Giriş Kayıt
Ailemizin 5. yılı kutlu olsun !
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 55 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
ibrahim254

İletiler: 1206

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Bu site diğer sinema sitelerinin her zaman bir adım önünde olmuştur benim için. Sinema siteleri diyorum çünkü T.A.org sadece bir altyazı sitesi değil, ciddi anlamda bir sinema sitesidir. Her geçen gün üyelerinin de görüşlerini dikkate alarak gelişmektedir. Eminim bir gün hak ettiği yere ulaşacaktır, çünkü daha fazlasını hak eden bir site. (şu an birkaç popüler altyazı ve sinema siteleri var millet oraya akın ediyor. isim vermek istemiyorum, o sitelere nazaran T.a.org hem daha kullanışlı hem çok yönlü..)

2 sene önce buraya kayıt olmamın sebebi, eğer yanlış hatırlamıyorsam, birincisi imdb ile (hiçbir sitede olmayan) film aratma seçeneği ve çok kullanışlı, basit olan favorilere ekle seçeneğiydi. o günden bu yana da gördüğünüz gibi hala burada takılıyorum Gülücük

Sitede 2 kişiye ayrıca parantez açmak istiyorum, her zaman görüşlerimi dikkate aldıkları ve ne zaman bir şey sorsam usanmadan cevap verip yardım ettikleri için.. sevgili Serkan abi (kuzeydebiryer) ve Gökhan abi (g.c).. ve sitenin webmasterına da teşekkür ediyorum bu güzel site ve ekibi için..

« ibobey84 » yazdı:
Bu arada en eski üye kim onu da merak ettim doğrusu. Benim gördüğüm en eski ArsoN ama daha eskisi varmı ki?

Webmaster Gülücük

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 14:31
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
babyangel
Eski Yönetici

İletiler: 1605

facebook twitter Özel mesaj gönder
5. yaşın kutlu olsun, nice senelere TA ailem Çok Seviyor

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 17:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
R0dosto

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
Nice senelere

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 18:51
Burak Duman
Yorumbaz

İletiler: 413

twitter Özel mesaj gönder
Bu sitenin benim için ayrı bir yeri de buradaki çok önemli şahsiyetlerin yorumlarına bakarak film izlememdir. Öyle güzel anlatıyorlar ki; sanki benim dilimden anlıyorlar ve filmi sevip sevmeyeceğimi yorumlarında dile getiriyorlar. Umarım daha nice yıllar birlikte geçiririz... Saygılar

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 19:00
fanatic_anchovy
Eski Yönetici

İletiler: 2862

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Nice nice yıllara TA.

Siteyi keşfetmem ve forumu kullanmaya başlamam açısından biraz geç kalsam da TA öncesi sinema dünyam ile bugünkü durumun karşılaştırılamaz hali bu ailenin bana katkılarının büyüklüğünü gösteriyor.

Hatta bir kademe daha ilerisini düşünerek kendi bölümümle sinemayı birleştirmeyi, bu alana yönelik bir çalışma yapmayı epey zamandır düşünüyorum.(Net bir fikir bulduğum an kolları sıvayacağım. Hıhı )

İlk başlarda tek taraflı olan bu ilişkinin karşılıklı bir hal almasında başta benimle ilk iletişime geçen svsknr olmak üzere bütün eski ve yeni mask sahibi/renkli arkadaşlara teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 19:02
Claire Redfield
Eski Yönetici

İletiler: 615

Özel mesaj gönder
Benim de siteyi kullanma amacım buradaki arkadaşlardan pek farklı değil.. Nice senelere.. Çizgisini bozmadan ileriki yıllara çıkmayı başarabilir umarım Gülücük

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 19:29
Blue_Man

İletiler: 343

Özel mesaj gönder
Nice yıllara..

resim

İletiTarih: 14 Ağustos 2012 21:20
ghost201

İletiler: 431

Nice yıllara.. (Bu sitenin kurulmasının amaçları var mıdır? Vizyonu ve misyonu nelerdir?
Bu sorularıma yanıt verirseniz sevinirim. ) * Bilmediğim için soruyorum.

İletiTarih: 11 Ekim 2012 19:42
canary

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
Nice 5 senelere TA, emeği geçen herkese saygılar, selamlar...

İletiTarih: 11 Ekim 2012 20:05
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Vaay biz de unutulmamışız sevindim Gülücük

Kim kurmuştur kim ne yapmıştır her şey güzel de 5 yıldır iyi dostluklara ev sahipliği yaptı burası. Daha nice yıllara inşallah Melek ama..

İletiTarih: 11 Ekim 2012 20:29
TeoOoMaN

İletiler: 120

Özel mesaj gönder
Seviorum burayı ben ya :]

İletiTarih: 11 Ekim 2012 20:54
proxy1
Hint Sineması
Müdavim

İletiler: 625

yeni gördüm başlığı, iyi mi? Utandı

dgkoTA, nmy

İletiTarih: 11 Ekim 2012 21:03
UpuauT
Emektar

İletiler: 233

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Daha da başarılı olması dileğiyle nice senelere. Saygılar

İletiTarih: 11 Ekim 2012 21:05
gluform

İletiler: 865

Nice senelere

İletiTarih: 11 Ekim 2012 21:32
Htmakina
Kore Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 2884

Nice senelere.. Saygılar

İletiTarih: 11 Ekim 2012 21:59
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 55 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018