Giriş Kayıt
Watchers II (1990)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ha46792

İletiler: 515

Özel mesaj gönder
 [Tamamlandı] Watchers II (1990)

NÖBET II
(1990)

resim

Watchers II
1990
Watchers II
Korku / Bilim-Kurgu101 dk

Yönetmen: Thierry Notz
Devlet destekli genetik çalışmalar yapan özel bir laboratuvar da, askeri amaçla mutant yaratma çalışması yapılıyordur. Yaratılan mutant bir köpekten türetilmiştir, amaç köpekle koordineli olacak, köpek iz sürecek mutant yok edecektir. Günün birinde işler...
3.8 (846 Oy)

ÖZET: Devlet destekli genetik çalışmalar yapan özel bir laboratuvar da, askeri amaçla mutant yaratma çalışması yapılıyordur. Yaratılan mutant bir köpekten türetilmiştir, amaç köpekle koordineli olacak, köpek iz sürecek mutant yok edecektir. Günün birinde işler ters gider, laboratuvarda hayvan denekler kullanıldığını öğrenen aktivistler, burada bulunan tüm hayvanları salıverirler. Canavarı da kaza sonucu salarlar. Köpekte kaçmıştır. Artık köpek kimin yakınında bulunduysa, onun sonu gelmiş demektir...

Evet, filmin ilk versiyonunu yine çevirmiştim. 2 yıl olmuş Füüü üüü üü 2. yine bana kısmet oldu. Ee hali ile bit pazarından hiç çıkmıyorum... Aslın da çıkmakta hiç istemiyorum. Durumumdan da gayet memnunum. Yeni filmleri izledikçe, günden güne (bir- iki film hariç) hayal kırıklıklarım artıyor. Eskilerin mütevazi ama sağlam harcı var, günümüz sinemasına hala buralardan ekmek çıkıyor. Filmde başrolde oynayan: Tracy Scoggins'i, bizim EZGİ MOLA'ya çok benzettim. Ooo amma yorum yaptım ve kafa ütüledim... Özür....

resim

İletiTarih: 11 Mart 2018 20:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ayasofya

İletiler: 303

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Başladığı bir işi asla yarım bırakmadı.
Devam filmlerini hiç unutmadı, unutturmadı.
80 model korku ve gerilim filmlerini aklımıza kazıdı.
Hep olmayanı, yapılmayanı, yapılamayanı yaptı.
Gönlümüze gözleri kamaştıran bir şelale gibi aktı.
Gözlerimizde gökkuşağının tüm renklerini yeniden yarattı.
ha46792'di onun adı!

Yüreğimden bir şiir koptu senin için dostum. Umarım beğenirsin. Tüm emeğin için ve de devam filmlerini unutmadığın için teşekkürler.

İletiTarih: 11 Mart 2018 21:33
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ha46792

İletiler: 515

Özel mesaj gönder
AYASOFYA kardeşim eyvallah.
resim

İletiTarih: 11 Mart 2018 21:46
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 4398

Özel mesaj gönder
Abi ellerin dert görmesin. Teşekkürler Saygılar

İletiTarih: 11 Mart 2018 22:21
adze55
Müdavim

İletiler: 1255

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Ellerinize sağlık ha46792. Saygılar

İletiTarih: 12 Mart 2018 00:22
Quaresmania
You talkin' to me?
Editör

İletiler: 14160

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Ellerine sağlık ha46792. Saygılar

İletiTarih: 12 Mart 2018 01:40
ssniper

İletiler: 708

facebook Özel mesaj gönder
Watchers serisi Dean Koontz amcamızındı malum.
Bir ara Dean Koontz filmlerini aramış, Türkçe altyazısı olmayanları çevireyim demiştim. Watchers serisinin "Nöbet" ismiyle (sanırım) Türkiye'de vizyona girdiğini öğrenmiştim. Galiba TV'lerde de yayınlanmış. Kaynak altyazı bulamayınca kalmıştı. Kısmette kardeşimin çevirisiyle izlemek varmış. Teşekkürler, ellerin dert görmesin. Saygılar

İletiTarih: 12 Mart 2018 05:48
archraist
Müdavim

İletiler: 1904

Özel mesaj gönder
Ellerinize sağlık. Teşekkürler.

İletiTarih: 13 Mart 2018 00:07
peaceflower

İletiler: 426

Özel mesaj gönder
Ellerine sağlık üstat. Saygılar

İletiTarih: 13 Mart 2018 04:27
Harrycalpol

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
Ellerinize sağlık.

İletiTarih: 13 Mart 2018 16:21
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 427

Özel mesaj gönder
Ellerin dert görmesin hocam Saygılar

İletiTarih: 17 Mart 2018 01:28
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019