Giriş Kayıt
The Forgotten (2009-2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
 [Tanıtım] The Forgotten (2009-2010)

The Forgotten - Unutulmuş
Yapımcı Jerry Bruckheimer'den yeni bir dizi daha

Kimliği belirlenemeyen kurbanların, davası üzerinde çalışan
amatör bir ekip.Polisler vazgeçtikten sonra bu ekip ilk
olarak kurbanın kimliğini bulur, sonra katili peşine düşer.
Ama bu ekiptekiler isimlerini değiştirmek zorundadırlar.
Ta ki "Unutulmuş" (The Forgotten) olana kadar..

resim

The Forgotten
2010
The Forgotten
Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Jeffrey G. Hunt, Deran Sarafian, Guy Ferland
Dizi, amatör dedektiflerden oluşan The Forgotten Network adlı bir grubun serüvenlerine odaklanıyor... Kızı ortadan kaybolmuş eski bir dedektif olan Alex Donovan’ın liderliğini üstlendiği ekibin amacı, çözülememiş cinayetleri aydınlığa kavuşturmak....
6.7 (2,116 Oy)

ABC'de 2009 - 2010 sezonunda yayınlanacak olan The Forgotten, polisiye/suç ağırlıklı bir drama olacak. Dizinin mutfağında Warner Bros. ve CSI serilerinin yaratıcısı olan Jerry Bruckheimer olması diziyi bir hayli iddialı kılıyor.Dizi, polis tarafından takibi bırakılmış ve zaman aşımına uğramış davaları aydınlatmak için uğraşan bir grup amatör dedektifin maceralarına ve olayları çözmesine odaklanacak.

The Forgotten'ın oyuncu kadrosunda; Rupert Penry-Jones, Reiko Aylesworth, Michelle Borth, Bob Stephenson, Anthony Carrigan ve Rochelle Aytes yer alacak. Dizinin yazar grubunda Mark Friedman ve Jerry Bruckheimer olurken diziyi Anny Cannon yönetecek.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 01 Ekim 2009 11:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
dejavu2008
Çevirmen

İletiler: 293

Özel mesaj gönder
ilk bölümü izledim.fena değildi.takip edeceğim diziler arasında yerini aldı.

İletiTarih: 01 Ekim 2009 16:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4434

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Ben dün gece ilk bölümü izlerken sızmışım ama hatırladığım kadarıyla iyiydi.
Sakin bir zamanımda tekrar izlemeyi düşünüyorum.

İletiTarih: 01 Ekim 2009 19:09
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
« Marvel » yazdı:
Ben dün gece ilk bölümü izlerken sızmışım ama hatırladığım kadarıyla iyiydi.
Sakin bir zamanımda tekrar izlemeyi düşünüyorum.

Ben'de ilk izlediğimde senin gibi oldum"Marvel" gece izlemiştim 18'inci dakikada sızmışım Uykusu gelmiş
ertesi gün tekrar izlediğim de ise sanki dün geceki izlediğim dizi bu değilmiş gibi geldi
Hehehehe Çok Mutlu Hehehehe Hehehehe Halbuki aynı diziy di. Uykum varken polisiye, suç dizilerini izlememem gerektiğini öğrenmiş oldum Hehehehe Hehehehe Hehehehe Rus ruleti

Diziye gelince pekte kötü dizi sayılmaz(En azından izlenmeye değer bir dizi diye düşünüyorum) Saygılar Saygılar Saygılar

İletiTarih: 02 Ekim 2009 11:38
HasanAga

İletiler: 384

Özel mesaj gönder
konu olarak Cold Case 'e benziyor.
sonuçta yeni senaryolar, yeni yüzler,
yani seyretmek için yeterli sebepler.

İletiTarih: 02 Ekim 2009 19:39
yaang

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
Eski dedektiflik dizilerini arayanlar için harika bence. Olayları çözen grup amatör oluğun için bir laborotuarları yok, bu yüzden de olaylar eski usullerler çözülüyor.

İletiTarih: 04 Ekim 2009 03:31
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 78

Özel mesaj gönder
Yayınlanan 3 bölümünüde izledim... Konusuyla ve akıcılığıyla izlenebilir... Benim hoşuma gitti Punky

İletiTarih: 11 Ekim 2009 02:32
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019