Giriş Kayıt

Malcolm in The Middle 1 (2000–2006) Yorumlar


Malcolm in the Middle

Yorumlar (29)
avatar
(415) -
Şu ana kadar izlediğim en samimi, en sıcak, en komik dizilerden biri.
9


default avatar
(6) -
Herkese hitap eden ve komediyi seven herkesin bence izlemesi gereken bir dizi. Fakat ortalıkta pek çok versiyonları var, altyazı bulmakta mesele. Anlaşılan henüz tüm sezonların DVD versiyonları çıkmamış. Daha çok TV versiyonları var. Onların da bir çoğu kesilmiş, senkronlamak bir mesele. Elimden geldiğince kalan bölümlerin tam senkron olmasada çevirilerini göndermeye çalıştım. Bugün itibarıyla en son kısmıda göndermiş oldum. Herhalde bundan sonra uzun bir süre bu diziyi seyredemeyeceğim. Uzun süre meşgul olunca insan bir yerden sonra aynı diziden bıkıyor. Umarım altyazılar çıkınca kalan bölümler de çevrilir.

Cevaplar (3)
default avatar
(2) -
emeklerin için teşekkürler...
10


0
| Bildir
default avatar
(2) -
Süperrrrrr
10


0
| Bildir
avatar
(81) -
Altyazılarinin hepside hatalı.
10


0
| Bildir


default avatar
(48) -
yav alt yazı yok olmuo ama beyler:)
9


avatar
(27) -
izlenmesi gereken diziler listesinde başlarda yer alan seri. Altyazılatrının eksik olması kötü...
10


default avatar
(9) -
çok güzel ailece izlenebilecek bir dizi fakat 4.sezon alt yazısı yok altyazısını merakla bekliyorum. Bay Bay


default avatar
(1) -
Yıllardır bu dizinin altyazılarını bekliyorum Dayanılmaz


default avatar
(2) -
Çevirme devam ediyor mu acaba en son 3.sezon 16 bölüm var arkadaşlar bilgi alabilirmiyim acaba çevirmenler ?Gülücük

Cevaplar (2)
default avatar
(13) -
17'yle devam ediyorum. Zaman kodlarını sıfırdan ayarlamak zorunda olduğumdan aşırı bir zaman kaybı oluyor. Ama bitecek umarım 3. sezon.


3
| Bildir
default avatar
(2) -
iyi bakalım kolay gelsin sana..Gülücük


0
| Bildir


default avatar
(1) -
dizinin eksik bölümlerinin çeviri işlemi devam ediyor mu acaba ?

Cevaplar (4)
default avatar
(13) -
Evet, yavaş olsada 3. sezon 15. bölümle devam ediyorum ancak 2. sezonu devam ettiren arkadaş bıraktı sanırım.


1
| Bildir
avatar
(7) -
benden söz ediyorsanız bırakmadım Gülücük düzgün ingilizce altyazı bulamıyorum. ispanyolcadan ingilizceye çevrilmiş altyazılar var, birçok cümle anlamsızlaşıyor çevirilerde. dinleyerek çevirmek zorunda kalıyorum ki o da çok vaktimi alıyor. ama devam edeceğim yani. bu vesileyle duyurmuş olayım.
10


0
| Bildir
default avatar
(13) -
Yok aslında ben cmurderf'den bahsediyordum, uzun bir süre çevirmişti. Sizin devam edeck olmanız iyi olmuş. Kolay gelsin.


0
| Bildir
avatar
(7) -
cmurderf en son 14 temmuz'da altyazı göndermiş. dediğim gibi düzgün altyazı bulamıyorum ben. bulduğum gibi elimden geldiğince çeviririm. cmurderf'in çeviriye devam etmeye niyeti var mı bilmiyorum ama çeviriye başlayınca da siteye eklerim ki pişti olmayalım.
10


0
| Bildir


default avatar
(4) -
4 ve 5.sezonların altyazıları yok.6 ve 7.sezonların altyazıları eksik.2 ve 3.sezonların altyazılarında gecikme sorunları var.Bunları düzeltebilecek bir çevirmen yok mu?
10

Cevaplar (1)
default avatar
(13) -
3. sezonda gecikme sorunları olamaz. Hepsini tek tek elimle düzenliyorum. Sen büyük ihtimal farklı bir sürüm indirmişsin. PDTV sürümünü indir. Yaklaşık her bölüm 175 mb, onlarda zaman kayması olmaz.


0
| Bildir


default avatar
(13) -
Evet dizinin çevrilmesi lazım, ben de katılıyorum ancak bu konuda birkaç sorun var.
İlki dizinin tüm sezonlarının ingilizce altyazısı tam değil. Birkaç ay önce 2. sezonun altyazısı eklendı ama eksik olan sezonlar, bölümler hala mevcut.
Ve ikinci, sorun ise ingilizce altyazı ile internette dolaşan dizinin sürümleri arasında fark var. Altyazıda geçen bazı satırlar dizide geçmiyor. Yani bu işe el atacak arkadaşın altyazıyı en baştan ayarlaması lazım. Bu da iki, üç kat fazla zaman harcamak demek.


avatar
(36) -
2.sezon altyazıyı yapabilirmisiniz
10


avatar
(3) -
hahahahaha Böyle güzel bir dizinin ingilizce altyazısı olduğu halde neden çevrilmiyor. Lütfen üzerine biraz daha düşelim yeni komedi dizilerine nazaran bu dizinin daha eğlenceli olduğu görüşündeyim. Coupling in bile türkçe altyazıları mevcut olduğu halde bu diziye gereken önem verilmemiş. Yeni çevirileri sabırsızlıkla bekliyorum
10


default avatar
(8) -
Çeviri iiçin teşekkürler umarım devamı gelir Saygılar
9


default avatar
(5) -
eklenen altyazı için teşekkürler devamını bekliyoruz ..


default avatar
(5) -
Gerçekten çok güzel bir dizi elimde tüm sezonların linkleri var ancak 1.sezondan sonra diğer sezonlarıda çevirirseniz çok sevineceğim. Birçok kişinin beklediği bir çeviri bu lütfen biri ilgilenir ve çevirirse çok iyi olur ... Saygılar


default avatar
(8) -
Tek kelime ile mükemmel bir dizi film .Altyazı sorunu nedeni ile sadece 1.sezonu izleyebildim. Sümüklü
9


default avatar
(5) -
başka altyazı gelmeyecek mi acaba Sümüklü


avatar
(361) -
Malcolm in the Middle, Fox kanalı tarafından 7 sezon, 151 bölüm boyunca yayınlanmış bir komedi sitcom dizisidir. Türkiye'de de tüm bölümleri Cnbce tarafından yayınlanmıştır.

Dizide Malcolm ve ailesinin yaşadıkları olaylar, komşuluk ve arkadaşlık ilişkileri, bulaştıkları türlü türlü belalar çok eğlenceli ve komik bir şekilde anlatılıyor.

Malcolm, yüksek IQ seviyesine sahip, kalabalık bir ailenin ortanca çocuğudur. Dizi hikayesinin büyük bir bölümü Malcolm'ın etrafında döner. Zekası nedeniyle yüksek zekalı öğrencilerin bulunduğu bir sınıfta okuyan Malcolm, okulda sürekli dışlanan biridir. Buna karşın sosyal olma çabaları diziyi eğlenceli hale getiren önemli unsurlardan biridir.

Malcolm'ın büyük ağabeyi Francis, anne baskısından bıkmış usanmış ve askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir. Küçük ağabeyi Reese ise ailenin en geri zekalı üyesidir. Bunun dışında okulun kabadayısı olan baş belası bir öğrencidir. Kardeşi Dewey ise ailenin en akıllı üyesi olarak görünmektedir. Kendisiyle ilgilenilmediği için yaşına rağmen ailesine ihtiyaç duymadan her işini kendi görmeye alışmıştır.

Anneleri Lois, tam bir disiplin manyağıdır. Çocuklarını hizaya sokabilmek için akla gelmez cezalar bulmakta uzmandır. Babaları Hal ise pısırık, orta halli bir vatandaştır. Ufak şeylerden mutlu olabilmesini bilen bir adamdır.

Malcolm in the Middle, yayınlandığı 7 sezon boyunce her sene Emmy'de dahil olmak üzere onlarca ödüle aday olmuştur, onlarca ödülü müzesine götürmüştür. Başarılı oyuncu kadrosuyla 7 Emmy ödülü kazanmıştır.


default avatar
(1) -
Diğer sezonların altyazıları ne zaman geleceği belli mi, bilgisi olan var mı? Bu arada alt yazılarda sorun yok güzel olmuş ellerinize sağlık


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2022