Giriş Kayıt
La Casa De Papel'in ülkemizde çok fazla abartıldığını düşünüyor musunuz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 28 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »

Evet
75%
 75%  [ 1040 ]
Hayır
24%
 24%  [ 335 ]
Toplam Oylar : 1375 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
R3hab
Cinema mondiale
Editör

İletiler: 1710

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder

Sizce La Casa De Papel ''Overrated'' bir dizi mi?

resim

[Yorumlarınızı bekliyoruz.]

La casa de papel
2017
La casa de papel
Aksiyon / Suç / Gizem70 dk

Yönetmen: Jesús Colmenar, Alex Rodrigo, Alejandro Bazzano
Profesör lakabıyla bilinen gizemli bir adam yüzyılın en büyük soygununu yapmaya karar verir. Profesör ince eleyip sık dokuyarak ülkenin dört bir yanından kendi alanlarında ünlü kişilerden oluşan bir ekip toplar. Kusursuz bir plan için beş ay yeterlidir....
8.7 (81,401 Oy)

İletiTarih: 10 Mayıs 2018 16:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 273

twitter Özel mesaj gönder
Overrated şuanki puanına söyleyemeyiz.8,5 i bence gayet hakediyor.Türkler açısından bu kadar çok beğenilmesi ise birincisi;Gökcek bey sağolsun ortaya attığı iddaa ile milleti in tüğm dikkatini üzerine çekti.Hiç yabancı dizi bile izlemeyen insanlar bile izledi.İsteseler bu kadar iyi reklam yaptırtamazlardı.İkincisi ise bu iilk sebepden dolayı hiç yabancı dizi izlemeyen ler bile izleyince ve bizim Türklerin klasik dramından uzak sağlam bir yapımı görünce gayet sevecek yani ne bekleyebiliriz ki. Saygılar

İletiTarih: 10 Mayıs 2018 20:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Bardock kurdele

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
Bence ortalama bir aksiyon filmi havasında bir diziydi. İzlerken sürükleyici sayılırdı ama öyle çok da heyecanlanmadım.

İletiTarih: 11 Mayıs 2018 14:57
bugrakapan
Yorumbaz

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
Ben aldığı puandan çok kaç kişiden o puanı almış ona bakarım. Şu an için 58 bin kişiden bu puanı almış. Bu puanın kabul görmesi için bence en az 200 bin oy daha lazım. Valla zaten dizinin espiriside kalmadı bence o kadar çok diziden bahsettiler ki insanı soğuttular bide yetmezmiş gibi bir dünya spoiler yedik valla diziyi izleyemeden diziden soğudum. Benim gözümde dizinin hiçbir süprizi kalmadı.

İletiTarih: 12 Mayıs 2018 14:24
canerceki
Müdavim

İletiler: 136

Özel mesaj gönder
Ben mi önyargılı düşünüyorum bilmiyorum ama dizide bir çok şey bana Prison Break'i anımsattı.
Polis ablamızın ekibin beyni olan profesor'e aşık olması ve peşinden denizaşırı ülkelere gitmesi - Doktor ablamızın ekibin beyni Michaele aşık olması ve aynı şekilde peşinden gitmesi.
Kazılan tüneller olsun Berlin'in kendini Bellick gibi feda etmesi olsun. Ve şimdi hatırlayamadığım bir çok şey olmuştu diziyi izlerken.

Yine de güzel dizi. Türkiyede abartıldığı kadar güzel mi tartışılır. Ama izlediğinize pişman etmiyor.

İletiTarih: 12 Mayıs 2018 15:54
the_punisher
Yorumbaz

İletiler: 29

Özel mesaj gönder
Dizinin ben de bir hayranıyım, çok beğenerek izledim ama ben de fazla abartıldığını düşünüyorum. Her taraf Dali maskeli tişörtlerle doldu. Herkesin ağzında La Casa de Papel falan. Gereksiz ve aşırı abartı.

İletiTarih: 12 Mayıs 2018 16:38
mertbahar

İletiler: 57

Özel mesaj gönder
Senaryo pek gerçekçi değildi. Fazla abartıldı.

İletiTarih: 12 Mayıs 2018 17:28
BrainscanTrickster
Müdavim

İletiler: 257

Özel mesaj gönder
Ben özellikle ispanyol sinemasına aşık olan biriyim fakat diziyi beğenmedim. Bu dizi avrupanın diğer ülkelerinde ve amerika'da hiç rağbet görmedi sadece Türkiye'de bu kadar çok konuşuluyor çünkü tam türk işi bir dizi yapmışlar. Küçümseme manasında söylemiyorum, hitap ettiği kitle olarak.

İletiTarih: 12 Mayıs 2018 19:37
Avant-Garde

İletiler: 101

facebook Özel mesaj gönder
Gördüğüm kadarıyla dizi işleyiş olarak Türk dizilerine epey benzediği için (bol bol seks sahnesi dışında) ülkemizde bu kadar tutuldu. Bir de ne yazık ki ama ne yazık ki Popüler Kültür denen bir saçmalık var artık her şeyi belirler hale gelmiş. Bir şey bir şekilde popülerleşti mi artık ne kadar bayat ve ucuz olsa da tutuluyor.
Hatırlayın Arka Sokaklar diye bir dizimiz var. Zorlama sezon ve senaryoyla yılları devirdiler ve milleti ekrana kilitliyor halen. Çünkü izleyici kitlesinin profili belli.

İletiTarih: 13 Mayıs 2018 00:09
Meillin

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
ülkemizde bu kadar sevilmesinin nedeni belki de "beynim yandı" dedirten bir dizi olmadığı içindir, malum bizim milletin beyni çok çabuk yanıyor.
bizimkilere aşk, ihtiras, ihanet, para, devrim lazım. ver ondan sonra mehteri, anlat anlat bitiremezler.

İletiTarih: 13 Mayıs 2018 05:09
FuatKamis

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Lost ile kalite olarak değil de popülerlik olarak benzerlik gösterdi yapacak bir şey yok. Kötü bir dizi mi asla efsane mi tabi ki hayır ama acımasız yorum yapmaya ya da farklı olacağım diye güzelim diziye giydirmeye de hiç gerek yok.

İletiTarih: 13 Mayıs 2018 20:48
burakbas

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Dizide çoğu oyuncular özellikle yan roldeki oyuncular çok vasat bir oyunculuk sergilediler.Kesinlikle hak edilen bir puan değil benim gözümde.. Muhtemelen puanının abartılmasında Tokyo'nun dizideki yeri büyük önem arz etmiş.

İletiTarih: 13 Mayıs 2018 21:39
keepparanoid

İletiler: 20

Özel mesaj gönder
Dizi sağanakları şiddetini arttırarak sürdüreceği için az bile abartılmış.

Band of Brothers

forevermore Wink

İletiTarih: 14 Mayıs 2018 08:02
sriderya

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
Belki biraz abartlılı olabilir ama dizi aldığı IMDB puanını hak ediyor. O senaryoyu yazabilecek çok az senarist çıkar.
Çok abartıldığını söylemek ayrıca Berlin Reis'e ayıp olur. Hıhı

İletiTarih: 14 Mayıs 2018 12:52
Burhan Guclu

İletiler: 63

twitter Özel mesaj gönder
Cevap kesinlikle evet. O kadar çok mantık hataları vardı ki saymakla bitmez. Ama bir gerçek de var ki karakterler. Karakterler o kadar güzel işlenmiş ki, hepsi kendine has özellikleriyle konudaki hataları kapatıyorlardı.

Bu kadar izlenmesinin sebebi ise tamamen popüler olması. Arkadaş ortamında muhabbetten geri kalmamak için. Aynı şey Game of Thrones için de geçerli. Orta popülerlikte bir karakter ismi sorsanız izleyenlerin çoğu kim olduğundan bihaberdir.

Bu şekilde izleyenlerin çoğu Google'dan "yabancı dizi izle" diye aratıp ilk çıkana tıklayıp izledikleri için, bu soruyu Facebook'ta bir anketle sorsanız, Evet %20, Hayır %80 çıkar kanımca. Gülücük

İletiTarih: 14 Mayıs 2018 17:43
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 28 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018