Giriş Kayıt
Yorumlar (9)
avatar
(282) -
Harika bir filmdi. Bu filmi izlemek istiyorsanız sakın yorumları okumayın direkt izleyin. Filmi izlemeden yorumlara gözatsaydım kesinlikle izlemezdim ama iyiki okumadan izledim... Yoksa mükemmel bir filmden olacaktım.

Steve Carell kusursuz bir cast seçimi olmuş. Bence bu dünyada bu role olabilecek en iyi seçimlerden birisi ya Steve Carell ya da Ben Stiller olurdu. Olumsuz yorumlara aldanmadan direkt izleyin. Harika bir aile filmi. Filmi daha anlamadan, karakterleri tanımadan ve olayların nasıl geliştiğini görmeden ''kültürümüze ters'' ya da ''sapkın'' gibi yorumların yazılması gayet doğal.

Bu filmi beğendiyseniz size şiddetle tavsiyem; ''The Family Stone (2005)''
not: Aralık ayının sonlarına doğru yani yeniyıla yaklaşırken izleyin.
8


default avatar
(12) -
Bazı değer yargıları bizi kültürümüze uygun olmasa da, temel olarak gayet samimi ve sıcak bir film olmuş.
Sulu Amerikan komedi filmlerinden hiç hoşlanmayan biri olarak, espirilerin gayet ince ve kaliteli olduğunu söyleyebilirim, Senaryo güzel, oyuncular yerli yerinde. Filmin türkçe ismi tamamen alakasız olmuş.
Kaliteli, ailece seyredilebilecek bir film. 8/10


avatar
(132) -
temeli sapkın olan bir olayı sanki komikmiş gibi sunmaya çalışan saçma bir film ...
3

Cevaplar (1)
avatar
(282) -
Öpüşme sahnesinin bile neredeyse olmadığı bu filmde ''sapkın'' bir temel olarak ne gördünüz merak ettim. 10 puan verdiğiniz Örümcek Adam filmi hayata bakış açınızı mı yansıtmıştı?
8


2
| Bildir


avatar
(138) -
Steve Carell için izlediğim ve umduğumdan daha güzel çıktığı için sevindiğim bir film.İzlerken oldukça keyif aldığımı söyleyebilirim.Gerçekten başarılı bir yapım.İyi seyirler. Gülücük
8


avatar
(222) -
Filmin gerçekten de elle tutulur hiçbir yanı yok. Steve Carell'ın diğer filmlerini izleyin derim. Çok sığ, vasat bir film.
6


avatar
(652) -
Steve Carell oyuncu kadrosunda olunca daha hareketli bir film beklemiştim. Bazen ağır ilerliyor, tabi dram içerikli olunca filmin ağırlaşması kaçınılmaz. Bu sebepten biraz sıkıcı gelebilir ama beklediğinizi alırsınız!
7


avatar
(255) -
• Filmi izlemeye başladığımda salt komedi türünde bir film olacağını düşünmüştüm. Bunda filmin afişi ve Türkçe ismi etkili oldu. Komedi yine ağırlığını hissettirse de içinde barındırdığı aile ve romantik türleri seyir zevkini önemli miktarda arttırmış. Romantik-komedilerin klasik gidişatından uzak bir yapısı var. Film bittiğinde izlediklerinizi hatırladığınızda hem sessiz sakin, hem de dolu dolu bir film izlediğiniz fikri oluşacaktır.

• Dul ve 3 çocuk babası sevimli bir karakter üzerinden seyir alıyor hikaye. Bazen 15 yaşındaki bir çocuk gibi olsa da gerektiğinde babalık görevini yerine getiriyor. Ne yalan söyleyeyim, o kadar güzel duygular hissettirdi ki baba olasım geldi birden. Gülücük

• Dan'in de s öylediği gibi; çoğu zaman olaylar beklediğimizin dışında gerçekleşmez, ama her şeye hazırlıklı olmak gerekir. Bunun için kendimize dürüst davranmamız yeterli.

Olumlu Yönleri & Artıları

• Steve Carrell'ın Adam Sandler, Ben Stiller gibi isimlerden daha önde olmasını isterdim. Hayat adil değil ne yazık ki. Gülücük Çok hoş bir karakter-oyuncu bütünleşmesi olmuş. Hiçbir şey yapmadan dursa bile güldürmeyi başarıyor. Gülücük

• İnce espriler, gözleri dolduracak kadar dram, içinizde bir şeyler kıpırtadacak kadar da aşk var. Keyifle izlenilebilirliği bu sayede artmış.

• Müziklerini de çok beğendim, filme ciddi bir hava katmış.

Olumsuz Yönleri & Eksileri

• İlk yarım saati durağan ilerliyor. Konuya girilmese bile küçük espiriler sıkıştırılabilirdi buralara.

En Beğendiğim Replikler ve Sahne

• "Yaşam hayal kırıklıklarıyla doludur; bazen büyük, bazen daha da büyük!"

"Yanlış olabilir, ama yanlışlığımızda da doğruluk olabilir bence."

• Duş sahnesi keyifliydi.
7


avatar
(682) -
Çok ama çok keyifliydi. Acayip de sürükleyici, sanki 10 dakikada bitmiş gibi geldi.
Gerçekten son zamanlarda izlediğim en başarılı romantik komedi / kara mizah ürünü.

Doğal, gayet samimi bir sunumu var. Aile havası hemen hissediliyor. Küçüğünden büyüğüne tüm oyuncu performansları harika, özellikle Steve Carell bu karaktere cuk diye oturmuş.

Genel kitle tarafından çok beğenilmemesi normal çünkü öyle herkesin algılayabileceği türden cıvık cıvık bir komedi yok, zaten bu açıdan film farklı bir hava yakalamış.
Ayrıca ailenizle de rahatlıkla izleyebileceğiniz türden, o klişeleşmiş cinsellik temasının hakim olduğu filmlerden biri değil.

Bu türdeki yapımlara öyle kolay puan ver(e)meyen biri olarak en az 8 / 10 hak ediyor.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Dan in Real Life
Dizi Altyazıları
Better Call Saul (3,078) The Sinner (1,918) Suits (1,851) Shameless (1,640) La Casa de Papel (1,504) Castle Rock (1,399) Fear the Walking Dead (1,398) Bodyguard (1,336) The 100 (1,216) Mayans M.C. (1,212)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018