Giriş Kayıt
Buried Alive (1990)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Divxteam
Yorumbaz

İletiler: 173

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
 Buried Alive (1990)
Korku film severlerin seveceği Edgar Allan Poe uyarlaması

Buried Alive
1990
Buried Alive
Korku / Romantik / Gerilim93 dk

Yönetmen: Frank Darabont
Çevresinde sevilen bir insan olan Clint, mutlu bir evliliği olduğunu sanmaktadır. Oysa karısı, Clint'i kasabadan biri ile aldatmaktadır. Bunu öğrenen Clint'i korkunç bir son beklemektedir. | Gönderen: Zafer Dogan Sozbir...
6.5 (4,659 Oy)

Korku sever olarak bu güzel filmin çevrilmesini rica ediyorum...

İletiTarih: 01 Kasım 2014 23:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Maniac

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
Maniac
Re: Buried Alive (1990)

« Divxteam » yazdı:
Buried Alive
1990
Buried Alive
Korku / Romantik / Gerilim93 dk

Yönetmen: Frank Darabont
Çevresinde sevilen bir insan olan Clint, mutlu bir evliliği olduğunu sanmaktadır. Oysa karısı, Clint'i kasabadan biri ile aldatmaktadır. Bunu öğrenen Clint'i korkunç bir son beklemektedir. | Gönderen: Zafer Dogan Sozbir...
6.5 (4,659 Oy)

Korku sever olarak bu güzel filmin çevrilmesini rica ediyorum...

Gece sitedeki ingilizce altyazıdan yardım alarak çevirmeye başladım. Şimdilik çeviri durumu 28%.

İletiTarih: 10 Aralık 2014 10:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Divxteam
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz

« Maniac » yazdı:
Gece sitedeki ingilizce altyazıdan yardım alarak çevirmeye başladım. Şimdilik çeviri durumu 28%.

Teşekkürler Maniac .. Beklediğim bir filmdi.

İletiTarih: 11 Aralık 2014 20:37
kingfu

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
kingfu

« Divxteam » yazdı:
Teşekkürler Maniac .. Beklediğim bir filmdi.

Ben ikinizi de teşekkür ediyorum.Korku filmleri konusunda takıntım var.Bu filmi çevirdiğiniz için teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 11 Aralık 2014 21:30
Maniac

Özel mesaj gönder
Maniac
Filmin altyazısı tamamlandı, sadece birkaç düzenleme kaldı. Bu akşam koyarım altyazıyı. Ama şöyle bi yanlış anlaşılma oldu; ben afişteki filmi çevirdim, fakat sonradan farkettim ki altına yazılan film konusu aynı isimli başka bi filme ait: edgar allan poe uyarlaması. Tabi ben bunu geç farkettim, çünkü sitedeki ing altyazı da benim çevirdiğim filme ait. Bunun için kusura bakmayın, en kısa sürede diğer filmi de çevirmeyi düşünmüyorum. Son olarak, bu benim ilk çeviri denemem. Yani hatalarım olmuş olabilir. O yüzden şimdiden özür dilerim.

İletiTarih: 14 Aralık 2014 13:45
tarantinoesk
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 41

twitter Özel mesaj gönder
tarantinoesk
Amerikan Sineması
Yorumbaz
her korku filmi çevirisi için minnetarım.ellerine sağlık

İletiTarih: 14 Aralık 2014 15:29
Divxteam
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
« Maniac » yazdı:
Filmin altyazısı tamamlandı, sadece birkaç düzenleme kaldı. Bu akşam koyarım altyazıyı. Ama şöyle bi yanlış anlaşılma oldu; ben afişteki filmi çevirdim, fakat sonradan farkettim ki altına yazılan film konusu aynı isimli başka bi filme ait: edgar allan poe uyarlaması. Tabi ben bunu geç farkettim, çünkü sitedeki ing altyazı da benim çevirdiğim filme ait. Bunun için kusura bakmayın, en kısa sürede diğer filmi de çevirmeyi düşünmüyorum. Son olarak, bu benim ilk çeviri denemem. Yani hatalarım olmuş olabilir. O yüzden şimdiden özür dilerim.

Bir Eski korku sever olarak Eline emeğine sağlık sevgili Maniac. Çok teşekkürler. Diğer film dedin peki diğer filmin imdb linkini verebilirmisin acaba ?

İletiTarih: 14 Aralık 2014 15:32
Maniac

Özel mesaj gönder
Maniac
« Divxteam » yazdı:
Bir Eski korku sever olarak Eline emeğine sağlık sevgili Maniac. Çok teşekkürler. Diğer film dedin peki diğer filmin imdb linkini verebilirmisin acaba ?

Filmin altyazısını az önce yükledim. Bu arada diğer filmin linki :

http://www.imdb.com/title/tt0099187/?ref_=fn_al_tt_5

İletiTarih: 15 Aralık 2014 11:08
Divxteam
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
« Maniac » yazdı:
Filmin altyazısını az önce yükledim. Bu arada diğer filmin linki :

http://www.imdb.com/title/tt0099187/?ref_=fn_al_tt_5

Teşekkürler Maniac kısmetse bu akşam izlemeyi düşünüyorum. Emeğin içinne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun kardeşim.

İletiTarih: 16 Aralık 2014 13:31
Maniac

Özel mesaj gönder
Maniac
Rica ederim, sizler de sağolun. Ben de eski bir korku sever olarak izlemek istediğim bir filmi altyazısı olmadığı için izleyememenin ne olduğunu iyi bilirim Gülücük Bugün 1980 yapımı prom night filminin çevirisine başladım. Bir sorun çıkmazsa birkaç güne bitecek inşallah.

İletiTarih: 16 Aralık 2014 17:24
Divxteam
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
« Maniac » yazdı:
Rica ederim, sizler de sağolun. Ben de eski bir korku sever olarak izlemek istediğim bir filmi altyazısı olmadığı için izleyememenin ne olduğunu iyi bilirim Gülücük Bugün 1980 yapımı prom night filminin çevirisine başladım. Bir sorun çıkmazsa birkaç güne bitecek inşallah.

Özellikle herkes yeni çıkan filmlere rağbet gösterdiği için bu gibi kıyıda köşede kalmış filmler çevrilmeyi beklemek zorunda kalıyor. Bizlere yine süper bir haber daha verdin Maniac..

Exclamation Çok Çok Çok Teşekkürler....

İletiTarih: 16 Aralık 2014 18:20
Maniac

Özel mesaj gönder
Maniac
« Divxteam » yazdı:
Özellikle herkes yeni çıkan filmlere rağbet gösterdiği için bu gibi kıyıda köşede kalmış filmler çevrilmeyi beklemek zorunda kalıyor. Bizlere yine süper bir haber daha verdin Maniac..

Exclamation Çok Çok Çok Teşekkürler....

Sen de sağol kardeşim. Evet haklısın o konuda, yani sonuçta yeni çıkan filmleri illa ki çeviren birileri çıkıyor. O yüzden çevirisi yapılmayan filmleri çevirmek daha çok hoşuma gidiyor. Çünkü gerçekten çok kaliteli filmler var aralarında.

İletiTarih: 16 Aralık 2014 21:49
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022