Giriş Kayıt
The Bible (2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
yemenici

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
yemenici
 [Tamamlandı] The Bible (2013)
Mini Dizi

resim

Merhaba arkadaşlar,

İncil ve Tevrat'ta geçmekte olan hikâyelerin anlatıldığı 10 bölümlük bir mini dizi olan The Bible dizisinin çevirilerine, Son of God ve Noah gibi filmlerin ardı ardına piyasaya sürüldüğü şu dönemde el atsam iyi olacak diyerek, başlamış bulunuyorum. Zira dizinin sitede yer alan mevcut altyazıları kırmızı-turuncu işaretlenmiş durumdalar.

Adem ile Havva'dan İsa'nın çarmıha gerilmesine dek Kitab-ı Mukaddes'in içeriğindeki mühim olayları anlatmakta olan dizinin fragmanını şuradan izleyebilirsiniz:

Dizinin; her şeyin başlangıcını, Nuh Tufanını ve İbrahim'in hikayesini konu aldığı birinci bölümünün çevirisini tamamlayarak siteye yüklemiş bulunuyorum. Şuradan buyurun:

The Bible
2013
The Bible
Dram20 dk

7.1 (4,228 Oy)

Sonraki bölümlerin çevirisini de mümkün olduğu ölçülerde hızla çevirerek sunmaya çalışacağım. Gerek bu başlık altında, gerekse kişisel iletişim sağlayarak her türlü yorumunuz ve dönütünüzü bekliyorum. İyi seyirler dilerim! Gülücük

İletiTarih: 07 Nisan 2014 19:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
İlk bölüm için ellerinize sağlık, diğer bölümler içinse kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 07 Nisan 2014 21:44
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

İletiler: 2538

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 07 Nisan 2014 22:20
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7260

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
İlk bölüm için ellerine sağlık devamında, kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 07 Nisan 2014 23:52
yemenici

Özel mesaj gönder
yemenici
Güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar,

dizinin 2. bölümünün çevirisini de tamamlamış bulunuyorum, iyi seyirler dilerim Gülücük

http://www.turkcealtyazi.org/sub/516830/the-bible.html

İletiTarih: 09 Nisan 2014 19:40
AlCapone86

İletiler: 650

facebook twitter Özel mesaj gönder
AlCapone86
Eline sağlık hocam Saygılar

İletiTarih: 09 Nisan 2014 20:09
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Elinize sağlık Saygılar Daha önce seriyi izlemiş ve oldukça başarılı bulmuştum.

@yemenici
İletiTarih: 09 Nisan 2014 20:40
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7260

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Ellerine sağlık. Son hızda devam ediyorsun bakıyorum da. yakaladım

İletiTarih: 09 Nisan 2014 20:44
LeonardoDaVinci

İletiler: 2180

Özel mesaj gönder
LeonardoDaVinci
Teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 09 Nisan 2014 20:58
kurt_thewolf

kurt_thewolf
Ellerine sağlık, sevgili yemenici. Saygılar

İletiTarih: 09 Nisan 2014 21:52
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
hasangdr
Ellerine sağlık Gülücük

İletiTarih: 10 Nisan 2014 10:09
yemenici

Özel mesaj gönder
yemenici
Güzel yorumlar için çok teşekkürler herkese, evet olabildiğince hızla devam etme çabasındayım efenim Gülücük

Dizinin 3. bölümü, Yuşa önderliğinde İsrailoğullarının Eriha kentini fethetmesi, Şimşon ile Delila'nın hikayesi ve Peygamber Samuel'i konu alan 3. bölümünün çevirisi tamamlandı. İyi seyirler dilerim.

http://www.turkcealtyazi.org/sub/517298/the-bible.html

Saygılar

İletiTarih: 12 Nisan 2014 23:25
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
hasangdr
Eline sağlık Saygılar yüklemeyi unuttun galiba Gülücük

İletiTarih: 12 Nisan 2014 23:37
yemenici

Özel mesaj gönder
yemenici
Aa, linki verdiğim vakit başka bir arkadaş tarafından altyazı yüklenmiş gözüküyordu, hatta birkaç defa indirilmişti bile. Gözükmüyor şimdi. Ben tekrardan yükledim şimdi, uyarı için teşekkürler Gülücük

Evet buradan ulaşabilirsiniz şimdi http://www.turkcealtyazi.org/sub/517310/the-bible.html

İletiTarih: 12 Nisan 2014 23:43
kurt_thewolf

kurt_thewolf
Çevirilerin emek sahipleri tarafından yüklenmesi daha hoş durur kanaatindeyiz. Hıhı Emeklerin için teşekkürler, sevgili yemenici. Saygılar

İletiTarih: 13 Nisan 2014 21:25
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024