Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
(66) -
Şu anda evli olan kızımla birlikte, çocukluğundan beri Pixar filmlerini severek seyrettik. Toy Story ile başlayan serüvenimiz nasıl oldu da böyle bir ucubeye evrildi anlayamadım. Zaten en baştan hikayeye ısınamamışken, bir de garip bir aile ve nasıl doğduğunu anlayamadığım çocuklarını görünce daha başında kapatıp seyretmekten vazgeçtim. 1/10
1


avatar
(159) -
Cinsiyetsizlik ekibi iş başında!! Nezamanki Disnep ve Pixar 'ın o efsane filmleri yapan ekip ayrıldı ve yerlerine 2/3 cinsiyetçi tipleri doldurdular, işte ozman filmler berbat olmaya başladı!! yazık oluyor gerçekten canım potansiyelli filmlere!!!
1


default avatar
(60) -
Toy Story, Monsters Inc, Cars, Incredibles, Finding Nemo, Wall-e, Up gibi sıcacık aile filmleri yapan Pixar'la bu filmi yapan Pixar aynı olamaz. Bildiğimiz hikayelerin NETFLIX adaptasyonları (tahrifatı) gibi bir şey ortaya çıkmış.Çocuk filmi desen değil, yetişkinler için desen değil...Yeni film yapmasınlar artık, eskinin ihtişamlı mirasının getirileriyle yetinsinler. Genelde insanoğlu, özelde sinema sektörüne meşhur soru: "Quo vadis?"
1


avatar
(70) -
Sırf animasyonlar için 5 puan verdim. Hikaye yok yani bildiğiniz hikaye yok gibi bir şey. Sosyal mesaj verelim aman şunları da koyalım bu kitleye de hitap edelim gibi gibi yapılmış bir film. Buzz gibi bir karakterden harika bir iş çıkabilecek iken Disney her zamanki gibi batırmış.
5


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022