Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
default avatar
(190) -
Saf,sade,doğal bir duygusallık hakim filmde...Batı menşeili yapımlarda pek kolay rastlayamayacağınız temiz,beyaz,utangaç bir duygusallık. Filmdeki sevda, bizim aşina olduğumuz cinsten, hikaye de bizden bir hikaye gibi sanki...Maalesef insanların aşk tanımları artık çok değişti., O yüzden yeni nesil için biraz yavan ve tuhaf gelebilir. Konu sıradan olarak nitelendirilebilse de, ben genel olarak çok başarılı buldum. Not olarak 7-8'i rahat var.
9


avatar
(82) -
günümüzde bu duygulara pek rastlamadığımız gerçek sevginin aşk ve sadakatin en samimi halini sıradan ama bu o kadarda etkileyici halini izledik, sanki bizden biri gibiydi bu film. bence insana yaraşır sevgi tam da böyle olmalı bir günlük yada bir gecelik değil bir ömür olmalı her an ona hasret olunmalı.
Kendi adıma söylüyorum. Ne böyle sevdim nede sevildim. Ama birazda olsa şu kızın yüreğinden bir parça duygu bende isterdim.
6


avatar
(134) -
Sâde, sıradan, ama hârikulâde bir film. Belki hazmı kolay, ama yutkunması zor.
8


avatar
(812) -
Dramatik ve etkileyici bir filim. Eski filimlerimizi hatırlattı. O masum aşk ve duygu yüklü tablolar geldi gözüme...Tavsiye ederim.
7


avatar
(574) -
Bizim ananevilerimize yakın, acıklı, şiir gibi bir hikaye.
8


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023