Giriş Kayıt
Kaçış Odası / Escape Room (22 Eylül 2017)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
R3hab
Cinema mondiale
Editör

İletiler: 1873

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder

resim

Escape Room
2017
Escape Room
Korku86 dk

Yönetmen: Peter Dukes
Los Angeles'ta yaşayan 4 genç, korku filmi tutkunu Jeff ve Ben ile kız arkadaşları Jess ve Angie, günümüzün popüler oyunlarından olan kaçış odası oyununa dahil olur. Bir odada kilitli olan arkadaşlar çıkış yolunu zekalarını kullanarak bulacak ve iyi...
4.3 (1,778 Oy)

Los Angeles'ta yaşayan 4 genç, korku filmi tutkunu Jeff ve Ben ile kız arkadaşları Jess ve Angie, günümüzün popüler oyunlarından olan kaçış odası oyununa dahil olur. Bir odada kilitli olan arkadaşlar çıkış yolunu zekalarını kullanarak bulacak ve iyi zaman geçireceklerdir. Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Zira duvara zincirle bağlı, maskeli birisinin daha odada olduğunu fark ederler, odada bir katil vardır. Arkadaş grubu 55 dakika içinde çıkış yolunu bulmalı ve yenemeyecekleri bu düşman onları yok etmeden canlı olarak odadan kurtulmalıdır.

Türkçe Altyazılı:

İletiTarih: 22 Eylül 2017 12:11
En son R3hab tarafından 29 Eylül 2017 16:07 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 22 Eylül 2017 13:58 - Splash tarafından
Taşındığı Forum: Gelecek Filmler > Vizyondaki Filmler
BrainscanTrickster
Müdavim

İletiler: 276

Özel mesaj gönder
Fena durmuyor, ilgimi çekti. Gece izlemeyi planlıyorum

İletiTarih: 22 Eylül 2017 17:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 21 Şubat 2018 19:40 - R3hab tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019