Giriş Kayıt
Brad Pitt mi? Leonardo DiCaprio mu?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »

Brad Pitt
47%
 47%  [ 874 ]
Leonardo DiCaprio
52%
 52%  [ 961 ]
Toplam Oylar : 1835 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 4036

Özel mesaj gönder

resim

Tarantino'nun 'Once Upon a Time in Hollywood' filminde tekrar bir arada göreceğimiz bu ikili, modern sinema dünyasının en çok tartışma yaratan konularından birinin de -belki en büyüğü- başrollerini paylaşıyor: Bu da hangisinin daha iyi olduğu.

Sadece onların bir filmde yer alıyor olması bile, o filmi izlemek için tek başına yeterli bir sebep olarak görülüyor. Diplerden zirveye kadar çıkıp, oradaki yerlerini koruyup, üzerine de hala koymaya devam ediyor olmaları bugün bu tartışmanın neden bu kadar önemli olduğunun da göstergesi gibi.

Sayısız adaylık ve ödül kazanan, bu iki usta aktör arasında seçim yapmak gerçekten zor. Birbirlerine üstünlük sağladığı alanlar olduğu bir gerçek. Fakat tabii ki 'ikisi de' seçeneğini ankete eklemiyor Hehehehe ve bir seçim yapmanızı istiyorum.

Söz sizde: Hangisi?

Brad Pitt
Brad Pitt
Doğum Yeri:Shawnee, Oklahoma, USA
Doğum Tarihi:18 Aralık 1963 (Çarşamba)
Boyu:1.8 m
Gerçek İsmi:William Bradley Pitt

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Doğum Yeri:Hollywood, Los Angeles, California, USA
Doğum Tarihi:11 Kasım 1974 (Pazartesi)
Boyu:1.83 m
Gerçek İsmi:Leonardo Wilhelm DiCaprio
Takma İsmi:Lenny D

İletiTarih: 21 Nisan 2019 01:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
adze55
Müdavim

İletiler: 1440

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Vay canına! Tercih yapamadım. Ankete eklenmese de ikisi diyorum.

İletiTarih: 21 Nisan 2019 02:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Aysgegul_
Yorumbaz

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
Hani bazı karşılaştırmalarda bir oturup düşünürsünüz içinden çıkamaz ikisi de dersiniz; fakat bence burada düşünecek bir durum yok, tartışmasız Leo diyorum (:

İletiTarih: 21 Nisan 2019 08:40
Taşındı: 21 Nisan 2019 09:39 - Editoryal tarafından
Taşındığı Forum: SM Polemik > Soru-Cevap
antas
Yorumbaz

İletiler: 333

Özel mesaj gönder
İlk kez bir ankete tercih yapamadım. Anketin varlığına karşıyım ve varlığını inkar ediyorum. yakaladım İkisi de çok sağlam oyuncu bana göre. Ama sanki gönlüm Leo'ya kayıyor gibi ama hayır oy vermeyeceğim. Baygın

İletiTarih: 21 Nisan 2019 10:15
asthmasato

İletiler: 9

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Leo abi tabiki de ...

Ben arada kalsamda oyumu Leonardo abi ye veriyorum. Sebebide 5 dakika içinde onun daha fazla filmi aklıma geldi.

İletiTarih: 22 Nisan 2019 11:16
cesuryurek
Yorumbaz

İletiler: 49

Özel mesaj gönder
Brad Pitt; Dövüş Kulübü.

Leonardo DiCaprio; Titanik, Köstebek, Kanlı Elmas, Zindan Adası, Başlangıç, Diriliş.

Görüldüğü üzre, iki ismi telaffuz ettiğim an aklıma ilk gelen filmleri. Dolayısı ile DiCaprio her zaman ve her daim Brad Pitt'den öncedir. Saygılar

İletiTarih: 22 Nisan 2019 22:10
BrainscanTrickster
Müdavim

İletiler: 287

Özel mesaj gönder
Benim için tartışmasız DiCaprio. Brad Pitt iyi oyuncu , DiCaprio çok çok çok iyi oyuncu

İletiTarih: 22 Nisan 2019 22:42
kara_37

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Gelmiş geçmiş en iyi oyuncularan biridir. brad.. leonardo'yu zirvesinde tutan kendi oyunculuğundan çok bence oynadığı filmleri iyi seçmesi veya daha da çok ; bir şekide onu sürekli piyasada aktif tutan lobinin olması. Kısaca leo dendiğinde oynadığı rollerden çok izlenebilirliği fazla olan kurguya sahip filmlerde yer alması onu bu denli akla getiren . Bu anlamda çoğu oyuncua göre birçok adım önde. Ama Brad abimiz öyle mi? Oynadığı her rolde mimiklerine kadar farklılıklara bürünebilen bir star. Hiçbir filmde onunda tanıdık diyebildiğimiz, kişisel tarzını, göremezsiniz. Diğer çoğu oyuncunun jest ve mimiklerini ezberlemişizdir. Brad pitt'de bu asla olmaz. Her filmde kendini rolüne adar. Kendi tarzını uygulamaz. Ve hiçbir oyuncuda olmayan sadece kendisine ait bir handigabı vardır. Jön olması. Yakışıklılık olarak biraz geri planda olsaydı, şu an çok daha farkındalık içinde değeri anlaşılabilirdi. A

İletiTarih: 23 Nisan 2019 20:24
denisilin
Yorumbaz

İletiler: 86

Özel mesaj gönder
İkisi desek, tercih etmesek...

İletiTarih: 23 Nisan 2019 22:58
QtarantinoQ

İletiler: 20

Özel mesaj gönder
Kısa ve net tabiki DiCaprio.

İletiTarih: 24 Nisan 2019 20:45
iked
Yorumbaz

İletiler: 505

Özel mesaj gönder
Pitt > Caprio

Yorumlarda Caprio lobisi ağırlıkta olsa da Bebekyüz Leo yerine Pitt Efendi'yi tercih ediyorum. Beni en çok etkilediği film: Saf saf ortalıkta gezindiği Meet Joe Black.

İletiTarih: 26 Nisan 2019 01:40
esrin

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
ikisi de

tam pitt secicem inception geliyor aklima,
tam dicaprio secicem fight club geliyor.
secimsiz birakiyorum Gülücük

İletiTarih: 26 Nisan 2019 11:33
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 282

twitter Özel mesaj gönder
Açıkcası başa baş bir oylama olduğunu görünce şok yaşadım ben açık ara Di Caprio alır diye düşünmüştüm.Tabiki Di Caprio Saygılar Saygılar Saygılar

İletiTarih: 26 Nisan 2019 17:17
Serkan Aydemir

İletiler: 485

Özel mesaj gönder
Su mu hava mı olmuş sanki .D

İletiTarih: 28 Nisan 2019 22:30
gcb1903
Yorumbaz

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
Brad Pitt lobisi diye bir şey var. Normalde fanlar sayesinde % 10 falan alması lazımdı. Elle tutulur 2 3 filmi olan, elle tutulur 3 4 bireysel performansı olan biri ile onlarca iyi filmde başrol oynamış, akılda kalıcı bir çok bireysel performansı olan biri böyle kıyas edilmemeli.

İletiTarih: 29 Nisan 2019 23:18
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019