Giriş Kayıt
Yorumlar (4)
avatar
(1603) -
İzle!

"Politikacılar bebek bezlerine benzer. sık sık aynı nedenle değiştirilmelidir. bir daha ki sefere oy kullanırken aklınızda olsun."

Bu söz zaten filmin mantığını bizlere anlatıyor. Kısa sürede insanı etkileyen birisinin nerelere gelebileceğini ve sonunda da nasıl olacağını. Tabi daha iyi olabilirdi ama bunu şimdi söylemenin ne yeri ne de zamanı. İzle, anla filmlerinden birisi daha.

İyi seyirler.
Saygılar
7


avatar
(14) -
Siyasi göndermelerin bol bol olduğu bence çok anlamlı bir film. Özellikle Robin'in neden bu kadar değerli olduğunu bir kez daha anlıyoruz. Laflarla oynayan herkesi sevmemek elde değil tabi doğru buldurma yönünde yapılan olanları demek istiyorum. Politikacılar gerçeği saklamak için, sanatçılar gerçeği dışarı çıkarmak için yalan söylerler, sözü bu filme tam da uyuyor. Beğendim filmi. Özellikle sonda söylenen replik düşünmemiz için yeterlidir diyorum. Eline sağlık Robin iyi ki Hollywood senin gibi bir oyuncuyu tanıdı. İzle, düşün ve anla.
7


avatar
(66) -
Politika sevenler için güzel bir film. Komedi unsurları da fena değil. Ha bir de tabiki Robin Williams! Bence izlenmeye değer, ben keyif aldım. 7/10
7


avatar
(692) -
"Politikacılar bebek bezlerine benzer. sık sık aynı nedenle değiştirilmelidir. bir dahaki sefere oy kullanırken aklınızda olsun."

Başrol&Oyunculuk uyumunun tavan yaptığı bir film.

Çok geç izlemiş olduğum için kendime kızgın olsam da, zaman ayırıp izleme şansı yakaladığım için mutluyum. Tür olarak Siyasi-Komedi türünde pek fazla örnek göremediğimiz için bu tarza hasret kalmışım.

Sizde benim gibi izlemediyseniz hala çok geç sayılmaz.

7,5 / 10
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Man of the Year
Dizi Altyazıları
Vikings (3,311) Supernatural (3,243) Arrow (2,453) The Flash (2,011) Supergirl (1,126) La Casa de Papel (998) Counterpart (946) Friends (831) The Protector (803) Peaky Blinders (700)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018