Giriş Kayıt
Malcolm in the Middle (2000 - 2006) --> HD Netflix WEB-DL/WEBRIP
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
fahrenheit

İletiler: 41

Özel mesaj gönder
fahrenheit
 Malcolm in the Middle (2000 - 2006) --> HD Netflix WEB-DL/WEBRIP
Yeni HD sürüm için eksik bölüm çeviri isteği...

Malcolm in the Middle
2000
Malcolm in the Middle
Komedi / Aile22 dk

Yönetmen: Todd Holland, Jeff Melman, Ken Kwapis
ÜSTÜN ZEKASIYLA MALCOLM, YUMRUKLARIYLA REESE, TECRÜBESİYLE FRANCIS VE MASUM YÜZÜYLE DEWEY... Yapımcılığını Linwood Boomer’ın üstlendiği Malcolm In The Middle adlı aile komedisinde yaşananlar ailenin en ‘normal’ ferdi Malcolm’ın gözünden anlatılıyor....
8.1 (132,210 Oy)

Bryan Cranston
Bryan Cranston
Doğum Yeri:Hollywood, California, USA
Doğum Tarihi:07 Mart 1956 (Çarşamba)
Boyu:1.79 m
Gerçek İsmi:Bryan Lee Cranston

Walter White Breaking Bad' den önce neler mi yapıyordu? Komedi dizisi çekiyordu. Gülücük Şaka bir yana, Bryan Cranston'ın komedi yönünün de çok güçlü olduğunu, 7 sezon süren Malcolm in the Middle'ın Bryan Cranston'ın oyunculuk hayatında bir dönüm noktası olduğunu ve bu rolü sayesinde büyük oyuncular ligine katıldığını biliyor muydunuz?? Türkiye'de CNBC-e'de yayınlanan Malcolm in the Middle, benim gibi pek çok TV izleyicisini yabancı dizilerle tanıştıran ilk dizilerden biridir.
Epey de eğlencelidir.

şuan elimde, tamamı 151 bölüm olan Malcolm in the Middle (2000–2006) dizisinin "Netflix WEB-DL / WEBRIP" HD release'iyle mükemmel uyumlu 85 bölüm türkçe altyazı var.

eksik 66 adet... ve elimde bütün eksik bölümler için timecode'ları mükemmel uyumlu olan ingilizce altyazıları var.

bu 66 bölümün 29'u için çeviri , 37'si için ise sadece senkron gerekiyor. (hepsi için ingilizce altyazı / timecode mevcut)

Netflix WEB-DL (HD) kalitesindeki bu release'i bize kazandıracak kıymetli ve istekli çevirmen arkadaş var mıdır?

tüm çevirmenlere ve kullanıcılara selamlar... saygılar... yanlış yere konu açtıysam affola.

tüm altyazıları ve dizi kaynak dosyalarını/linklerini isteyen çevirmenle hemen paylaşırım (mevcut altyazıları siteye yüklesem daha mı iyi olur bilemedim)

İletiTarih: 11 Ekim 2018 10:52
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
otoport

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
otoport
Eksik altyazıları ben de beklemekteyim,umarım ilgilenen bir arkadaş bulunur.

İletiTarih: 18 Ocak 2019 03:38
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kml

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
kml
Ben çevirebilirim size uyarsa...sevdiğim bi dizi idi.

İletiTarih: 18 Ocak 2019 23:15
agoraphobic nosebleed

İletiler: 133

Özel mesaj gönder
agoraphobic nosebleed
« kml » yazdı:

ah ne harika olur, ellerinize sağlık şimdiden Gülücük

İletiTarih: 06 Şubat 2019 23:42
benteksizhepiniz
Dünya Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 274

twitter Özel mesaj gönder
benteksizhepiniz
Dünya Sineması
Sinefil Grubu
« kml » yazdı:

+1

İletiTarih: 07 Şubat 2019 12:05
fahrenheit

İletiler: 41

Özel mesaj gönder
fahrenheit
« kml » yazdı:

uymaz olur mu, harika olur Gülücük

bu akşam hemen yüklüyorum Saygılar Saygılar

İletiTarih: 26 Şubat 2019 12:19
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022