Giriş Kayıt
Stargate Universe (2009-)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
 [Tanıtım] Stargate Universe (2009-)

resim

SGU Stargate Universe
2009
SGU Stargate Universe
Dram / Bilim-Kurgu43 dk

Yönetmen: Andy Mikita, William Waring, Peter DeLuise
Gizli saldırıya uğrayınca Dünyadan çok uzakta devasa bir uzay gemisinde sıkışıp kalan bir grup asker, bilim adamı ve sivil, hava, su ve yemek gibi en temel ihiyaçlarını karşılamakta zorlanacak, hayatta kalmak için yıldız geçidinin sırlarını çözmek...
7.6 (50,956 Oy)

SICI FI VE MGM BİRLIKTE YILDIZLARI İLE
‘STARGATE UNIVERSE”
Yeni Seri Yaz 2009 da

Uzun zamandır beklenen gerçek oldu. Sici fi sonunda açıkladı stargate Universe 2009 yazında yayın hayatına başlıyor. SG-1 ve Atlantisin yoğun ilgi duyması ve söylentilerin artması nedeni ile yayın kuruluşu universe (Evren) in başlayacağını bildirdi…

Kısaca Konusuna gelince,
Kadim’lerin Atlantis şehrinden bile milyon yıl daha eski olduğu Destiny (Kader) olarak adlandırdıkları uzay gemisininin amacı tüm evrene (Universe-Dizinin adı) bütün stargate’leri(yıldız geçitlerini) yaymak için programlarlar. Daha sonra amaçları 2.bir gemi gönderip bütün galaksileri ve gezegenleri keşfetmektir. Fakat yükselme işiyle meşgul olduklarından plana uymazlar.

Yeni keşif ekibimiz 9. sembolu keşfederler ve direk Kadimlerin gemisini bulurlar. Gemiye gittiklerinde ve daha sonra öğrenirler ki Eve dönüş mümkün değildir. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi gemi programlanmış bir şekilde tüm evreni gezmektedir.

YENİ YAYINLANACAK OLAN DİZİ İÇİN HERKESİN DUYGULARINI ÖĞRNMEK İSTEDİM BİRAZ ARAŞTIIP BU BİLGİLERİ TOPLADIM

Sezon 2 fragman

Başlık düzenlenmiştir. [Furiousthing]

İletiTarih: 03 Ekim 2009 04:33
En son mrumut tarafından 28 Eylül 2010 01:48 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Dziyi izlemedim ama, bu diziyle Flashforward dizisindeki film afişlerinin benzerliği dikkatimi çekti.

İletiTarih: 06 Ekim 2009 21:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
dejavu2008
Çevirmen

İletiler: 296

Özel mesaj gönder
dejavu2008 Çevirmen
stargate atlantis benzeri bir dizi herhalde.artık pek konu bulamıyorlar.dönüp dönüp aynı şeyler...
bu tarz film ve diziler beni çok sıkıyor.sevenlerine iyi seyirler dilerim.

İletiTarih: 06 Ekim 2009 23:32
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Vay be! Bu dizide iş var ha Hehehehe hahahahaha Bay Bay

İletiTarih: 07 Ekim 2009 15:56
pashalex83

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
pashalex83
Bence çokta iyi başlamasa da bi 10 bölüm beklemek lazım.

İletiTarih: 07 Ekim 2009 16:56
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 84

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
ilk 2 bölümü az önce izledim... sanki ilerleyen bölümlerde daha hareketli olacak gibi... ilk 2 bölüm bana biraz durgun ve sıradan geldi... Şok

İletiTarih: 11 Ekim 2009 02:29
rhanor

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
rhanor
Geminin evrende dolaşıp durması bana birşeyleri çağrıştırıyordu, sonunda bu haftaki bölümü seyrettikten sonra anladım ki, yapımcılar Arthur Clarke'ın Rama serisini kesinlikle okumuşlar Gülücük. Bakalım sonraki bölümlerde ne gibi benzerlikler olacak. Bayağı beğendim aslında diziyi...

İletiTarih: 26 Ekim 2009 04:01
mrumut
Emektar

mrumut Emektar
benzerlik biraz var ama ana tema yine aynı olduğu gibi bakalaım gittikçe daha fazla gemiyi merak eder oldum ne zaman kontrol edilebilecek yada kontrol edeceklermi orası mechul

İletiTarih: 26 Ekim 2009 04:10
penkala

İletiler: 283

Özel mesaj gönder
penkala
Konu ile ilgisi olmayan gereksiz mesajlar silinmiştir.
Lütfen bu bölümde altyazı talebinde, veyahut çeviri ile ilgili sitemde bulunmayınız.
Konunun, "Yeni Diziler" bölümünde olduğunu hatırlatırım.

İletiTarih: 28 Ekim 2009 14:20
dasx

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
dasx
Diğer Stargatelere nazaran daha durağan geçiyor ama yinede zevkle izleniyor. Sonraki bölümler umarım daha hareketlenir.

İletiTarih: 03 Ocak 2010 21:54
rifkicakar

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
rifkicakar
bu dizi güzel bir diziye benziyor bakalım

İletiTarih: 10 Ocak 2010 01:34
KaRa_AyiN

İletiler: 8

KaRa_AyiN
Vasat bir şekilde ilerleyen ilk 10 bölümden sonra uzun bir araya girmişti SGU; ama bugün kldığı yerden devam edecek. İnternet sitelerine 11.bölümün trailer'ı bile düştü. Anladığımız kadarıyla yeni bir takım ırklarla tanışacağız. Bir şey söylemek için henüz çok erken fakat dizi, özellikle SG- 1 ve SGA fanlarının kendisine tanıdığı kradiyi tüketmeye başlamıştı. Yapımcıların bu hayranları uzaklaştırmadan bir takım köklü değişimler yapmaları gerekiyor gibi, aksi takdirde uzun bir ömür sürmesi çok zor. Zaten reyting'i de kayda değer düzeylerde değil. Bakalım zaman neler gösterecek.

İletiTarih: 03 Nisan 2010 02:21
karakas_71

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
karakas_71
11 BÖLÜM

yeni bölümler yayınlanmaya başladı ama altyazıları çeviren hiç bir arkadaş yok galiba.

İletiTarih: 03 Nisan 2010 11:53
mrumut
Emektar

mrumut Emektar
28 Eylül akşamı yayınlanacak bölümle hayranlarına tekrar merhaba diyecek olan Stargate Universe, 2. sezonda bizi nelerin beklediğine dair bol miktarda ipucu içeren uzunca bir fragmanla karşımıza çıktı.

Açıkçası -benim için- tam bir hayal kırıklığı olan ilk sezonun ardından, dizinin artık toparlanma şansının olmadığını düşünüyordum ama fragmanın bize gösterdikleri karşısında umudum tekrar yükseldi diyebilirim. Bir Stargate dizisinden beklentilerimizi yeni sezonda karşılama ihtimali hiç de az değil gibi görünüyor...

alıntıdır...

İletiTarih: 28 Eylül 2010 01:41
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
1.sezon vasattı atlantis daha iyidi ama 2.sezon artık şu uzaylılarıda diziye katsınlar yoksa dizinin tadı çıkmıyor.

İletiTarih: 28 Eylül 2010 01:59
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022