Giriş Kayıt
Yorumlar (19)
avatar
(406) -
Gayrı iradi izlediğim dizi Çok Mutlu
Hep bir yerlerde dek geldiği için resmen izledim.
7


avatar
(880) -
Kısaca yap ve bitir abi. Neden bu kadar zora sokuyorsun, bıktırıyorsun anlamıyorum. İlk başları hariç tamamen zaman kaybı.
3


avatar
(279) -
Baştan söyleyeyim dizinin izleyicisi değilim.

Konuya gelirsek genel kanım millet olarak aşağılık sendromu bizi almış götürmüş gibi. Yani şu diziye oy verenlerin yarısı 1 vermiş. Beğenmezsin, kötüdür, eksiktir. Olur, olabilir. 5,4 verirsin. Ama bu resmen linç timi. Beğendiğinize 10 beğenmediğinize 1 vermekten vazgeçin. Arada 8 tane puanlama için rakam daha var.


avatar
(70) -
Şimdi hakkını yemeyelim, kitleleri peşinden götürmüştür Heyyy yaa ama bence bu filmin bu denli izlenmesinin sebebi şudur, ben her zaman televizyonun evlerde açık olarak durduğunu ve izlenmediğini tespit ettim hep bu açık durmalarda da arka sokaklar yayın da, aslında bir kısır döngü var. Televizyonlar arka sokaklara reyting yapıyor, arka sokaklar bize yayın işte bu dizi de böyle sürdü gitti. Genelde hep izleyin derim, izleyin.
5


default avatar
(24) -
Bu dizi bitti mi hala inanamıyorum. basladıgında ilkokula gidiyordum ve cocuğum ilkokula gidene kadar devam eder zannediyordum. ama nasip değilmiş hahahhahahahahah
1


avatar
(213) -
Yeter be kardeşim. Yemin ederim yapımcı olsam utanırım. 2015-2016 sezonunda da devam edecekmiş
1


avatar
(1571) -
Gülücük Çok Mutlu hahahahaha

Ne çok güldük ağlanacak halimize. Dizi öncelikle kamera açılarını kaldırıp indirerek yıllardır bizlere aksiyon dizisini nasıl olduğunu anlatmaya çalıştı. Başardı mı, yok ağa ne başarması resmen bu dizi bir dayatmadır diyorum. Kimin dayatması ya da neyin dayatmasını karışık tabi. Gündeme göre şekil alması falan diziyi bu zamana kadar getirdi. En sevmediğim yani, o kadar polisiye filmi izledik, ama bu filmdeki mantık hataları kadar film görmedik. Şöyle: Yönetmen birden kamera açılarının yardımıyla bize aksiyonu vermeye başlar. Bir anda yapılacak operasyona kilitlenen seyirci o an elinde ne varsa bir yere bırakır anı kaçırmamak için. Her şey hazırdır ve ekşın operasyon başlar. Şok!!! olay o kadar aksiyonlu gerçekleşir ki içinizden vay be adamlar harbi aksiyon dizisi yapmış dersiniz ve birden aralarında 1 metre var ya da yok polis suçluyla birbirlerine şarjör boşaltır. Sonra ne mi olur? Aynı polis hemen alın şunu der ve o hani sana bir şey olmadı anladık da suçlu da ayağa kalkar ve gider. yow yow Vurulan bir polis olursa da çelik yelek varmış neyseki şükür deyip kaldığı yerden devam eder film. Arka sokaklarda artık gökdelenler yapıldı, ama bu film hale devam ediyor kısacası. Oyuncuların bu diziden emekli olduğu dedikoduları da dolaşıyor etrafta. hahahahaha Yani bu dizi tamamen hayal ürünüdür.

İzlemeyin yeter yaw.
Saygılar
6


default avatar
(13) -
sonunda bitiyormuş. gözümüz aydın Gülücük
4


default avatar
(20) -
11 Yorumdan sadece 1 tanesi yerlere göklere sığdıramamış diziyi. İyide o zaman aritmatiksel ortalaması %10 civarı çıkmalı nasıl oluyor da reyting patlamasına uğrayıp 1 numaralı dizi oluyor biri bana izah etsin. Birde bilen varsa daha kaç sene sürecek acaba bu işkence?
1

Cevaplar (3)
default avatar
(84) -
Televizyon size ne verirse siz de onu alırsınız. Maalesef bizim evde de bbc ya da discovery çekmediği için yemek yerken bu diziyi açıyoruz. Sinema öğrencisi olarak söylemek gerekiyor, amerikan ve ingiliz dizileri can damarım Hıhı
1


1
| Bildir
default avatar
(20) -
Oturupda herkes BBC yada Discovery kanal izlesin demiyorum ancak dizinin kalitesi de ortada. İnsan kendine sunulan hizmetin en iyisi, en güzeli olmasını ister. Amerika'da ya da Avrupa'da bir dizi kaliteli değil ise, izleyiciye istediğini vermiyorsa kimse izlemez böylece de dizi kendiliğinden yayından kalkar. Ben diziyi izledim, Türk halkının polisine olan sevgisinden nemalanıp parayı götürmeye çalışmışlar. Senaryo, replikler, oyuncu seçimi, oyunculuk, yönetmenlik, efektler kısacası aklınıza ne gelirse hepsi rezalet ötesi, 5. sınıf bile değiller. Zaten yorumlarda genel kanıyı üç aşağı veriyorken dizi nasıl oluyor da reyting patlamasına uğruyor anlayamadığım işte bu.

NOT: 2 Yıldır haber, belgesel, haber programları ve anlık gelişmeleri içeren yayınlar dışında tv hiç izlemiyorum. Onun yerine pencereden dışarıyı izlemek bile daha hayırlı bir iş olur kanısındayım.
1


1
| Bildir
default avatar
(84) -
Yazdıklarınızda tamamiyle haklısınız. Benim en çok dikkatimi çeken, izleyici izlediğinin film ya da dizi olduğunu unutmalıdır. Temelde sinema bunun üzerinedir, fakat dizide ısrarlı bir şekilde kamera bir ileri bir geri, bir o yana bir bu yana... Bu kadar da acemilik olmaz. Üzerine ekleyebileceğim birşey yok yow yow
1


1
| Bildir


avatar
(74) -
Dizi ilk başladığında izliyordum, sonra bayağı bir süre izlemedim. Geçenlerde izlediğim bölüm ile daha önce izlediğim bölümün konusu aynıydı.

Ya kardeşim madem konu bulamıyorsun bırak.
6


default avatar
(107) -
bu puana ve bu yorumlara rağmen reyting listelerinde 1. olan ve hatta tekrar bölümü dahi ilk 10'a giren dizi 12358691447 bölümdür karabasan gibi çöktü bitsin artık!
1


default avatar
(63) -
Dizinin her bölümünü ilgiyle izliyorum. Bütün sezonları izledim. Çoğu konu gazetelerin 2. sayasındaki haberlerden alınıyor. Aslında her bir bölüm gerçekte yaşanan olaylardan esinlenme. Mesela telefonla sizi arayıp emniyetten arıyorum diyen dolandırıcılar vardır bunu bile konu etmişlerdir.

Ayrıca espirili bir dizi. Örneğin bir bölümde hırısızlar aynı apartmanda iki evi gece soyarlar. Yaşlı bir çiftle, genç bir çifti spreyle bayıltıp kadınları farklı evlere taşırlar. Sabah başka kişilerle uyanırlar ve ortalık karışır. Tabi böyle filmler bütçe meselesi. Bu sebeple dizideki gerçekçilik hiç iyi değil. Ama mana çok iyi.
10


avatar
(442) -
Dizinin reklamına bile dayanamıyorum. İlk defa afişini burada gördüm, resmen utandım. Kelimeler kifayetsiz.
Bu dizinin bir kostüm tasarımcısı yok -tabii ki- ama insan poster için resim çektirirken pijamadan bozma pantolon giyer mi arkadaş? Hepsi ayrı bir tarafa bakıp şaşırıyor bir de... Hay bayılazam pufff


default avatar
(20) -
dünyada ilk defa telsiz-telefon görüşmesinin yapıldığı dizimsi yapıttır http://youtu.be/wU4vr7_DBhA manyak gibi zamundada paylaşıyorlar ona yanıyorum

Cevaplar (1)
default avatar
(188) -
bu diziyi zamundada arayanlar nasıl bir manyak


6
| Bildir


avatar
(902) -
Gerçekle HİÇBİR alakası olmayan bişiy...
2


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dizi Altyazıları
Better Call Saul (3,078) The Sinner (1,918) Suits (1,851) Shameless (1,640) La Casa de Papel (1,504) Castle Rock (1,399) Fear the Walking Dead (1,398) Bodyguard (1,336) The 100 (1,216) Mayans M.C. (1,212)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018