Giriş Kayıt
LOST
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 91 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Spoiler] Lost

resim

Lost
2004
Lost
Macera / Dram / Fantastik44 dk

Yönetmen: Jack Bender, Stephen Williams, Paul A. Edwards
Lost Sydney, Avustralya'dan Los Angeles' a uçan ticari bir uçağın Güney Pasifik civarında düşmesiyle esrarengiz tropikal bir adada kazadan sağ kalan kimselerinin yaşamlarını anlatan Amerikan yapımı olan bir dizidir. Her bölüm tipik olarak, bir karakterin...
8.3 (553,466 Oy)

Lost, Sidney'den Los Angeles' a uçan Oceanic Hava Yolları 815 sefer sayılı yolcu uçağının Büyük Okyanus'un güneyinde düşmesiyle esrarengiz bir adada kazadan sağ kalan kimselerinin yaşamlarını anlatan ABD yapımı olan bir dizidir. Dizinin yaratıcıları Damon Lindelof, J. J. Abrams ve Jeffrey Lieber'dır. Bölümler Oahu, Hawaii'de çekilmektedir.[1] İlk bölüm olan Pilot bölümü 22 Eylül 2004'de yayına girmiştir.[2].ABC Studios, Bad Robot Productions ve Grass Skirt Productions tarfından yapılan dizi, ABD'de ABC televizyonundan yayınlanmaktadır. Müziklerini Michael Giacchino bestelemiştir. Büyük oyuncu kadrosu ve çekimlerin Hawaii'de yapılmasının maliyeti ile Lost en pahalı televizyon yapımlarından biridir. Dizinin sadece ilk bölümü için 14.000.000 $ harcanmıştır.[3] 2006'da En İyi Televizyon Draması dalında Altın Küre ve 2006'da En İyi Oyuncu Kadrosu dalında SAG Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödülün sahibi oldu.

Mayıs 2007'de Lost'un dördüncü beşinci ve altıncı sezonlarıyla devam edeceği ve Mayıs 2010'da 117. bölümün yapımı ile sonlandırılacağı duyuruldu. Bu son üç sezonun her birinin haftada bir yayınlanacak olan 16 bölümden oluşacağı planlandı ayrıca ABC son iki sezonu 2 saat uzatma kararı aldı.[4]. Son WGA grevi yüzünden dördüncü sezon sadece 14 bölümden oluşurken üç saatlik bir sezon finaline sahiptir. Dördüncü sezonun ABD'deki ilk gösterimi 31 Ocak 2008 tarihinde yapıldı. Beşinci sezon ise 21 Ocak 2009'da başladı.13 Mayıs 2009 tarihinde 17.bölüm ile sezon finali yapıldı

İletiTarih: 14 Temmuz 2009 23:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
furiousthing Eski Yönetici
LOST

Dikkat: Bunlar dizinin fanları tarafından yapılmış tanıtım videolarıdır...

İletiTarih: 30 Ağustos 2009 04:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
jahma666

İletiler: 24

Özel mesaj gönder
jahma666
Ne zaman başlayacak bilen var mı?

İletiTarih: 22 Ekim 2009 23:04
FAÇALI - 2

İletiler: 124

twitter Özel mesaj gönder
FAÇALI - 2
IMDB, 6. sezonun ilk bölümü için Ocak 2010 diyor. Ama belli olmaz kesinlikle. Füüü üüü üü

İletiTarih: 22 Ekim 2009 23:50
Siberay

İletiler: 347

Özel mesaj gönder
Siberay
http://www.tvcountdown.com/?c1=1
Lost yayin saati ve aciklanan bolumlerin saatleri

İzlediginiz dizilerin yayin saatlerini verdigim link e bakarak takip edebilirsiniz.
iyi seyirler

İletiTarih: 23 Ekim 2009 11:48
Fulvio

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
Fulvio
Sonuncusunu beğendim Hıhı

İletiTarih: 25 Ekim 2009 11:51
bjklee

İletiler: 246

Özel mesaj gönder
bjklee
Bir an önce başlasa artık bu trailers videolarını izledikçe daha da sabırsızlanıyorum tutmayın beni

İletiTarih: 25 Ekim 2009 12:25
Shagrathian

İletiler: 990

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shagrathian
« bjklee » yazdı:
Bir an önce başlasa artık bu trailers videolarını izledikçe daha da sabırsızlanıyorum tutmayın beni

Değil mi? tutmayın beni

İletiTarih: 25 Ekim 2009 14:25
Shagrathian

İletiler: 990

Shagrathian
Efsane 2 Şubat'ta başlıyormuş. Bay Bay

http://twitter.com/CarltonCuse

İletiTarih: 20 Kasım 2009 22:55
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
İnternette gezinirken lostla ilgili bir kısa şiir gördüm, küfürlü bir şiir ama çok eğlendim okurken, link veriyorum http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=olas%C4%B1+lost+kar%C5%9F%C4%B1t%C4%B1+tezah%C3%BCratlar%C4%B1 Mesajım yada link vermem foruma uymuyorsa mesajım silinebilir.

İletiTarih: 05 Ocak 2010 22:24
byKush

İletiler: 6365

Özel mesaj gönder
byKush
Forum içinde tercümelerde küfür olsun olması tartışmasında küfrün sansürlenmemesi gerektiğini, rahatsız olanın küfürsüz versiyonları tercih etmesini, hayatın içinde küfürün yer aldığını, filmlerde biplesek de gerçek hayatta bipleyemeyeceğimizi, söylemiştim. Ama sadece küfür etmek için edilen küfürü hiç bir zaman desteklemedim.

Paylaşımın için teşekkür ederim sevgili shawshank48, ama ne yalan söyleyeyim ben komik bulamadım (şiir demek istemiyorum) bu tezahüratları. Eski mani geleneğine uygun çok daha başarılı hiciv örnekleri yaratılabilir gibi geliyor.
Melek ama.. Hıhı Müzik dinliyorum

İletiTarih: 06 Ocak 2010 13:38
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Dediklerinize katılıyorum, tabi bir şiir sayılmaz sadece kıtalardan oluştuğu için, şiirin diğer özellliklerini taşımıyor. Ben kafiyelere güldüm, bana komik geldi, tabi size komik gelmemiş olabilir, bundan doğal bir şey yok.

İletiTarih: 06 Ocak 2010 14:28
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7260

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
efsane dizi bu sezon son buluyormuş galiba doğrumu acaba bu. Doğruysa diziyi 1 yıl boyunca bekleme derdinden kurtuluruz Çok Mutlu

İletiTarih: 06 Ocak 2010 14:35
ZihU
Müdavim

İletiler: 905

Özel mesaj gönder
ZihU Müdavim
Evet bu son sezon. Gülücük

İletiTarih: 06 Ocak 2010 14:46
ColtraNe

İletiler: 98

Özel mesaj gönder
ColtraNe
They are coming...

İletiTarih: 06 Ocak 2010 22:42
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 91 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2022