Giriş Kayıt
Room No. 9 / Room Nine / Nainrum
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 37 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
Yazar Mesaj
gluform

İletiler: 970

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 25 Aralık 2018 01:12
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Htmakina
Kore Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 2963

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 25 Aralık 2018 08:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kdramafreak197

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
Merhaba,

Dizimizin final bölümünü de ekledim. Gecikme için özür diliyorum.
Sabrınız ve ilginiz için çok teşekkürler.

Görüşmek üzere, şut.. gol!

İletiTarih: 04 Ocak 2019 20:34
SeoYoungMin

İletiler: 30

Özel mesaj gönder
kdramafreak ve Sonick61 öncelikle çeviri için çok çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız Çok Seviyor

Sonrasındaysa bu diziyi özellikle benim ısrarlarım sonucu çevirmeye başlayan ve İngilizce alt yazısının yine epey saçmalamasından ötürü benim yüzünden kara bahtım kör talihim diyerek saçını başını yolan Sonick'ime ikinci kez teşekkür ediyorum, umarım çeviri yapmaktan soğumamışsındır hahahahaha

Dizi sürekli yön değiştiren bir yapıdaydı, son bölümlere kadar o ilk gösterilen olayın çözülmediği bir dizi değildi. Hatta 2. sezon çekmek isteseler son 4 bölümde yeni bir kapı açtıklarından çok rahat yapabilirlerdi de.

Çok beğenerek takip ettiğim, gizem gerilim hafif fantastik soslu bu güzel diziyi kaliteli çeviri ile izlememize fırsat verdiğiniz için Saygılar

İletiTarih: 04 Ocak 2019 22:21
kdramafreak197

Özel mesaj gönder
Güzel düşünceleriniz için çok teşekkürler. Başarılı oyuncular, güzel ve sürükleyici bir senaryo.
Ben de çok keyif alarak çalıştım dizide. İyi ki Sonick61 çevirmeye karar vermiş de beni de yanına ortak olarak almış.
Tecrübelerinizle tecrübeleniyorum. çalışıyoruz

Tekrar teşekkürler,

İletiTarih: 05 Ocak 2019 19:20
Sonick61M

İletiler: 34

Özel mesaj gönder
Takip ve teşekkür eden herkese bizden de teşekkürler. Umarım beğenmişsinizdir. Saygılar
« SeoYoungMin » yazdı:
umarım çeviri yapmaktan soğumamışsındır hahahahaha

Üzgünüm Ben hep soğuğum zaten biliyorsunuz yürü be koçumlar ile geldik buraya kadar ittirip durmayın beni. al sana O değil de başka haberler aldık bugün üzüldük, ne diyelim nasip böyle imiş. Sümüklü
Acemi işi bizimki beğendiyseniz ne mutlu ufak tefek olmasını temenni ettiğimiz hatalar ile tamamladık diziyi buna da şükür. Füüü üüü üü
911 - 119, 122 - 112'ler sanırım bir bölüm birbirine girdi, malum Kore'de 911 yok 119 var birimiz altyazıya birimiz de Korece denilene bağlı kalarak çevirmişiz, Mahkum 122 yi bir yerde 112 yapmışım, kör görmez uydurur misali. yow yow Bir de Hyungnim ve oppa gibi çok aşina olduğumuz kelimeler bir iki yerde aynen bıraktık sanırım.
Yine de bir ara onları da düzeltir paketler atarız ders olsun bize, daha dikkatli olmamız lazım. Utandı
« kdramafreak197 » yazdı:
İyi ki Sonick61 çevirmeye karar vermiş de beni de yanına ortak olarak almış.

Çok teşekkür ederim canım, emeğine sağlık. Çok Seviyor

İletiTarih: 05 Ocak 2019 20:35
kdramafreak197

Özel mesaj gönder
Merhaba,

Çevirimizi paket olarak da yükledik.
Takip eden ilgi gösteren herkese bir kez daha teşekkürler.

Bay Bay

İletiTarih: 11 Ocak 2019 15:53
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 37 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2019