Giriş Kayıt
Yorumlar (5)
avatar
(514) -
Film görmek istiyorsanız hiç bulaşmayın. Burada sadece saçmalıklardan oluşmuş sahneler var. Öncelikle filmin süresi çok uzun. Uzun ve filme katkı sağlamayan amaçsız sahnelerle dolu. Evrendeki en kaliteli yapıştırıcıyla filmin sahnelerini yapıştırsanız bile biri birini tutamaz. Peki film ne hakkında? Hiçbir şey. Ortada konu filan yok. Bize bir yerlerde ailenin yılbaşı için kutlamalara hazırlandığı gösterilmişti, o kadar. Bazen cenaze vardı. Bazen evlilik töreni. Bazen de vaftiz töreni. Ama bunlar nereye çıkıyor belli değil.
1


avatar
(676) -
Çocuk nasıl yetiştirilmez adlı başlığın örneği gibi adeta .
İzlerken mekanların görselliğine kapılmamak elde değil. İlk bir buçuk saatlik hikayenin altını doldurma kısmının gereksiz yere uzun olduğunu düşünüyorum. Buradan biraz kırpılıp diğer yarıya aktarılsa süre çok daha etkileyici olabilirdi film. Bu sayede Fanny ve piskoposun psikolojisine daha fazla yönelinebilir onları daha iyi anlayabilirdik.
7


default avatar
(17) -
ingmar bergman'ın gereksiz bir filmi daha... saçma sapan konuşmaların olduğu sahneler çok uzun. bitmek bilmiyor. filmin esasına etki edecek temel olaylar oldu bittiye geliyor. tutarsız, anlamsız,... gerçekdışı öğeler kullanılmasına rağmen sıkıcı... üstelik içinde matah birşey varmış gibi 3 saat sürüyor. puanım 1...
3


avatar
(108) -
kusursuz.bir sinema filminden beklediğim her şeyi aldım.
10


default avatar
(3) -
altyazılar için teşekkürler ama 4 cdlik ingilizce altyazının da türkçesi çevirilecek mi acaba?
bende 4 cdlik film var da.teşekkürler.


‹ Önceki 1 Sonraki ›
Türkçe Altyazı © 2007 - 2018