. Üst düzey bir şeyler beklemeyin fantastik kendi halinde sıcak büyümsü gwen mantık hatalı bir dizi işte. Sezon ilerledikçe daha da güzel oluyor dizi final de öyle 5 sezonun tadını çıkartın. Özellikle Merlin gibi bir kişiliğin.
8

Cevaplar (1)
default avatar
(101) -
Gwen mantık hatalı kısmına kesinlikle bayıldım.


1
| Bildir


default avatar
(4) -
Güzel bir dizi daha arşiv ve hatıralara karıştı. LadyHulya bu dizi için alkışı hakediyor
slcn


avatar
(590) -
Diziyi hiç takip etmedim ama buradaki yorumları okuduktan sonra şu Gwen nedir ne değildir bakayım dedim de bakmaz olaydım yahu.. Yapımcıların zevkine birşey derdim de neyse...


default avatar
(4) -
büyülere büyük bir ilgim var merlin gerçektende rolünü çok güzel yapıyor.morganayada ayrıca bir sempatim var çok şeker bir kızz
10


avatar
(6) -
Final beni etkiledi hele ki o teşekkür sahnesi cok güzeldi senaristler orijinal efsaneye bağlı kalmışlar
Sürprizbozan: Göster

vel hasıl final güzeldi burda bırakmak en iyisi yok 6. sezon olabilirmiş gibi dedikodularla insanlara yanlış umular vermek yanlış
9


default avatar
(5) -
dizi bitti ya laa


default avatar
(27) -
8


avatar
(80) -
Aynen ya ben de Samsunlu gibi sezon finali diye izliyodum bittiğinde şok oldum. Keşke daha önceden final olduğunu bilseydim de mesafe koysaydım biraz.

Sürprizbozan: Göster
9


avatar
(142) -
Sezon Finali gözüyle izliyordum diziyi,
Sürprizbozan: Göster
Bi' forumlara bakim dedim Finalmiş.Böyle finalmi olur ya :S
Sürprizbozan: Göster
10


avatar
(64) -
ne yaptin be merlin aldin beni benden ...
9


default avatar
(140) -
Bu Dizi bitmez bence devam eder..
8

Cevaplar (1)
avatar
(687) -
bitti artık merlin ölümsüz oldu ve günümüze kadar yaşıyor
10


1
| Bildir


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 8 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022