Giriş Kayıt
The Hangover Part II
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 The Hangover Part II
Vizyon Tarihi: 03 Haziran 2011

Felekten Bir Gece Daha
The Hangover 2

resim

The Hangover Part II
2011
The Hangover Part II
Komedi / Gizem102 dk

Yönetmen: Todd Phillips
Stu, Las Vegas bozgununun ardından sakin bir brunch ile bekarlığa veda etmek istemiştir. Ancak ertesi sabah başka bir şehirde, yüzünde bir dövme, bardakta kesik bir parmak ve bir maymun ile uyandığında hiçbir şeyin planladığı gibi gitmediğini fark edecektir,...
6.5 (424,855 Oy)

Filmin Konusu :

İkinci filmin ilkine hayli benzer hikâyesi ise şöyle: Stu, fazlasıyla çılgın attığı bir parti gecesinin sabahında, yatağında sürpriz bir travesti ile uyanıverir. Ertesi gün ekip toplanır ve geçen gece yenilen haltların tek tek izi sürülür

Fragman :

İletiTarih: 07 Mart 2011 04:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Rosalinda

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
ya bayılyorum bunlara ya,beklentilerim çok büyük,umarım ilk film kadar güldürür... Heyoo

bu arada yine aynı adamı mı kabetmişler acaba,mekan da güzelmiş,bu kez de maymun bulmuşlar,harbi çatlak bunlar ya... hahahahaha hahahahaha hahahahaha

sabırsızlıkla bekliyorum... Dondurma

İletiTarih: 07 Mart 2011 16:45
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Oyuncular listesinde bir de kimi göreyim?! Bill Clinton yakaladım .Oha ya, süper olacak kesin... Liam Neeson ve Bradley Cooper'ı A Takımı'ndan sonra tekrar bir arada görmek eğlenceli olacak Hıhı .

İletiTarih: 07 Mart 2011 19:07
serhatsener13

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
Bu filmi özellikle Zach Galifianakis için bekliyodum.Bu adamın olduğu filmlerde gülme garantisi var. Fragmandan da az da olsa anlaşılıyo bi yine güldüreceği...

İletiTarih: 07 Mart 2011 23:26
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2542

Özel mesaj gönder
resim

Vizyon Tarihi: 03 Haziran 2011

İletiTarih: 21 Mayıs 2011 16:53
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7205

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sayfayı açmam ve o afişi görmem bile gülümsememe yeterli oldu. hahahahaha Filmde bol bol güldürecektir umarım Hehehehe

İletiTarih: 22 Mayıs 2011 01:41
syktv2011

İletiler: 25

Özel mesaj gönder
Çeviri yapacak yok mu ?

İletiTarih: 05 Haziran 2011 16:50
DoodLez
Amerikan Sineması

İletiler: 678

twitter Özel mesaj gönder
« screable » yazdı:
Sayfayı açmam ve o afişi görmem bile gülümsememe yeterli oldu. hahahahaha Filmde bol bol güldürecektir umarım Hehehehe

+1 hahahahaha

İletiTarih: 05 Haziran 2011 16:59
biracanavari

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
İlk film kadar iyi değildi bana göre. Filmin ilk yarısında salon sessiz kaldı zaten. İkinci yarıda toparlamayı başardılar ama. Fakat yine de Tayland, Las Vegas'a göre daha sönük kaldı.

İletiTarih: 05 Haziran 2011 17:11
jgs20

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ya arkadaşlar ladyhülya türkçe altyazıyı çevirmiş ama yazılar sesten baya bi önce geliyo diğer ingilizce altyazıda da öyleydi bunun sebebi ne acaba ben mi bi şeyleri yanlış yaptım anlamadım

İletiTarih: 07 Haziran 2011 02:10
chernoby
Dizi Dünyası
Eski Yönetici

İletiler: 1857

Özel mesaj gönder
« jgs20 » yazdı:

ya arkadaşlar ladyhülya türkçe altyazıyı çevirmiş ama yazılar sesten baya bi önce geliyo diğer ingilizce altyazıda da öyleydi bunun sebebi ne acaba ben mi bi şeyleri yanlış yaptım anlamadım

Altyazı ile filmin senkronize olması lazım uygun altyazıyı indirin yoksa senkron isteğinde bulunun.

İletiTarih: 07 Haziran 2011 10:10
LadyHulya

İletiler: 263

Özel mesaj gönder
« jgs20 » yazdı:

Benim yüklediğim IMAGiNE sürümüyle tam uyumlu, sizdeki film farklı bir sürüm olabilir.

İletiTarih: 07 Haziran 2011 10:28
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Eline sağlık LadyHulya Saygılar

İletiTarih: 07 Haziran 2011 11:08
the-mt

İletiler: 6

facebook twitter Özel mesaj gönder
İlki keyifli ve eğlenceliydi, umarım bu da onun bir parçası olur!..

İletiTarih: 23 Haziran 2011 19:24
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019