Giriş Kayıt
Yeni video klibimi izlemek ister misiniz ?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz

İletiler: 1423

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
 Yeni video klibimi izlemek ister misiniz ?

Değerli TA ailesi uzun zamandır sizlerle birlikteyim. Editör , sinefil ve yorumbaz olarak sizlerle birlikte çok keyifli zamanlar geçirdiğime inanıyorum. ( umarım izledikten sonra sizde keyiflenirsiniz ) Ben bu ailenin sıcak kalpli ve samimi olduğuna çok fazla inanan birisiyim. Yoğun iş tempom'dan sıyrılarak kendimi film ve dizilerden biraz uzaklaştırıp müzik üzerine yoğunlaştım ve ortaya böyle bir klip çıktı diyelim Gülücük

Sizlerden destek istemeyeceğim de kimden isteyeceğim ? diyerek sözlerimi sonlandırıyor ve iyi seyirler diliyorum ...

NOT : Altyapı , söz ve klibin montajı dahil her şey ben ve arkadaşıma aittir.

Play butonuna basınca izleyemeyen arkadaşlar kanalın kinkini buraya bırakıyorum isterseniz oradan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCRiPksQdd7eIpP0xTeEWN8Q

İletiTarih: 14 Mart 2019 21:08
En son asab26 tarafından 14 Mart 2019 22:05 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 444

Özel mesaj gönder
Klibinizi izledim ama çok anladığım bir müzik tarzı olmadığı için yorum yapamayacağım. Hehehehe

Emeğinize sağlık, yolunuz ve bahtınız açık olsun. Saygılar

İletiTarih: 14 Mart 2019 22:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
adze55
Müdavim

İletiler: 1373

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Keyifle izledim. Çok Mutlu Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 14 Mart 2019 23:04
Fügen Atasoy
Dünya Sineması

İletiler: 1669

Çok güzel olmuş. Tebrikler Süperrrrrr

İletiTarih: 15 Mart 2019 07:30
Htmakina
Kore Sineması
Yorumbaz

İletiler: 3049

Müzik kariyerinizde başarılar dilerim. Hehehehe

İletiTarih: 15 Mart 2019 08:40
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz

İletiler: 1423

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim Gülücük

İletiTarih: 15 Mart 2019 16:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019