Giriş Kayıt
Ailemizin 10. Yılı Kutlu Olsun
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 24 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryer

İletiler: 10726

Özel mesaj gönder
 Ailemizin 10. Yılı Kutlu Olsun

resim

2017 yılı ailemiz için 10. yıl anlamına geliyor.

Bugüne kadar emeği geçen bütün dostlarımıza. ailemize katkıda bulunan bütün üyelerimize kısacası ailemize teşekkürlerimizi sunarız.

Sevgi ve Saygılarımızla. Saygılar

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 15:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 351

Özel mesaj gönder
Nice 10 yıllara! Heyoo

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 15:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Quaresmania
Portekiz Sineması
Editör

İletiler: 13933

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Tam olarak bugün mü oluyor yoksa 2017'nin herhangi bir günü de bugüne mi atfedildi acaba? yakaladım

Şaka bir yana; üye olduğumdan beri bir an olsun bile uzaklaşamadığım, bir çok film-dizi izlememi sağlayan ve sayesinde gerçek arkadaşlıklar edinmiş olduğum bu sitenin başta kurucularına olmak üzere tüm çevirmenlerine, görevlilerine ve her bir üyesine teşekkürler. Nice senelere TA.Saygılar

Bu arada yaklaşık beş buçuk yıl önce zorla denebilecek bir öneriyle siteye üye olmamı sağlamış kişiye de ayrıca teşekkür edeyim. Füüü üüü üü

@LostProphet
İletiTarih: 31 Mayıs 2017 15:54
Fügen Atasoy
Dünya Sineması

İletiler: 1557

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
İyi ki sadece film izlemekle yetinmeyip çevirmenliğe de başlamışım. Bu sayede siteye kaydoldum ve 3 yıl içinde bu sitedeki paylaşımlarla sinema bilgimi geliştirdim. Üstelik sizler gibi çok güzel sinemaseverler ile arkadaş oldum. Gece gündüz sürekli siteye girip acaba daha ne kadar faydalı olabilirim diye düşünüyorum. Daha nice 10 yıllara:) Saygılar

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 16:14
LostProphet
Nolan Sineması
Müdavim

İletiler: 783

Özel mesaj gönder
Boynuz kulağı geçermiş. Wink

Her ne kadar ben önermiş olsam da bu siteye verdiğin emeklerin benimkinin katbekat üstünde. Açtığın başlık ve gönderdiğin iletilerle foruma kattığın canlılık bu sitenin önemli bir parçası. Exclamation İyi ki de ısrarcı olmuşum Gülücük @Quaresmania

Aynı şekilde hem forumda hem de çevirilerde emeği geçen herkesin eline sağlık. Burayı güzel kılan her üyeye ayrı ayrı teşekkürler.

Ayrıca Türkiye'deki en iyi (artık tek galiba) altyazı sitesini bizlere sunan yöneticilere teşekkürü borç bilir, zorlu dönemlerdeki üsluplarından dolayı da tebrik ederim. Bu güzel site ve topluluk umarım çok daha uzun bir süre varlığını korur. Nice 10 senelere inşallah.

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 17:10
ftekiner

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Site 10'unucu ben 57'inci yılımı kutluyorum ne tesatüftür aynı gün.Tüm emeği geçenlere site yöneticilerine, çevirmenlere çok teşekkürler.nice 10 yıllara kutlu olsun.

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 17:39
Molar34

İletiler: 1241

Özel mesaj gönder
Öncelikle 2 senedir aktif olduğum TA'daki yöneticilerin anlayış ve yol göstericiliğine, fırsat tanımalarına, üsluplarına bu vesileyle teşekkür etmek isterim. Çeviri için güzel, seviyeli bir ortam arayışındayken, sinemaseverlerle dolu, yorumlar sayesinde değişik filmleri izlememi sağlayarak sinema kültürümü arttırdığım, katkı yapabildiğim, küçük sohbetlerle de olsa benzer zevklere sahip insanlarla biradada olabildiğim ve giderek büyüyen bu ortamı buldum.
Heyoo Nice 10 yıllara TA ailesi!! Çok Seviyor Heyoo Daha nice çevirilere inşallah Saygılar

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 18:45
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 409

Özel mesaj gönder
Kutlu olsun... Nice 10 yıllar dilerim..

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 19:09
Saiyo

İletiler: 548

twitter Özel mesaj gönder
İyi ki doğdun TA! Heyoo
Burayı güzel kılan tüm güzel insanlara teşekkür ederim.
İlk keşfettiğim zamanı hatırlıyorum da, resmen burayı bulduğumda huzur bulmuştum. Başka yerler de vardı tabi buna benzer ama ben burayı seçmiştim, çünkü buranın bir ruhu olduğunu hissettim, sadece dışarıdan bakan bir gözken bile bana bu samimiyetiyle dokunuyordu. Daha sonra bu ailenin bir parçası olunca da çok güzel insanlar tanıdım. Nice emektar gördü geçirdi bu site.
Sanal da olsa burası bir yaşam alanı oldu hep, sanal da olsa buradaki herkes bu aileye bir fert...
Nice yıllar diliyorum. Çok Seviyor

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 19:43
peaceflower

İletiler: 423

Özel mesaj gönder
Nice 10 yıllara inşallah, yıldönümümüz kutlu olsun. Heyoo Heyoo

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 19:45
asab26
Türk Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 1421

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Benden siz değerli dostlarıma gelsin Füüü üüü üü

resim

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 20:21
eriCartman

İletiler: 2653

5,5 yıl olmuş siteye kaydolalı. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan birisi oldu diyebilirim gönül rahatlığıyla. Gerek kullanıcı ve yöneticilerin saygıdeğer duruşları olsun, gerek içerisinde barındırdığı aile ortamı olsun, gerçekten harika bir site. Hayatımın bir parçası oldu resmen. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Nice 10'lara! Gülücük
Not: O kadar yıl geçti, hala neden 1 Ocak'ta değil de 31 Aralık'ta kaydolduğumu anlayamadım. Siteyi o kadar beğenmişim ki bir gün daha bekleyememişim herhalde. Çok Seviyor

İletiTarih: 01 Haziran 2017 01:06
McFly
Müdavim

İletiler: 12103

Özel mesaj gönder
Nice senelere hep birlikte İnşallah. Saygılar

İletiTarih: 01 Haziran 2017 01:44
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1805

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Nice yıllara

İletiTarih: 01 Haziran 2017 01:55
Htmakina
Kore Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 2884

Nice yıllara değerli dostlar. Saygılar

İletiTarih: 01 Haziran 2017 08:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 24 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018