Giriş Kayıt
Sinemaya ne sıklıkla gidersiniz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 34 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »

Her yeni filme giderim.
2%
 2%  [ 27 ]
Haftada bir mutlaka giderim.
8%
 8%  [ 81 ]
Ayda bir giderim.
25%
 25%  [ 247 ]
3-4 ayda bir giderim.
28%
 28%  [ 272 ]
Yılda bir giderim.
18%
 18%  [ 177 ]
Sinemaya gitmem.
16%
 16%  [ 160 ]
Toplam Oylar : 964 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
R3hab
Cinema mondiale
Editör

İletiler: 1805

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder

resim

Sinemaseverler olarak sinemaya gitmeye bayılırız. İster aile ile, ister arkadaşlarla, isterse de yalnız başımıza gitmeyi tercih ettiğimiz bir yerdir sinema salonları. Bazıları bunun tutkunu, bazıları ise arada sırada gitmeyi sever. Peki siz ne sıklıkla sinemaya gidersiniz?

[Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.]

İletiTarih: 18 Mart 2018 21:27
En son R3hab tarafından 19 Nisan 2018 14:14 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
khazaD Dum

İletiler: 42

facebook twitter Özel mesaj gönder
Sinemada kayda deger filmler olmadıgından 3-4 ayda bir giderim.

İletiTarih: 18 Mart 2018 22:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Blocked
Yorumbaz

İletiler: 135

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Benim için garip bir soru olmuş,çünkü ben zaten sinemacıyım.

İletiTarih: 19 Mart 2018 01:48
MehmetSahin

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Gitmek istediğim filmlerde 2D seçeneği koymadıkları için 3-4 ayda bir gidiyorum. 2D olsa filmler, belki daha sık giderdim.

İletiTarih: 19 Mart 2018 10:12
DjAnda
Yorumbaz

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
10 sene önce ayda 3-4 kez sinemaya giderdim ama artık yılda 1 kez, o da filmi çok merak edersem sinemaya gidiyorum. Sinemaya gitmeme nedenlerim:

1) Biletler pahalı. İstanbul için ortalama bir bilet 20-25tl olmuş.
2) Sinemaya gelenler yüzünden. Film başlamış, filmin ortasında hanfendi/beyfendi hala elinde telefon whatsapp, facebook vs bakıyor. Mısır yenme olayı ise bambaşka durum.
3)Tabi ki film öncesi gösterilen 30 dakikalık reklamlar.
4) Son olarak 3D saçmalığı.

Eyorlanmam bu kadardır Saygılar

İletiTarih: 19 Mart 2018 15:07
C3M1L

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
hafta da bir kere mutlaka bazen aynı gün iki ayrı filme girdiğim oluyor

İletiTarih: 20 Mart 2018 01:27
CaglayanWade
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 219

Özel mesaj gönder
Yılda 5-6 kere falan. O da Marvel ve DC filmleri. 3-4 ayda bir defa seçeneğini işaretledim.

İletiTarih: 20 Mart 2018 03:50
canerceki
Müdavim

İletiler: 137

Özel mesaj gönder
Sinemada izlemeye değeceğini düşündüm filmler yakaladığımda giderim. Bazen iki ayda 1 olur bazen bir ay içinde 3-4 kez gitmiş olurum. Ortalamaya vurduğumuzda ayda 1 diyebilirim.

İletiTarih: 20 Mart 2018 09:18
hedospurs
Yorumbaz

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
Cinemaximum'da 40 dakika reklam izleyecek kadar zamanım yok. Yaşasın torrent ve ev sinema sistemim.

İletiTarih: 21 Mart 2018 01:41
111orbital111
Yorumbaz

İletiler: 39

Özel mesaj gönder
Ayda bir giderimi işaretledim çünkü sinemaya gitmeyi severim ama artık gitmemeye çalışıyorum. Çünkü 3D yüzünden.
Biletler pahalı mı evet, insanı 3 boyutlu, imax falan diye soyuyorlar.
Mısırlar ve extralar hariç, insan su içmeye korkuyor sinemada (en son İzmir Mavibahçe'de gittim bir su alayım dedim 200ml, 5 tl dedi yahu. 50 kuruşluk su bu Çok Mutlu )
Ama benim için en önemlisi 3D etkisi, nedeni şu. Benim sol gözüm doğuştan %60 görme kaybı var ve bu bana konsantre bozukluğu, dikkat dağınıklığı yapıyor yani uzun süre bir şeye konsantre olamıyorum. Filmde 3D olunca ve o gözlüklerle filmi izlemeye çalışınca, sinemadan çıktıktan sonra baş ağrısı çekmeye başlıyorum. Beynim zaten tek bir gözle yakalamaya çalışıyor hayatı, bir de üstüne 3D gözlük gelince afallıyor haliyle Çok Mutlu
Daha çok para kazanmak uğruna engeli olan insanları düşünmedikleri için bu durum kötü benim gibi sinemaseven insanlara. Saygılar

İletiTarih: 21 Mart 2018 09:38
canerceki
Müdavim

İletiler: 137

Özel mesaj gönder
« 111orbital111 » yazdı:
Ayda bir giderimi işaretledim çünkü sinemaya gitmeyi severim ama artık gitmemeye çalışıyorum. Çünkü 3D yüzünden.
Biletler pahalı mı evet, insanı 3 boyutlu, imax falan diye soyuyorlar.
sinemadan çıktıktan sonra baş ağrısı çekmeye başlıyorum.
Daha çok para kazanmak uğruna engeli olan insanları düşünmedikleri için bu durum kötü benim gibi sinemaseven insanlara. Saygılar

Şu dediklerinize aynen katılıyorum. 3D olayı sinema zevkimi oldukça kaçırıyor. İstisna filmler hariç gerekli olmadığını düşünüyorum.

İletiTarih: 21 Mart 2018 13:31
general54

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
en son ne zaman gittiğimi unuttum desem yalan olmaz. Sanırım Cem Yılmaz Fundamental'e gitmiştim. Evlenince gidemiyor insan.

İletiTarih: 25 Mart 2018 00:20
bugrakapan
Yorumbaz

İletiler: 27

Özel mesaj gönder
3D belası sağolsun sinemadan soğuduk. Valla benim başımı çok ağrıtıyor ve ayrıca her salonda muhakkak patlamış mısır yiyen oluyor.Patlamış mısırın sesinden çok kokusu beni ayar ediyor.Her yer leş gibi yağ kokuyor.

İletiTarih: 25 Mart 2018 01:25
Karaagac

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
Sinemaya gitmeyi seven biri olarak beni sinemadan soğuttular. Ya hu film saatinde koltuğumda oluyorum. 25 dakika reklam ne demek. Paramızla reklam izlemeye mi geldik? Tamam hani bi 10 dk verirsin. Ama 25 dakika. Sömürü ötesi. Sinema işleten/çalışan arkadaşlar varsa fikrini söylesin lütfen. Son gittiğim iki sinemada da böyleydi. Artık 3-4 ayda bir gidiyorum.

İletiTarih: 26 Mart 2018 02:00
mezitli

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
Film izlemek için para veriyoruz ama 20-30 dk reklam izlettiriyorlar. Gitmem...

İletiTarih: 27 Mart 2018 00:38
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 34 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018