Giriş Kayıt
Yorumlar (6)
avatar
(3737) -
Yapılan birçok olumsuz yorumun aksine beklediğimden iyi çıkan ve eleştirileri hiç de hak etmeyen sağlam bir Western.

Görevini kendi çıkarlarını uğruna kullanan şerif ve adamları, adaleti sağlamaya çalışan dört arkadaş ve intikam duygusu. Uzadı uzadıya müthiş final sahnesi. Bunlar bile izlemek için başlı başına bir sebep. Yaşasın haksızlık karşısında ezilmeyen iyiler!
7


avatar
(1080) -
Olmamış! (Paden) Kevin Kline gibi uyuz, sünepe bir adam Scott Glenn, Danny Glover ve Kevin Costner gibi yıldızlarla eşleştirilmemeliydi. O zamana göre bile basit bir western! Beni dinleyin ve pas geçin kazanan siz olursunuz.
3


default avatar
(396) -
Geçmişine özenmiş ama geçmişine yaklaşamamış bir Western filmi. Güzel film ancak gerçekci durmamış, biraz daha sahne tarzindan uzak olabilirdi (:
5


avatar
(2066) -
Western klasiklerinden biri. Scott Glenn'in ciddi kovboy rolüyle, Kevin Costner'in delifişek rolünü gayet güzel oynadıklarını görüyoruz. Westerni şundan severim: Delikanlılık var. Birlikte at koşturan dört kahraman, ırkçılara karşı mücadelede omuz omuza vermeleri, düellolar. Tabii, alabildiğine özgürlük hissi, muhteşem dağlar, uçsuz bucaksız ovalar ve çöller, ve atlar. 8.


avatar
(72) -
şu an trt1'de pazar western kuşağında yayınlanmakta. Gülücük güzel film


avatar
(1684) -
İyi bir filmdi ama ne bir efsane olabilir ne de bir klasik bu yüzden ortalama bir westerndi. özellikle Costner`ın karakterine bayıldım. Western`in en güzel yanı intikam duygusunu vermesi ve heyecan ve merak dozunu sürekli yüksek tutmasıdır lakin bu filmde bu duyguları pek tadamıyorsunuz. Yine de izlenebilir.
7


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023