Giriş Kayıt
Şeytanı Gördüm Akmareul Boattda (I Saw the Devil)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2542

Özel mesaj gönder
 Şeytanı Gördüm Akmareul Boattda (I Saw the Devil)
Vizyon Tarihi: 27 Mayıs 2011

Şeytanı Gördüm
Akmareul Boattda (I Saw the Devil)

resim

Ang-ma-reul bo-at-da
2010
Ang-ma-reul bo-at-da
Aksiyon / Dram / Korku142 dk

Yönetmen: Jee-woon Kim
Karanlık Sırlar'ın yönetmeninin yeni filmi, Kore'de yaş sınırlamasıyla neredeyse yasaklanan Şeytanı Gördüm, zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler...
7.8 (94,107 Oy)

Filmin Konusu :

Karanlık Sırlar'ın yönetmeninin yeni filmi, Kore'de yaş sınırlamasıyla neredeyse yasaklanan Şeytanı Gördüm, zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi.

Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile...

Fragman :

İletiTarih: 14 Mayıs 2011 02:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
karakans

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
super bir film şiddetle tavsiye ederim

İletiTarih: 05 Haziran 2011 22:48
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
DoodLez
Amerikan Sineması

İletiler: 678

twitter Özel mesaj gönder
Çekik gözlülerin filmlerini hiç izlemedim aslına bakarsanız. Bi ara deneyeceğim ama, bakalım yapabiliyorlar mı bişeyler. Hıhı

İletiTarih: 05 Haziran 2011 23:10
turknavy

İletiler: 53

Özel mesaj gönder
Bir oldboy değil filmi büyük beklentiler içerisinde izledim,gerçekten psikopatlık derecesinde aşmış kendini bi sahnesi artık beni nasıl etkilediyse rüyama girdi.Genel olarak intikam temalı olan filmimiz güzel olmasının yanı sıra durgun katilin hemen bulunması kedi fare oyunu oynanması falan filmin heyecanını azda olsa köreltti lakin filmi genel halarıyla ele alacak olursak izle ve unut tipinde çünkü alışıla gelmişin dışarısına çıkmış pek birşey yok kız ölür sevgilisi intikam alır.

İletiTarih: 05 Haziran 2011 23:31
ChemisTRaP

İletiler: 246

Özel mesaj gönder
« turknavy » yazdı:
filmi genel halarıyla ele alacak olursak izle ve unut tipinde çünkü alışıla gelmişin dışarısına çıkmış pek birşey yok kız ölür sevgilisi intikam alır.

alışılagelmişin dışında ne olabilir ki bir intikkam filminde ? Şok
Sevgilisi ölsün adam da içkiye versin kendini derken bir gün sevgilisinin katili ile karşılaşsın selamunaleyküm birader diyip yanından mı geçsin ?
Ne heyecan ama !

İletiTarih: 06 Haziran 2011 10:53
ArizMend

İletiler: 727

Özel mesaj gönder
Sinema'da izleyecektim. Arkadaş yüzünden izleyemedim.
İnternet sağolsun, 720p bulup indirip,Gece 1'de izlediğimden dolayı bazı sahneleri ilerletmek zorunda kaldım. Filme genelleme yaparsak güzeldi. Vaktim olursa tekrardan bir daha izlemeyi düşünüyorum.

Spoiler vermek istemiyorum. 2 buçuk saat vaktiniz varsa izleyin.

İletiTarih: 06 Haziran 2011 13:44
turknavy

Özel mesaj gönder
« ChemisTRaP » yazdı:
alışılagelmişin dışında ne olabilir ki bir intikkam filminde ? Şok
Sevgilisi ölsün adam da içkiye versin kendini derken bir gün sevgilisinin katili ile karşılaşsın selamunaleyküm birader diyip yanından mı geçsin ?
Ne heyecan ama !

Katille selamun aleyküm - aleyküm selam diyaloğu yapmasınlarda bir kerede katili kızın sevgilisi bulmasın katil kızın sevgilisini öldürsün kızın abisi olsun psikolojik sorunları olsun katille iş birliği yapmış olsunlar sonra kardeş katille ortaklığı bozup katilin ailesini tek tek öldürsün yani farklı olsun hep birbirinin aynısı olmasın intikamı hep erkek arkadaşlar mı alıyor ? kızın babası alsın bi kerede senaryolardaki sınırları aşsınlar hep çizilmiş bir yoldan gidiyorlar bi kerede onlar çizsin yolu.

İletiTarih: 06 Haziran 2011 20:17
ChemisTRaP

İletiler: 246

Özel mesaj gönder
« turknavy » yazdı:
Katille selamun aleyküm - aleyküm selam diyaloğu yapmasınlarda bir kerede katili kızın sevgilisi bulmasın katil kızın sevgilisini öldürsün kızın abisi olsun psikolojik sorunları olsun katille iş birliği yapmış olsunlar sonra kardeş katille ortaklığı bozup katilin ailesini tek tek öldürsün yani farklı olsun hep birbirinin aynısı olmasın intikamı hep erkek arkadaşlar mı alıyor ? kızın babası alsın bi kerede senaryolardaki sınırları aşsınlar hep çizilmiş bir yoldan gidiyorlar bi kerede onlar çizsin yolu.

Tek problem akrabalık derecesi ise sizin farklılık anlayışınızda; ona hiçbir şey diyemeyeceğim.

İletiTarih: 06 Haziran 2011 21:32
turknavy

Özel mesaj gönder
« ChemisTRaP » yazdı:
Tek problem akrabalık derecesi ise sizin farklılık anlayışınızda; ona hiçbir şey diyemeyeceğim.

Akrabalık değilde bunların Türk dizileri gibi birbirinin kopyası olması hoşuma gitmiyor.Tamam güzel ama özgün senaryo olmadığından hoşuma gitmiyor.Ben filmin başında senaryoyu anlamaktan hoşlanmıyorum niye her film birbirinin kopyası neden sinema literatürüne yeni bir sahne katmıyor filim sektörünün sanayileşmesinden yılda yeni konulu özgün senaryolu film anca 3-5 tane çıkıyor onlarda az çok idare ediyor.Filmi genel hatlarıyla ele aldığımız zaman özgün senaryo 2 akış yönünden 4 10/6 yeterli bir oy.

İletiTarih: 06 Haziran 2011 22:25
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019