Giriş Kayıt
Green Book
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
AylinOkutan

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
AylinOkutan
 Green Book
İlk çeviri

Herkese merhaba,

Yanlış yere mi yazıyorum bilmiyorum ama az önce üye oldum, acemiyim Gülücük

Green Book filmini çevirmek istiyorum, gördüğüm kadarıyla henüz kimse almamış bu işi.

Yüklenen İngilizce altyazıyı kullanarak çevirebilirim.

Bir admin onaylarsa sevinirim Gülücük

Teşekkürler

İletiTarih: 07 Ocak 2019 22:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
gluform

İletiler: 1161

Özel mesaj gönder
gluform
Green Book
2018
Green Book
Biyografi / Komedi / Dram / Müzik130 dk

Yönetmen: Peter Farrelly
1962 yılında geçen filmde ünlü bir piyanist ve konser turu kapsamında onun şoförü olarak çalışan Tony’nin hikayesini anlatılıyor. Tony Lip, Bronx’taki bir İtalyan Amerikan mahallesinde yaşamaktadır. Ünlü Afro-Amerikalı piyanist Dr. Don Shirley ise...
8.2 (489,851 Oy)

Kolay gelsin, Saygılar

İletiTarih: 07 Ocak 2019 23:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
AylinOkutan

Özel mesaj gönder
AylinOkutan
Bu onay verdiniz anlamına geliyor sanırım? Gülücük
Peki teşekkürler Gülücük

İletiTarih: 07 Ocak 2019 23:42
gluform

Özel mesaj gönder
gluform
Onay durumu yok burda. İstediğiniz filmin çevirisini yapıp yükleyebilirsiniz,yüklendikten sonra altyazının durumuna göre renk verirler.

İletiTarih: 07 Ocak 2019 23:45
AylinOkutan

Özel mesaj gönder
AylinOkutan
Aa, öyle mi?
Ben, hani aynı anda başkaları da başladıysa, emek ziyan olmasın diye başka bir çevrilmemiş filme geçerdim diye düşündüğümden, bir onay sistemi olur sandım.
Neyse, teşekkür ederim o halde ilginize.

İletiTarih: 07 Ocak 2019 23:48
gluform

Özel mesaj gönder
gluform
Çevirmeye başlamadan önce forum kısmında kılavuzlar var ordan altyazı hakkında ve hangi programı kullanmanız gerektiği ile alakalı başlıklar var.Onları okuyup başlarsanız sizin için daha iyi olur.

İletiTarih: 07 Ocak 2019 23:56
AylinOkutan

Özel mesaj gönder
AylinOkutan
Tamam, hemen bakayım, tekrar teşekkür ederim Gülücük

İletiTarih: 08 Ocak 2019 00:06
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Yukarıda sağda nick'inizin yazılı olduğu yeri tıkladığınızda açılan menüde "çeviri duyurularım" linki var. Oradan açılan sayfada çeviri yüzdesini belirlerseniz, hem bekleyenler takip edebilirler, hem de mükerrer çevirinin de önünde geçilmiş olur. Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 08 Ocak 2019 00:55
Arnold

İletiler: 39

Özel mesaj gönder
Arnold
Kolay gelsin. Güzel seçim... Exclamation Süperrrrrr

İletiTarih: 12 Ocak 2019 09:45
mrashica

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
mrashica
Beklıyoruzzzz deli gibi

İletiTarih: 25 Ocak 2019 06:51
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz
Hoş geldiniz. kolaylıklar dilerim. Hıhı

İletiTarih: 25 Ocak 2019 08:12
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022