Giriş Kayıt
TA Haber
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryerKayıt: 23.08.2008
İletiler: 10726
Şehir: Düş Toprakları
Yaş: 40 Koç


Özel mesaj gönder
 TA Haber
Türkçe Altyazı Haberleri

resim


TA HABER


Önümüzdeki günlerde Türkçe Altyazı ailesi olarak yeni bir döneme merhaba diyoruz. Sinemasal yolculuğumuzda özgün çalışmaların yer alacağı bir Haber Portalı yayına başlayacak. 10. yılımızda kendi haberlerini üreten, yayınlayan ve üyeleriyle bağını daha da kuvvetlendiren bir sinema sitesi olarak karşınızda olacağız.. Bu konuda emeği geçen bütün dostlara, sevgili webmasterımız bozUNtu 'ya sonsuz teşekkürler.

TA Haber nedir?

Türkçe Altyazı haberleri adını taşıyan bir haber portalıdır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sinema ve dizi alanındaki gelişmeleri takip ederek üyelerimizle paylaşacağız. Haberlerin yazım işleri TA Haber Ekibi tarafından yürütülecektir.

TA Haberi nasıl takip edebilirim?

Ana sayfada şimdiki vizyon filmleri alanı kaldırılarak yerine TA Haber Portalı getirilecek. Böylelikle sitemize girdiğiniz anda önemli gelişmelerden anında haberiniz olacak. Slider şeklinde yer alacak bu yapıda en son yayınlanan haberleri inceleyebileceksiniz.

TA Haber yazıları forumda mı yer alacak?

Hayır. Haberler için ayrı sayfalar oluşturulacak. Bütün haberlerinde yer aldığı bir arşiv sayfası olacak.

Hangi alanlarda haberler sunulacak?

Başta Sinema ve Dizi haberleri olmak üzere farklı kategorilerde çalışmalar sunulacak. Diğer Haber Kategorileri ise şunlardan oluşacak; Sanatçı Haberleri, Fragman Haberleri, Festival Haberleri, Anime Haberleri, Film Kritikleri, Aylık ve Haftalık Değerlendirmeler ve Özel Dosyalardan oluşacak.

Özel dosya çalışmalarının içeriği nasıl olacak?

TA SineMutfak bölümümüzde sizler için hazırlayacağımız özel çalışmalar bu kategoride sunulacak. Yönetmen incelemeleri, listeler, Foto Analiz gibi bir çok çalışmayı beğeninize sunmayı düşünüyoruz.

Haber sayfalarına yorum yazılabilecek mi?

Evet. Haber sayfaları için yorum yapılabilecek. Ayrıca sosyal paylaşım butonları ile haberi istediğiniz alanda paylaşabileceksiniz.

TA Habere nasıl katkıda bulunabilirim?

Haber ekleme modülünü kullanarak sizde hazırladığınız haberleri paylaşabilirsiniz. Haber eklemek için TA Haber Ekibinde yer almanız gerekmektedir. Eklenen haberler Haber Editörleri tarafından kontrol edilerek Haber portalında yayınlanacaktır.

TA Haber ekibine katılabilir miyim?

Evet. TA Haber ekibine katılım için gereken şartları karşılayan her üyemiz ekibe katılabilir.

Katılım şartları nelerdir?

1- Forum alanında yer alan ( Sinema Haberleri-Dizi Haberleri ) bölümlerde en az 2 özgün haber yayınlamak.

2- Haber dilini yeterli ölçütlerde kullanabilmek.
3- Yapılan değerlendirme sonucunda TA Haber Ekibine katılım gerçekleşir.

İletiTarih: 19 Kasım 2017 11:59
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018