Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(42) -
ya ben bunu anlamıyorum.supernatural'ın her zaman geleneği budur.ilk 14 bölüm genelde bağımsız bölümlerden oluşur.bir bölüm komedi ağırlıklıdır.bu bölümlerde ana hikayeye sadece değinilir.kalan bölümlerde ana hikaye alır başını gider.bu sezon da diğer sezonlar gibi.
sam ve dean ilişkisinde yeni boyut izledik.şimdi artık asıl konuya girme zamanı geldi.neyin eleştirisi yapılıyor anlamadım.fringe ile karşılaştırmak ne kadar mantıklı?
supernatural'ı kötülerken lost üzerinden eleştiri yapmak ne kadar sağlıklı?
supernatural kategorisinde farklı bir dizidir.sam,dean hatta castiel aileden biri gibi oldu ve umarım dizinin onuncu sezonunu da görürüz.
dizinin bitmesini dilemektense pratik bir yol öneriyorum.izlemeyi bırakın arkadaşlar.6 sezondan beri diziyi sadece mistik olaylar için izliyorsunuz zaten bırakın.sam ve dean'ı harcamayın Saygılar


avatar
(134) -
Dizi sonunda eski havasını bulmuş arkadaşlar, beklediğimize deymiş. Ejderhalarda işin içine girince bakalım bizim deleoğlanlar ne yapacak Çok Mutlu bu arada deanin kılıc sahnesi 10 dı...
10


avatar
(337) -
Bazı diziler iyidir, bazı diziler çok iyidir, hatta bazı diziler harikadır, ama Supernatural bir diziden de öte bir efsanedir.
10


Yorumlar (681)
avatar
(68) -
Final bölümü üzdü. Ama çok iyi bir final olduğu İçin değil, geçen 15 yılda onlarla büyüyüp, yaşlanmış olmamız üzdü. Final bölümü aceleye gelmiş gibiydi. Muhtemelen 1 sezon daha uzatma fikri varken vazgeçtiler. 15 sezona yakışır bir final olmalıydı. Çok aceleye geldi. Ama yine de her şey için teşekkürler Supernatural.
10


avatar
(882) -
Bittiğinde boşluk yaratan dizi. 1 seneyi geçti başlayalı ara ara izledim. Dün 15.sezon finalini ve ardından özel bölümü izledim. Gerçekten insanın içinde bir burukluk oluyor. 300 küsür bölüm az değil dile kolay. Zamanla Dean ve Sam aileden biri gibi oldu.

Yer yer melekler, şeytanlar al özünü ver özümü cennet cehennem gidişler gelişler sıkmadı değil. Ama Dean ve Sam'e olan ilgimiz ve sevgimiz onların olaylara mizahi yaklaşımları bu sıkma olayını engelledi. Sürekli bir gizem ve ters köşe var dizide. Tahmin edemediğiniz olaylar sizi diziye bağlıyor.

Sürprizbozan: Göster


Sonuç olarak Supernatural, fantastik/gerilim üzerine gördüğüm, izlediğim en uzun soluklu en fazla hayran kitlesi olan bir dizi. Çok keyifli bir 15 sezon yaşadık. Teşekkürler Winchester kardeşler.


avatar
(58) -
Dile kolay 15 sene evet severek izlediğim bir diziydi ta ki 5 hadi 7.sezona kadar diyelim ancak daha sonrası bana göre çok zorlamaymış gibi geldi ama eski sezonların hatrına bitirdim ama bu final gerçekten de berbattı güzel diyenlere ve fanlarına saygım sonsuz ama onlardan da saygı beklerim çok daha önceden bitirilmeliydi.
6


avatar
(38) -
Çok severek izlediğim bir diziydi. 3 kere hatim etmişliğim var, bir çok karakterle bir şekilde bağ kuruyorsunuz. Bazı bölümleri kötü ve sıkıcı olmasına rağmen kişiliği olan bir yapımdı o yüzden başrol oyuncularından yapımcısına kadar bize böyle bir efsaneyi izlettikleri için teşekkür ederim. Gelelim yorumlarıma. Son birkaç sezondur dizi zaten sallanıyordu özellikle zorlama bölümler ve senaryo akışı yer yer sıkıcı olmaya başlasa da yılların verdiği alışkanlıkla aidiyet duygusuyla seyrettik. Son sezonla ilgili olarak ise şunu söylemeliyim koskoca 15 yıl içinde en kötü bölüm hangisi diye sorsalar net bir şekilde dizi finali derdim.

Sürprizbozan: Göster

Bana kalsa 7. sezonda diziyi bitirirdim ve yinede efsane olarak kalırdı sonraki sezonlar kabul edelim çok zorlama oldu.
Ve bir notta Jared Padalecki için. Adam diziye başladığında kötü bir oyuncuydu ve beter bir oyuncu olarak final yaptı. 15 yılda insanın hiç mi yeteneği gelişmez? Bununki birde geri gitti üstelik.
Sonuç olarak her türlü aksaklıklarına rağmen işlediği konularla ve bölüm bölüm öne çıkan yan karakterlerle 15 yıl kendini izlettirdi.


avatar
(700) -
Diziye başladığımda liseye gidiyordum şimdi ise işe başladım ve evliyim. TV de kardeşim ile izlerdik o zaman bir kanal verirdi. Resmen bu dizi ile büyüdük. Final bölümü de dahil son 2-3 sezondur çoğu bölümü kötü de olsa, her zaman heyecan ile yeni bölümü beklerdim. Dizinin ana karakterleri bile ilk sezonlara bakıldığında acayip yaşlanmışlar dile kolay 15 yıl geçti. Vay be bitti diyorum çok duygusal oldum resmen hayatımda boşluk var gibi hissediyorum. Kelimelerin kıyafetsiz kaldığı andayım. Hisselerimi izleyenlerle paylaşmak için buraya yazdım çünkü çevremde izleyen yok
10


avatar
(2) -
Supernatural benim için özel bir diziydi. 15 senedir bir diziyi izleyince karakterleri benimsiyorsunuz. Artık Wicherster kardeşlerin olmayacak olması üzücü. Finali beklentimi karşılamasa da duygusal bir finaldi. 2000'li yılların başlarında başlayan "baba" diziler diyebileceğimiz kategorideki dizilerde Supernatural ile son buldu benim için. Neredeyse aileden biri gibi göremeye başladığımız Sam ve Dean'i özleyeceğiz. Böyle güzel bir diziyi bizlere sunan herkese teşekkürler.


avatar
(293) -
dile kolay 15 koca sene yeminle gözlerim doldu, çok da güzel final yapmış hergeleler, bitmesine en çok üzüldüğüm (zorunluydu o başka) ve gördüğüm en iyi finali yapan dizi, hatta ardı ardına 2 bölüm de ayrı ayrı iki final gibi. Artık baştan başlayacağız yapacak bir şey yok.
10


avatar
(405) -
sanırım milyonlarca hayranı bu iki karakterde hep kendilerine ait bir şey buldular,komedi de korku da duygusallıkta, kopmadım kopamadım bölüm hatta sezon kötü bile olsa hep bekledim ve bir efsaneye de elveda dedim. özleyeceğim Winchester ailesini ve onların tuhaf, komik, duygusal,korkunç hikayelerini. onların bize teşekkür ettiği gibi bende onlara teşekkür ediyorum.
9


default avatar
(1) -
Bir efsane daha son buldu. Son iki bölümü biraz yavan ve hızlı geçiştirdiklerini düşünüyorum hızlı ve basit bir geçişle final yapmışlar. ama yinede güzeldi. Emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler buradan.


default avatar
(2) -
15 yıllık maceraya yakışan bir final oldu, kendileriyle beraber bizi de ağlattılar.. emeği geçenlere teşekkürler...
10


default avatar
(155) -
sanırım artık diziyle birlikte bizde yaşlandık. dile kolay tam 15 yıl. tekrar başa sarıp izlemek keyifli olacak ileriki zamanlarda. (korona yı atlatırsak tabiki) emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.


default avatar
(53) -
Son bölümü izlerken içimden bir parçamı da aldı gitti. İlk 5 sezon bir efsane olmayı başaran sonrasında ne zaman bitecek dedirten sezonları ile tam 15 yıl geldi geçti. SAM - DEAN 15 yıl boyunca bize yaşattığınız tüm bu güzel anılar için size teşekkür ederim.


avatar
(1005) -
Ve bir efsane daha biter... 15 yıldır bu dizi ile büyüdüm diye bilirim gerçekten güldüğüm eğlendiğim gerildiğim bölümleri oldu kolum'da arabaları'nın dövmesi telefonumun açılış şifresinin Castiel olması bu diziyi ne kadar sevdiğimin bir göstergesidir dizinin son bölümünü izlerken içimden birşey koptu gitti sanki yaşlandığımı hissettim emeğe geçen izleyen yorum yapan bu diziyi gönül'den bağlı olan herkese teşekkür ederim iyiki varsınız güzel insanlar.
10


default avatar
(72) -
15 sene olmuş, dizi biterken bizi de aldı götürdü...Hiç bitmez sanıyorduk belki, yada bitmesini istemiyorduk. Cuma akşamlarının neşesi gitti. Final yakışmadı diziye daha da efsane bir final beklerdik. Doğrusu süresi biraz daha uzun olabilir daha güzel bir şekli de final işlenebilirdi, her ne kadar finalin işlenişini yavan bulsak da sanırım yine de bir çoğumuzu hüzünlendirmeye yetti. kesinlikle özleyeceğiz.


default avatar
(2) -
hiç bitmez sanıyordum ama bitti tuhaf bir duygu en saçma bölümlerine bile kötü yorum yapmak istemediğim bir diziydi adamlar bizle beraber yaşlandı bizde onlarla vazgeçmek istemeyeceğiniz alışkanlıklarınız gibi ara ara eski bölümleri rastgele izlerim herhalde umarım spin off tadında bir dizi çekilir de izleriz
(15.sezon 20.bölüm için)

Cevaplar (1)
avatar
(700) -
Wayward sisters adında spin off dizisi çekilecekmiiiş
10


0
| Bildir


avatar
(584) -
Benim için oldukça hüzünlü bir final oldu. Duygulanmadım desem yalan olur. Bu diziyi görünce aklıma hep çocukluğum gelecek. Zar zor bulduğumuz DVD'lerden, ultra yavaş internetten izlemeye çalışırdık. Ve bugün bir efsane sona erdi. Carry on Wayward Son şarkısı da hiç olmadığı kadar etkiledi beni. İşin açıkçası 7. veya 8. sezonda final yapması gerekirdi. Son zamanlarda olaylar, flashbackler o kadar karışmıştı ki takibi imkansız bir hâl almıştı. Ama her şeye rağmen seyir zevki en yüksek yapımlar arasında yer alacak benim için. Hoşçakalın Dean & Sam Winchester kardeşler...
10


avatar
(272) -
Heyecanla bekleyeceğimiz iki hafta kaldı ve gerçekten detayları iyi düşünülmüş bir bölümdü.
Sürprizbozan: Göster
(15.sezon 18.bölüm için)
9

Cevaplar (1)
avatar
(1005) -
Ordaki
Sürprizbozan: Göster
10


1
| Bildir


avatar
(3) -
Bu diziyi 13-14 yıldır izliyorum , bu diziye bile vasat diyen çıkmış , yani beklentisi ne onu anlayamadım . Dizi seçerken IMDB puanına bakıyorum , buradaki yorumlara bakıyorum . Demek ki artık yorumlara bakarken kimin yorum yaptığına da bakmam gerekiyor. Kötü yorum yapılan bir diziyi es geçip izlemediğim için pişman oldum şu an . Buradan yorumlara bakan arkadaşlara sesleniyorum kötü yorumları iyi yorumların gölgesinde okuyun .
10


default avatar
(18) -
bu diziyi çıktığı günden bu yana izledim, (arkadaş neden izledin diye sorar insan kendine değil mi ?) kendime sordum neden izledim bu diziyi bu kadar zaman; cevap şu oldu (sadece 2 dk. düşündüm ve cevapladım) hiç, evet hiç ne anlattığı belirsiz kocaman bir amerikan oyunu...
"amerikan oyunu=zaman kaybı"
gidin bir bahçe ile uğraşın, hayvan besleyin örneğin yeri olanlar kedi köpek vs... olmayanlar kuş besleyin ama bu dizi ve benzeri bir diziye bulaşmayın zamanınıza yazık vaktinizi daha kıymetli işlere adayın ben yapmadım siz yapın! hala izliyorum öğrendiğim tek şey bir hiç ve hala o hiçliğe bakıyorum...
(15.sezon için)


default avatar
(82) -
Bu sene bitecek olması çok üzücü. Supernatural'la büyüdük resmen. Son sezonun anti-kahramanının
Sürprizbozan: Göster
olması da efsane oldu.
10


‹ Önceki 1 2 3 4 ... 25 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023