Giriş Kayıt
En İyi Devam Filmi Adayları
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »

2010'un En İyi Devam Filmi Sizce Hangisi?
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
28%
 28%  [ 298 ]
Iron Man 2
31%
 31%  [ 324 ]
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
8%
 8%  [ 88 ]
Tron: Legacy
3%
 3%  [ 37 ]
Toy Story 3
28%
 28%  [ 297 ]
Toplam Oylar : 1044 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
 En İyi Devam Filmi Adayları

Filmler hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...

2010
Macera / Aile / Fantastik146 dk

Yönetmen: David Yates
Sihir dünyası savaşta! Karanlık Lord iyice güç kazanırken iyiler de boş durmuyor. Yedinci yılında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu`na dönmeyen Harry Potter, Dumblerdore`un ona bıraktığı görevi tamamlamaya çalışıyor.Yanında, her zamanki gibi...
7.7 (395,767 Oy)

Iron Man 2
2010
Iron Man 2
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu124 dk

Yönetmen: Jon Favreau
Küstah ama seksi bir işadamı görüntüsündeki Tony Stark aslında Iron Man'in ta kendisidir ve bu özelliğini tüm dünya ile paylaşmaktan hiç de çekinmiyordur. Sırrını paylaşması için "mahalle baskısı" gören Stark, orduya da hükumete de ser...
7.0 (611,139 Oy)

2010
Macera / Aile / Fantastik113 dk

Yönetmen: Michael Apted
Lucy ve Edmund sevilmeyen kuzenleri Eustace ile beraber Narnia'da Şafak Yıldızı adı verilen Prens Kaspiyan'ın gemisi ile yedi kayıp Narnia Lordlarını ararlar. Başlarına bir sürü olay gelir. Tüccarlar tarafından kaçırılırlar. Bu yolculukta Ejderhalar Adasına...
6.3 (122,467 Oy)

TRON: Legacy
2010
TRON: Legacy
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu125 dk

Yönetmen: Joseph Kosinski
Kült bilgisayar oyunundan uyarlanan ilk filmin ardından, yenilenmiş ve göz kamaştırıcı görsel efektleri arkasına almış, 3D ileri teknoloji macerası TRON Efsanesi'nde, Kevin Flynn'in 27 yaşındaki teknoloji meraklısı oğlu Sam Flynn, babasının ortadan kayboluşunu...
6.8 (287,806 Oy)

Toy Story 3
2010
Toy Story 3
Animasyon / Macera / Komedi103 dk

Yönetmen: Lee Unkrich
Woody, Buzz ve oyuncak kutusundaki diğer tüm oyuncaklar, sahipleri Andy'nin koleje gitmesinden dolayı kreşe bırakılırlar. Toy Story 3-Oyuncak Hikayesi 3'ün prodüksiyon işlemleri devam ederken Walt Disney Stüdyoları serinin ilk iki filmini 3D formatında izleyiciyle...
8.3 (646,074 Oy)

İletiTarih: 21 Aralık 2010 21:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10726

Özel mesaj gönder
Oyuncak Hikayesi'nin son serüveni benim tercihim.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
« kuzeydebiryer » yazdı:
Oyuncak Hikayesi'nin son serüveni benim tercihim.

Aynen üstadım Saygılar

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:44
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Rekabetin en can alıcı olduğu anket bu sanırım. yakaladım
Oyum benim de Oyuncak Hikayesi 3'e gidiyor. Saygılar

İletiTarih: 17 Ocak 2011 20:48
g.c.
Sinefil Grubu

İletiler: 2542

Özel mesaj gönder

Harry Poter'ı izlemediğimi, büyük beğeni kazandığını bilmeme rağmen tercihim Oyuncak Hikayesinden yana oldu

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:24
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Kendimi tutamayıp çok sevdiğim yedilemeye oy verdim (Aslında son kısmın iki parça olduğunu hesaba katarsak sekizleme oluyor). yakaladım

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:25
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
Sizi Harry Potter'cılar ve Oyuncakçılar sizi Hehehehe .

Iron Man 1 ve 2'yi çok gecikmeli de olsa bir yutuşta izlemiştim. Ve Robert Downey Jr.'ın olduğu bir filmi seçmeyeceğim de neyi seçeceğim ya. Bir noktaya daha parmak basmak istiyorum, ben de Pepper - Gwyneth Paltrow gibi bir sekreter istiyorum ve tabii ileride onun gibi de bir sevgili Çok Seviyor . Şaka bir yana film ve Tony Stark karakteri çok eğlenceli Süperrrrrr . Oyum Iron Man 2'ye.

İletiTarih: 17 Ocak 2011 21:33
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018