Giriş Kayıt
Hangisinin Yapımlarını Daha Çok Beğeniyorsunuz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »

Ata Demirer
11%
 11%  [ 147 ]
Cem Yılmaz
59%
 59%  [ 757 ]
Şahan Gökbakar
4%
 4%  [ 56 ]
Şafak Sezer
3%
 3%  [ 46 ]
Tolga Çevik
7%
 7%  [ 95 ]
Yılmaz Erdoğan
13%
 13%  [ 169 ]
Toplam Oylar : 1270 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
R3hab
Cinema mondiale
Editör

İletiler: 1720

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder

Hangisinin yapımları (film, stand-up, tiyatro, program vs.) daha komik?

Her biri birbirinden değerli, herkesin gönlünde taht kurmuş, Türkiye'nin en büyük komedyenleri.
Hepimiz onları hayranlıkla takip eder, birbirinden eğlenceli yapımlarıyla keyifli vakit geçiririz.
Peki sizce en iyisi hangisi?

resim

Not: ''Filmleri'' yerine ''Yapımları'' denerek, onların tüm yapımları dahil edilmiştir. (Ör: Tolgshow, Fundamentals, Tek Kişilk Dev Kadro, Dikkat Şahan Çıkabilir, Türk Malı vs.) Çünkü Tolga Çevik'in oynadığı film sayısı çok azdır. Bunun yüzünden anketin hakkaniyetli olması adına böyle bir yol izlenmiştir.

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

İletiTarih: 26 Temmuz 2018 18:29
En son R3hab tarafından 26 Temmuz 2018 22:37 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
R3hab
Cinema mondiale
Editör

Bence Cem Yılmaz. Tabi ki diğerleri de birbirinden değerli sanatçılar ama bana göre Cem Yılmaz Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi komedyenidir. Yapımları da bu doğrultuda çok çok kaliteli yapımlar. Bu yüzden oyum Cem Yılmaz'dan yana.

İletiTarih: 26 Temmuz 2018 18:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Abaddon
Emektar

İletiler: 687

Özel mesaj gönder
Yılmaz Erdoğan (; neden yok.

İletiTarih: 26 Temmuz 2018 19:50
R3hab
Cinema mondiale
Editör

Artık var. yakaladım

Bu anket bayağı vaktimi aldı. Seçenekleri çok fazlalaştırmak istemedim. Kendisi çok yönlü bir sinema duayeni olduğu, direk komedi üzerine yoğunlaşmadığı için eklememiştim. Yine de sonuna kadar haklısınız, komedi üzerine de yoğunlaştı yani benim kafam gitti. En iyi komedyenlerden birisi. İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılar

@Abaddon
İletiTarih: 26 Temmuz 2018 22:41
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 273

twitter Özel mesaj gönder
Cem Yılmaz başı çekeceğini bildiğimden Ata ya verecektim ama yinede Cem yılmaza verdim.

İletiTarih: 27 Temmuz 2018 02:19
Himurajutsu

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Cen yılmaz-Tolga çevik

Tolgaya verdim. Tolgshow baya güzel

İletiTarih: 27 Temmuz 2018 03:09
Htmakina
Kore Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 2777

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Cem Yılmaz Hıhı

İletiTarih: 27 Temmuz 2018 09:04
darkdiva
Yorumbaz

İletiler: 80

Özel mesaj gönder
Kazananı baştan belli bir anket. Cem Yılmaz ve diğerleri diyorum. (Yılmaz Erdoğan'ın komedi dışındaki işleri başarılı bence)

İletiTarih: 27 Temmuz 2018 12:36
Enddr

İletiler: 60

Özel mesaj gönder
Komedi zeka işidir. Gülücük Bu konuda oyum tabiki de Cem Yılmaz'a. Adam hakkıyla yapıyor. İşleri sallama değil. Wink

İletiTarih: 27 Temmuz 2018 13:07
Okancha
Yorumbaz

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
Cem Yılmaz hem zekası hem de işlerindeki özeni dolayısıyla bence kesinlikle ilk sıradadır. Bundan 50 yıl sonra bile arkadaşlarla otururken G.O.R.A veya A.R.O.G replikleri sıralayacağımızdan eminim.

İletiTarih: 28 Temmuz 2018 02:56
Q7BEY

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
Ahmet Kural neden yok? O olsaydı ona verirdim.

İletiTarih: 28 Temmuz 2018 13:04
canerceki
Müdavim

İletiler: 136

Özel mesaj gönder
Oyum Cem Yılmaz'a ama Yılmaz Erdoğan'ın yapımları sanatsal açıdan daha iyi gibi. Füüü üüü üü

İletiTarih: 29 Temmuz 2018 11:55
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 379

Özel mesaj gönder
Üretkenlik, mizah kalitesi ve rol kabiliyeti açısından değerlendiriyorum ve açık ara Cem Yılmaz birinci çıkıyor. Evet çıkıyor. Hehehehe

İletiTarih: 29 Temmuz 2018 12:39
wilson

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Bana göre Ata Demirer kesinlikle.

Cem Yılmaz'ı bazen komik bulmakla beraber abartıldığını düşünüyorum. Bazı yapımları da vasatın altı seviyede.
Şahan Gökbakar skeç yaptığı zaman ara sıra komikti ancak Recep İvedik'le kalite anlamında tamamen dibe vurdu.
Şafak Sezer'i konuşmaya değer bile bulmuyorum.
Tolga Çevik başarılı bir oyuncu.
Yılmaz Erdoğan da ortalamanın oldukça altında bir seviyede.

İletiTarih: 29 Temmuz 2018 19:27
cesuryurek
Yorumbaz

İletiler: 22

twitter Özel mesaj gönder
Cem Yılmaz kesinlikle rakipsizdir bu konuda. Ata Demirer yeni hiçbir şey üretmeyen biri, stand-up'ları neredeyse bire bir aynı keza filmlerinde dillere pelesenk olmuş tek bir esprisi bile yok., Tolga Çevik oyunculuk konusunda iyi olsa da Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın gölgesinin dışında neredeyse adı bile okunmuyor. Yılmaz Erdoğan tiyatroyu bırakıp siyasi fikirlerini yapımcılığının önüne koyduğundan beri maalesef klasmanını düşürdü. Ve bu kıyaslamaya Şahan Gökbakar'ı dahil etmiyorum bile. Onu yapımcılığı maalesef kalite standartlarına henüz ulaşamamış bir şaklabanlıktan ibaret.

İletiTarih: 29 Temmuz 2018 23:31
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018