Giriş Kayıt
It's Always Sunny in Philadelphia (2005- )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim


Kayıt: 28.04.2009
İletiler: 12359
Şehir: Zonguldak


twitter Özel mesaj gönder
 [Tanıtım] It's Always Sunny in Philadelphia (2005- )
It's Always Sunny in Philadelphia (2005- )

resim

It's Always Sunny in Philadelphia
2005
It's Always Sunny in Philadelphia
Komedi22 dk

Yönetmen: Matt Shakman, Fred Savage, Daniel Attias
Philadelphia’da kendi halinde bir İrlanda barı işleten dört kafadar, iş yaşamının ve insan ilişkilerinin yetişkin dünyasına adım attıklarında hayatın sadece kendileri etrafında dönmediğini görecek; çarpık ve küstah bakış açıları, yanlış yargıları...
8.8 (170,861 Oy)Konusu:It's Always Sunny in Philadelphia 4 Ağustos, 2005'te FX kanalında yayına başlamış bir komedi dizisidir. Dizi aynı zamanda oyuncuları olan Rob McElhenney, Glenn Howerton ve Charlie Day tarafından yaratılıp geliştirilmiştir. Dizi, kişisel çıkarlarından başka hiçbir şey düşünmeyen ve Güney Philadelphia'da "Paddy's" adında oldukça başarısız bir İrlanda barı işleten bir arkadaş grubunun başından geçen maceraları anlatmaktadır.

Ana Karakterler


Dennis Reynolds (Glenn Howerton) : Dennis barın ortaklarından biridir ve Deandra'nın ikiz kardeşidir. Oldukça kibirli narsist ve aşırı derece kendini beğenmiştir. Kendini beğenmişliği tamamen başkalarının kendi görünüşü hakkında ne düşündüğüne dayanmaktadır.
Deandra Reynolds (Kaitlin Olson): Dee, Dennis'in ikiz kardeşiidir ve barın şef garsonudur. Dizideki tek ana bayan karakterdir. Oyunculukla ilgili bir işe ve görünür bir yeteneğe sahip olmasa da oyuncu olmayı hayal etmektedir. Onda da tıpkı erkek kardeşi gibi yaşlılık fobisi vardır.
Mac (Rob McElhenney): Mac, Charlie'nin çocukluk, Dennis'in lise ve ev arkadaşıdır. Barın ortaklarındandır. Sürekli olarak kendisinin üstün dövüş yeteneklerine sahip olduğundan bahseder ama gerçekte ne böyle bir yeteneği ne de atletik açıdan buna yatkınlığı vardır.
Charlie Kelly (Charlie Day): Charlie barın ortaklarıdandır. Mac ve Dennis'in çocukluk arkadaşıdır ve Frank'in de ev arkadaşıdır. Bardaki bütün pis işleri o yapmaktadır, son derece cahildir ve pislik içinde yaşamaktadır. Oldukça ciddi biçimde öfke kontrolü sorunu yaşamaktadır ve vurgulamak istediği şeyi anlatmak için bağırmayı seçer.
Frank Reynolds (Danny DeVito): Frank, Dennis ve Dee'nin yasal olarak babasıdır ve ayrıca Charlie'nin sözde biyolojik babası ve ev arkadaşıdır. Uzun süre boyunca iğrenç insanlarla yasadışı işler ve anlaşmalar yapmış eski bir başarılı iş adamıdır.


Fragman
Düzeltme: Etiket eklendi.

İletiTarih: 26 Mayıs 2011 13:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019