Giriş Kayıt
A Princess for Christmas (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
rebelangel

İletiler: 45

Özel mesaj gönder
rebelangel
 A Princess for Christmas (2011)
Yeni Yıl Arifesinde izlemek istediğim sıcacık bir film...

Yeni yıla bir aydan az kalmışken arkadaşlarla Noel filmleri izleme maratonu yapıyoruz. Listemizdeki filmlerden birisi A Princess for Christmas ve ne kadar aradıysak artık Türkçe hariç her dilde altyazı bulduk. Sitemizde de İngilizce altyazı mevcut ancak filmin YTS.AG çekimine uymuyor Sümüklü

Sitede benim gibi Merlin'in asi güzeli Katie McGrath'ı seven vardır umarım. Ayrıca Kraliyet temalı romantik filmleri çok severim. Bu filmin Romanya'da çekilmesi de beni çok heyecanlandırdı,oranın kültürünü seviyorum. Öyküsü sımsıcak, uzaktan bir prenses masalı gibi fakat daha gerçeği, doğal bir havası var fragmanında gördüğüm kadarıyla... O yüzdendir ki filmi iyi anlamak için Türkçe altyazısını canı gönülden istiyorum Çok Seviyor İlginizi çekebileceğini düşünerek isteğimi paylaşıyorum Saygılar

Film afişleri Melek ama..

resim
resim

Filmden kareler Melek ama..

resim
resim
resim
resim

Tanıtım Fragmanı Çok Seviyor

A Princess for Christmas
2011
A Princess for Christmas
Komedi / Dram / Aile / Romantik91 dk

Yönetmen: Michael Damian
An enchanting tale that will touch your heart and leave you full of the festive spirit! It’s Christmas time and when Jules (Katie McGrath, BBC Series Merlin) receives an unexpected invitation from a distant relative she travels to Europe with her niece and nephew to a...
6.3 (8,442 Oy)

İletiTarih: 07 Aralık 2019 21:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
misosifox

İletiler: 17

twitter Özel mesaj gönder
misosifox
Merhaba, eğer olursa çevirisine başlamayı düşünüyorum. Fakat üniversite öğrencisi olduğum için yeterli zamanım olmayabiliyor. Azar azar da olsa çevirisini yapabilirim. Hızlı gelmez ama eninde sonunda yayınlarım diye düşünüyorum Gülücük

İletiTarih: 03 Şubat 2020 22:58
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
rebelangel

Özel mesaj gönder
rebelangel
« misosifox » yazdı:
Merhaba, eğer olursa çevirisine başlamayı düşünüyorum. Fakat üniversite öğrencisi olduğum için yeterli zamanım olmayabiliyor. Azar azar da olsa çevirisini yapabilirim. Hızlı gelmez ama eninde sonunda yayınlarım diye düşünüyorum Gülücük

Merhaba, bu filmi çevirmeye karar vermeniz beni çok mutlu etti.Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim Saygılar Ben üniversite mezunuyum yoğunluğunuzu anlayabiliyorum. Zamanı hiç önemli değil, siz yeter ki çevirip altyazıyı güzelce yayınlayın. Ne kadar uzun sürerse sürsün bekliyorum Çok Seviyor

İletiTarih: 03 Şubat 2020 23:15
misosifox

İletiler: 17

twitter Özel mesaj gönder
misosifox
Çeviri tamamlandı ve yüklendi, iyi seyirler dilerim Saygılar Gülücük

İletiTarih: 29 Şubat 2020 11:51
archraist
Müdavim

İletiler: 3168

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler . Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 29 Şubat 2020 13:03
JAVAJAVA2002

İletiler: 181

Özel mesaj gönder
JAVAJAVA2002
Çeviri için teşekkürler. İzlemek istediğim filmlerden biriydi.

İletiTarih: 29 Şubat 2020 13:26
rebelangel

Özel mesaj gönder
rebelangel
« misosifox » yazdı:
Çeviri tamamlandı ve yüklendi, iyi seyirler dilerim Saygılar Gülücük

Filmi daha yeni izledim. Çok ama çok teşekkür ederim, beklediğimden hızlı çevirdiniz. Ve çeviri mükemmeldii Çok Seviyor Sümüklü

İletiTarih: 01 Mart 2020 02:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022