Giriş Kayıt
Yorumlar (10)
default avatar
(54) -
Benim için iyi başlayıp temposu düşen bir dizi... Yapım yılı itibarı ile henüz ortalarda bir "Fringe" olmadığı için ve J.J.Abrams faktörü ile yüksek beğeni almış. Benim için 6/10


avatar
(38) -
Geçenlerde seriyi bitirdim. Yapım yılına kesinlikle aldanmayın. Gayet başarılı, bana göre türünün en iyilerinden casus ve aksiyon dizisi. Bitince alternatif arayanlara Covert Affairs dizisini önerebilirim.
10


avatar
(1825) -
Kaldırın şu sınırları da kurtulsun dünya.

Her milletin kendi bilgilerini sakladığı ve başka ülke bilgilerini çalmak istediği bana göre resmi bir terör örgütü vardır. Zaten bir terör örgütünü terör yapan şey karşı tarafta olmasıdır. Bu şudur ki senin terör dediğin aslında bir başka terörün düşmanıdır. Filmimiz bu kapışmayı konu alıyor. Devlet terörü mü yoksa bir diğeri mi. Bu ikisi arasında gidip gelen ajanlarımızın hikayesi. Eski bir yapım tabi. Nokia 3310'u görünce hafif mutlumsu ve hafif nereden nereye geldik düşüncesine de kapıldım filmimizde. Başarılı bir seri diyebilirim. İlk bölümlere bakınca sağlam bir oyunculuk ve senaryo var filmde. Derin devletin derinlik karartıları. Bu gibi siyasi bana göre faşist örgütleri izlemek hoşunuza gidiyorsa buyrun film sizin. Bilgi güçtürün bir kez daha kesin olduğunun kanıtını sunuyor yapım bizlere.

İyi seyirler.
Saygılar
8


default avatar
(549) -
Uzun zamandır dizi kıtlığında olmam hasebiyle izleyip izlememek konusunda kararsız kaldığım bir diziydi.
Dün başladım şimdi bırakamıyorum Çok Mutlu Dizi salt ajan dizisi gibi gözükse de gizemlerle dolu ayrı bir sürükleyiciliği var. Sır ve gizem dolu bir macera arıyorsanız iddia ediyorum aradığınızı buldunuz.
9


avatar
(5) -
İlk uzun soluklu dizimdi.Uzun yıllar önce kanal d gece yayınlanırdı.Sırf uyumayıp beklerdim diziyi.Sonra yayından kaldırdılar başka kanala geçti derken netten devam edip bitirdim diziyi.Heyecanı bol aksiyonlu bol ihaneti bol güzel bir yapımdı.Jennifer Garner da rolünün hakkını vermiş.Yine olsa yine izlerim Hıhı
9


default avatar
(40) -
kings sürümüne bir senkron yapsanız yada bana pm yoluyla senkron nasıl yapılır öğretseniz ne kadar makbule geçer var ya


default avatar
(19) -
Gerçekten de güzel bir yapım. Ne de olsa J.J. Abrams yapımı. 24 ten sonra izlediğim kaliteli bir dizi.
9


default avatar
(142) -
işte Amerikanın Kurtlar vadisi, ancak kadro tabiiki de çok daha kaliteli Wink
9


avatar
(361) -
Alias, ünlü yapımcı J.J Abrams tarafından yaratılmış bir aksiyon, macera dizisidir. Dizi 5 sezon boyunca ABC televizyonunda yayınlanmıştır. Türkiye'de Dizimax, Fox ve Cine5 ekranlarında gösterilmiş, "Kod Adı" adıylada Kanal D'de yayınlanmıştır.

Alias dizisi, Ajan Sydney Bristow'un yaşadığı maceraları konu alan bir dizidir. Sydney, CIA'in alt bir kolu olduğunu zannettiği bir örgüt olan SD-6'da çalışan bir ajandır. Ancak bir görev sırasında yaşadığı trajedi sonrası SD-6'nın aslında devlete düşman gruplar için çalışan bir terörist örgüt olduğunu öğrenir. Örgütü çökertebilmek ve intikamını alabilmek için CIA ile çalışmaya başlar. Sydney bu sebeple hem SD-6, hem de CIA'de çalışarak çift taraflı bir ajan olarak görevini devam ettirmeye başlar. Bir yandan esrarlı yaşam tarzını arkadaşlarından gizlemeye çalışırken diğer yandan teröristlerle, ajanlarla ve vatan hainleriyle savaşır.


avatar
(47) -
Sürükleyici bir dizi.Bir kere başladığınızda başından kalkamayacağınız derecede bağımlılık yapıyor.İzleyemeyenlere tavsiye olunur. 8.5/10
9


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022