Giriş Kayıt
Teknik Yenilikler
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 28. sayfa (Toplam 28 sayfa) [Bu başlıkta 419 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 26, 27, 28
Yazar Mesaj
kurt_thewolf

İletiler: 9495

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
O yeniliğin size yansıdığını fark etmemiştim. O nedenle duyurmamıştık. Füüü üüü üü Daha doğrusu aşağıda görülen temsili resimdeki gibi yapacağımız açılışta duyuracağımızı sanıyordum. yakaladım

Temsili Resim

resim

@Themis
İletiTarih: 19 Eylül 2014 20:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
« kurt_thewolf » yazdı:
O yeniliğin size yansıdığını fark etmemiştim. O nedenle duyurmamıştık. Füüü üüü üü Daha doğrusu aşağıda görülen temsili resimdeki gibi yapacağımız açılışta duyuracağımızı sanıyordum. yakaladım

Temsili Resim

resim

Tüm gizemi bozmuş mu oldum ben şimdi? Utandı Adım adım değişti ama. Önce patlamış mısır kutusu vardı, ağzından taşıyordu mısırlar. Sonra patlamış mısır kutusu ve gözlük oldu sonra bu çemberimsi hâli aldı. hahahahaha Bir dahaki sefere belli etmem. yakaladım

İletiTarih: 19 Eylül 2014 20:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
Yüzdenin rengi profil sayfalarımızdaki gibi arttıkça değişse daha güzel olur sanki. Füüü üüü üü

resim

@kurt_thewolf
İletiTarih: 19 Eylül 2014 21:11
kurt_thewolf

« hasangdr » yazdı:
Yüzdenin rengi profil sayfalarımızdaki gibi arttıkça değişse daha güzel olur sanki. Füüü üüü üü

resim

İletiTarih: 19 Eylül 2014 21:20
pis metalci
Korku Sineması

İletiler: 2691

Özel mesaj gönder
Türkçe Alyazı yapılan değişikliklerle çok güzel bir görünüme sahip oldu. Ellerinize,emeğinize sağlık arkadaşlar Saygılar

İletiTarih: 17 Kasım 2014 06:52
Aventador
Aquila non capit muscas
Yönetici Grubu

İletiler: 3630

Özel mesaj gönder
Henüz değişikliklerin hepsini yansıtmadık.
İlerleyen saatlerde bitirip ''Duyurular'' başlığından bilgilendirme yapacağız.

Teşekkürler.

İletiTarih: 17 Kasım 2014 06:57
kefirdanesi
Ars longa, vita brevis.
ÇevirmenSinefil Grubu

İletiler: 1170

Özel mesaj gönder
« Aventador » yazdı:
Henüz değişikliklerin hepsini yansıtmadık.
İlerleyen saatlerde bitirip ''Duyurular'' başlığından bilgilendirme yapacağız.

Teşekkürler.

Duyuruyu sabırsızlıkla beklemekle beraber şimdilik fark ettiklerim adına ellerinize, kollarınıza, düşüncelerinize sağlık arkadaşlar. Harika olmuş, olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Saygılar

İletiTarih: 17 Kasım 2014 08:32
Alper2003
Yorumbaz

İletiler: 899

Özel mesaj gönder
Çok şık olmuş. Emeğinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 17 Kasım 2014 09:35
kurt_thewolf

Son yenilikler için gerekli açıklamalar şu başlıkta dostlar. O başlıktan devam edelim. Hıhı

http://www.turkcealtyazi.org/viewtopic.php?t=33532

İletiTarih: 17 Kasım 2014 11:36
ismuta
Çevirmen

İletiler: 823

Özel mesaj gönder
Acaba diyorum şu listelerde Türkçe altyazısı olanlar ve olmayanlar diye bir tik olsa çok güzel olmaz mı?

İletiTarih: 23 Ağustos 2015 14:22
herwins

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
emeğinize sağlık. teşekkürler.... Saygılar

İletiTarih: 28 Ağustos 2017 19:00
kuzeydebiryer

İletiler: 10726

Özel mesaj gönder
Türkçe altyazı haber portalı yayın hayatına başlamıştır.

resim

http://www.turkcealtyazi.org/haberler

Bu konuda büyük emek harcayan sevgili web masterımız bozUNtu'ya teşekkürlerimizi sunarız. Saygılar

İletiTarih: 04 Aralık 2017 13:10
adze55
Müdavim

İletiler: 1244

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Emeği geçenlere teşekkürler. Saygılar

İletiTarih: 04 Aralık 2017 13:39
kurt_thewolf

Aylar aylar önce bu fikri bizlerle paylaşan ve sinema kısmımızın temelini atan sevgili kuzeydebiryer ile teknik kısımlarda aslında olmayan zamanını bizlere ayırarak bu hayalin ilk adımını gerçekleştiren sevgili bozUNtu başta olmak üzere, konuya desteklerini veren tüm dostlara teşekkürlerler. Saygılar Daha haber kısmının eksikleri var, hepsinin farkındayız. Yakın zamanda bu kısımla ilgili değişiklik ve geliştirmeler de yapılacak. Bir de baştan söylemekte fayda var. Vizyon kısmını da ana sayfaya yerleştireceğiz, şimdilik üst bardan erişebilirsiniz. Hıhı

İletiTarih: 04 Aralık 2017 13:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 28. sayfa (Toplam 28 sayfa) [Bu başlıkta 419 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 26, 27, 28
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018