Giriş Kayıt
En çok beğenilen yorumlar
avatar
(97) -
Mat Demon süpersin be abi Aksiyon bu serilerde. İzleyin
10


avatar
(363) -
Serinin ikinci filmi Supremacy 108 dakikalık sürede kendini soluksuz izletmeyi başarıyor ve seriye olan tutkumu bir kademe daha ileriye taşıyor
10


avatar
(33) -
yapılmış en iyi seri filmlerden biri seçildi birçok kez...
müthiş müthiş müthiş....
ama serinin 3nüde izlemeniz gerekiyor ki 4ncüde 2011 de geliyor...
10


Yorumlar (24)
avatar
(97) -
iyi bir film, önceki yorumlara katılıyorum, ekleyeceğim tek şey Rus polis araçlarının hurdavari olması beni rahatsız etti. Rusları küçümsemek için kendi yapıtlarına zarar vermişler. Türkiye'yi bir arap ülkesi gibi göstermelerinden rahatsız olduğum gibi bu durumdan da rahatsız oluyorum. Yapım yılı ne olursa olsun çoğu hollywood filminde aynı mevzu artık bayıyor insanı. Marvel filmlerinde ruslar kötü, john wick izliyorum aynı, the shape of water desen aynı.. Film Türkiye'de çekilse ve insanlarımızın hepsi çarşaflı, polis araçlarımız şahinden oluşsa buradaki yorumlar çok daha farklı olurdu
8


default avatar
(883) -
Bourne Identity, bazı insanların ortalama aksiyon filminden farklı olmak için seveceği filmlerden biri, ancak diğerleri 'çok' farklı olmaya cüret ederken Medusa Darbesi ile yöne giriyor. Aksiyon filmlerinin çoğundan farklı olarak, ilk Bourne filmi, şiddet ve patlamalara sahip olmasına rağmen, her zaman hedeflerine ulaşmak için değil, her zaman merkez karakterleri ve beynin kullanımı üzerinde odaklandığı için onlara vurgu yapmıyor.

Bourne dizileri, şüphesiz, 21. yüzyılın Bond filmleri gibi.Serideki bu ikinci taksit, iyi yapılmış, ilgi çeken bir adrenalin güçlendirici ve şaşırtıcı bir şekilde her bourne Identity kadar iyi.
8


avatar
(941) -
Filmde stop diye bir şey yok. Tam gaz muhteşem ve çalışılmış bir senaryo ile işliyor. Soru işaretleri bırakmıyor. Çok güzel de bir finali var. Seriyi izlemediyseniz, derhal başlamanızı öneririm.
8


avatar
(27) -
Normalde seri filmlerin daim abirinci filmi harika olur ama az önce saf bluray'den ilk iki filmide izledim ve bu film bana göre ilk filmin 2-3 katı daha iyi olmuş... Hem müzikleri, hem konusu, hemde oyuncular harika bir iş çıkarmışlar, tabii ki Robert Ludlum Ustaya bu güzel eser için ayrıca teşekkürler... Gülücük
8


avatar
(3850) -
Bence serinin en sağlam filmi!... Matt damon/Jason Bourne inanılmaz cuk oldu. İzleyin, izletin.


avatar
(33) -
harika bir aksiyon filmi hoşuma giden kısımsa otele baskına gelen polisler mübarek çin ordusunun askerleri gibi bağıra çağıra sanki çince konuşuyo gibi girmeleri komiğime gitti Çok Mutlu
10


avatar
(208) -
Of of of... Harika bir seri, sonu yine müthişti ya... Sümüklü
9


default avatar
(1688) -
serinin ikinci filmi de bizi aksiyona doyurdu ...ilk filmde de olduğu gibi tempo hiç düşmedi..ama sanki biraz ilk film daha iyiydi gibi..yönetmenin değişmesi pek iyi olmamış gibi...
7


avatar
(211) -
serinin ilk filmiyle denk bi film bence hiç bozmadan gitmişler matt damon adamım ya oyunculuk bu olsa gerek
9


avatar
(188) -
nefes almadan izlettiren film olan the bourne serisi ilkindeki sorulara cevaplar vererek devam eder. 8/10
8


avatar
(225) -
İlk filmin ardından Jason Bourne her şeyden kaçıp Marie ile sakin bir hayat yaşamaktadır. Ancak geçmişi bu filmde de onu rahat bırakmayacaktır. İşlemediği bir suç üzerine kalmıştır ve kendisini aklaması gerekecektir. Gene aksiyonunun 1 dk bile durmadığı bir film filmin nasıl bittiğini anlamadım bile.

Ayrıca bu kitabını da okumuştum bu yorumumda da belirteyim kitapla paralel ilerleyen bir senaryosu yoktu oldukça iyi kurgulanmıştı gene de.
8


avatar
(823) -
Serinin 2.filmini de gayet başarılı buldum.ister istemez 1. filmle kıyaslarken buluyor insan kendini. Çok Mutlu 1. Filmden artıları olduğu kadar birkaç tane eksileri olduğunu da düşünüyorum.Bana göre 1. filmden biraz daha eksik olduğu konu senaryosuydu.Artıları ise ben 2. filmi daha sürükleyici ve aksiyon sahnelerini özellikle biraz daha iyi buldum.Genel olarak tavsiye edilir.
8


avatar
(358) -
Öncelikle filmi izleyeceklere serinin devamını yakın zamanlara denk getirerek izlemelerini tavsiye ederim. Nitekim Matt Damon'lu 3 filmden oluşan bu hikayeyi bağlantılarda/olaylarda yaşanabilecek kopukluklara fırsat vermemek için bir haftasonunu ayıraraktan ard arda izleme yoluna gittim.

Hafızasını kaybeden ve kimliğinin peşine düşen adamın ardından biz de gidiyoruz. Filmin sürükleyiciliği aksiyon türü baz alınırsa fazlaca yeterli, bütün bu gelişen sürecin odak noktasını yakın dönem dünya meselelerinde parmağı olan bir kurumun olması dolayısıyla da önemli konuların işlenmesi ayrı bir başarılı yönünü oluşturuyor.

Bu türe ilişkin başarılı bir örnek/seri/hikaye. Sinemanın çoğu unsuru bakımından iyi not hakkıdır, özellikle senaryonun.
İzlemeye değer, sırayı kaçırmadan.Hıhı
8


avatar
(1993) -
Aksiyon serileri içinde bir numara.


avatar
(273) -
Film aksiyon filminin nasıl yapılacağını öğretiyor. Bir dakika durmuyor yerinde. Bu açıdan ilk filminden oldukça ileride bu film. Geleneksel Rus-Amerikan mücadelesine şahit oluyorsunuz, ama müthiş sahnelerle, müthiş bir heyecanla. Matt Damon hiç kuşkusuz son dönem aksiyon filmlerinin istenen, izlenen adamı ve bu seri en az "Mission İmpossible" kadar etkileyici, hareketli.
Keyifle, heyecanla izlenilecek bir film.


avatar
(34) -
kesinlikle izlenmeli:))
8


avatar
(97) -
Mat Demon süpersin be abi Aksiyon bu serilerde. İzleyin
10

Cevaplar (1)
avatar
(283) -
Zaten piyasadaki iyi bir ajan serisi...Başka seri göremedim.Mat Damon hayranıyım.Nedense oyndağı filmler iyi yakışıyor.Ajan ve askeri olan roller daha bir başka yakışıyor.
10


2
| Bildir


avatar
(35) -
Serinin 2.filmi.Senaryo bağlamında pek beklentimin altında kaldığını söylemek istiyorum.
Ama filmin kalitesi bir yana temposu ve gerilimiyle 3.filminide izlemeyi düşünüyorum.
Sanki Bourne pek konuşmadan bitirdi filmi ama güzel oynadı tabi.

7/10
7


avatar
(363) -
Serinin ikinci filmi Supremacy 108 dakikalık sürede kendini soluksuz izletmeyi başarıyor ve seriye olan tutkumu bir kademe daha ileriye taşıyor
10


avatar
(33) -
yapılmış en iyi seri filmlerden biri seçildi birçok kez...
müthiş müthiş müthiş....
ama serinin 3nüde izlemeniz gerekiyor ki 4ncüde 2011 de geliyor...
10

Cevaplar (2)
default avatar
(21) -
serinin son filmi 2012 de geliyor ve kadroda matt damon yok Sümüklü
9


0
| Bildir
avatar
(631) -
yazık olmuş ozaman:S
8


0
| Bildir


‹ Önceki 1 2 Sonraki ›
The Bourne Supremacy
Film Altyazıları
Hunter Killer (7,484) Bohemian Rhapsody (4,290) A Star Is Born (4,051) IO (2,353) Close (2,178) Suspiria (1,974) The Girl in the Spider's Web (1,725) Keepers (1,397) Venom (1,299) First Man (1,203)
Dizi Altyazıları
Vikings (10,626) True Detective (7,857) The Punisher (3,687) Luther (3,400) The Flash (2,463) The Big Bang Theory (2,461) Supernatural (1,999) The Blacklist (1,931) Project Blue Book (1,651) Gotham (1,554)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019