Giriş Kayıt
Ailemizin 5. yılı kutlu olsun !
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 55 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
mantunic

İletiler: 311

twitter Özel mesaj gönder
Sinemayı bu sitede öğrendim desem çok da abartmış olmam. Zira ta.org hayatıma girene kadar benim için sinema imdb250 demek idi, filmler yönetmenlerin değil oyuncularındı, film izlemek boş zamanlarda yapılacak bir aktivite idi, film izlenir ve kapatılırdı üstüne eleştiriler ve yazılar okunmazdı...

Sinema'yı benim için "boş zaman aktivitesi"nden alıp bir hobiye dönüştürmemde, bunu öğrenmemde belki de en büyük etken ta.org oldu ve siz sinema aşıkları bunun benim için ne demek olduğunu en iyi anlayacak insanlarsınız.

Biraz yapımın bir sonucu olarak biraz da çeşitli nedenlerin sonucunda birçoklarınızın aksine burada bireysel ilişkilerim hiç olmadı belki, ancak forumlarda ve yorumlarda gezerken gördüğüm okuduğum onlarca isim ve bana kattıkları olmasa... Biriniz bile bir süre buralarda olmasanız hemen dikkatimi çekiyor "acaba ne oldu, neden yok bu aralar" diye düşünmeye başlıyorum, o kadar alıştım ben bu siteye ve sizlere.

Tüm bunlardan dolayıdır ki chrome'umda "yeni sekme"ye bastığımda gelen penceredeki 8'linin 1 numarası ta.org'dur, facebook değil, twitter değil, her hangi bir haber sitesi değil, ta.org... Çünkü en çok "acaba bugün foruma kimler neler yazmış" diye merak ederim, diğerleri benim için "bekleyebilr"dir ancak ta.org acildir.

Ne diyeyim ki, sanırım yeterince anlatabildim buraların benim için ne demek ve ne kadar önemli olduğunu Gülücük O yüzden "emeği geçen herkese teşekkür ederim" derken, bunun bir klişeden ziyade kalbimin en derininden gelen samimi bir cümle olduğunu sanıyorum ki hepiniz anlıyorsunuzdur Gülücük

Nice yıllara Gülücük

İletiTarih: 11 Ekim 2012 22:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ewrey
Müdavim

İletiler: 1360

Özel mesaj gönder
nice yıllara. Çok Mutlu

İletiTarih: 12 Ekim 2012 00:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski Yönetici

İletiler: 7204

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
« mantunic » yazdı:
Sinemayı bu sitede öğrendim desem çok da abartmış olmam. Zira ta.org hayatıma girene kadar benim için sinema imdb250 demek idi, filmler yönetmenlerin değil oyuncularındı, film izlemek boş zamanlarda yapılacak bir aktivite idi, film izlenir ve kapatılırdı üstüne eleştiriler ve yazılar okunmazdı...

Sinema'yı benim için "boş zaman aktivitesi"nden alıp bir hobiye dönüştürmemde, bunu öğrenmemde belki de en büyük etken ta.org oldu ve siz sinema aşıkları bunun benim için ne demek olduğunu en iyi anlayacak insanlarsınız.

Biraz yapımın bir sonucu olarak biraz da çeşitli nedenlerin sonucunda birçoklarınızın aksine burada bireysel ilişkilerim hiç olmadı belki, ancak forumlarda ve yorumlarda gezerken gördüğüm okuduğum onlarca isim ve bana kattıkları olmasa... Biriniz bile bir süre buralarda olmasanız hemen dikkatimi çekiyor "acaba ne oldu, neden yok bu aralar" diye düşünmeye başlıyorum, o kadar alıştım ben bu siteye ve sizlere.

Tüm bunlardan dolayıdır ki chrome'umda "yeni sekme"ye bastığımda gelen penceredeki 8'linin 1 numarası ta.org'dur, facebook değil, twitter değil, her hangi bir haber sitesi değil, ta.org... Çünkü en çok "acaba bugün foruma kimler neler yazmış" diye merak ederim, diğerleri benim için "bekleyebilr"dir ancak ta.org acildir.

Ne diyeyim ki, sanırım yeterince anlatabildim buraların benim için ne demek ve ne kadar önemli olduğunu Gülücük O yüzden "emeği geçen herkese teşekkür ederim" derken, bunun bir klişeden ziyade kalbimin en derininden gelen samimi bir cümle olduğunu sanıyorum ki hepiniz anlıyorsunuzdur Gülücük

Nice yıllara Gülücük

Bence gayet güzel anlatmışsınız. Gülücük Bende buraya üye olurken sadece çeviri isteği yapmak için üye olmuştum sonra ne olduysa beni içine aldı burası. Bir gün bir baktım ki müdavim olmuşum burada o zamandan beridir zaten dediğiniz gibi Chrome'da ki 8'li de ilk sırada. Çok Seviyor

İletiTarih: 12 Ekim 2012 01:23
mrmuhoking

İletiler: 11

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Nice Yıllarca Saygılar

İletiTarih: 26 Ekim 2012 17:11
p5p800s

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Sevgili g.c.,

Gireyim bir siteye neler oluyor bakayım dedim bu başlığı gördüm. Yıllar geçti, hayatlar değişti herkes bir yöne savruldu. Şimdi insan gülerek hatırlıyor. seni de hatırlıyorum o zamanlar daha yeni üye olmuştun, nikleri ve olayları tam hatırlamamanı anlayabiliyorum. Ne ara yönetici oldun? yakaladım Sitenin ilk zamanlarında siteye emeği geçenlerden Seçkin( Nocty) ve Ulaş (uk22) unutulmuş. Hatta shagrathian nikli arkadaşı yazdıysanız congman'ı da yazıver. Onun da emeği geçmiştir ( Dalga geç, mutlu ol diye yazıyorum mustapha, hayat sana çarpmış zaten- yazım hataları düşük cümleler de var gözünden kaçmaz senin öpüyorum Bay Bay )Kısa da olsa bir dönem malum site buradan altyazı taşımak zorunda kalmıştı. çevirmenleri vardı bu sitenin. Hey gidi günler!

Ulaş ( uk22) - oğlum okursan bana ulaş, neredesin lan?
Aziz ( AlaZi) - Adamımsın.
Ersin ( Bir sürü nikin vardı hangisini yazayım şimdi buraya) - Okulun bitti mi acaba merak içindeyim?
Cem ( kurusoğan) - Cem, Ersin herşeyi anlattı haberim var. Öpüyorum gözlerinden. Gülücük
Ertunç ( Dra7m) - Neo sana sarı laleler almış altyazılarını bekliyormuş. Gece gece güldüm. Çok Mutlu

Bu dört arkadaşa ve yine aklımda kalan güzel insanlardan müjdat, freelast, tyrean, noctivasgedeu,volkstrum,phalanx'a selam olsun. ha bir de gitarisyen nikli biri çıkmıştı sonradan ona da sempatim yok değildi, ama muhabbetimiz olmadığından ona selam olmasın. Sonra nerden çıktı bu laubalilik falan demesin, kızmasın.

Neyse, son olarak yine sitenin herşeyi, abisi, rank sayaçmetresine, - kraldan çok kralcı edebi insanına - adını ve nikini şimdi hatırlayamadım bir adet altyazı taşıma robotuna da siteyi bugünlere getirdikleri için çok çok çok teşekkür ediyorum.

Ne olursa olsun, umarım eğleniyorsunuzdur, herkesin keyfi yerindedir. Başarılar hayatta.

Hep eğlenin.

Op.

« g.c. » yazdı:
5 yıl aslında böyle bir topluluk için ne kadar kısa bir süre. Böyle bakılınca büyük yol katedilmiş olduğunu görüyor insan.

Bu yolda, En başta site webmaster'ı ve kurucusu bozuntuya,

bana en baştan itibaren güvenip destek veren kuzeydebiryer'e

Yöneticiliği ile sitenin bugünlere gelmesinde büyük katkısı olan Pre Ariant'a
Yorumbaz günlerimde beni hep teşvik eden Müjdat Deniz'e

tyrean, AlaZi, nymph, furiousthing, BixenTe, JBL, PhalanX, chernoby, Marvel, kurt_thewolf, Shagrathian, svskr, Aranelevo, Dra7m, paralax, byKush, JnRMnT, otomatikportakal, paris-texas, freelast, mrumut, dmg, PANGeA, Computer, jeekepy_35.....

Aklıma gelmeyenler kusuruma bakmasın, sitenin geçmişten bugünlere gelmesini sağlayan isimlere sonsuz selam olsun.

ve tüm TürkçeAltyazıya emek verenler Teşekkürler... Saygılar

İletiTarih: 27 Ekim 2012 01:53
herwins

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
nice yıllara. Heyoo

İletiTarih: 27 Ağustos 2017 18:39
Abaddon
Emektar

İletiler: 692

Özel mesaj gönder
Adam resmen başlığı hortlatmış.. Gülücük Ve 10 yıl olmuş.. Şok On yıl.. 0n Şok

İletiTarih: 27 Ağustos 2017 20:45
Saitama

İletiler: 148

Özel mesaj gönder
« Abaddon » yazdı:
Adam resmen başlığı hortlatmış.. Gülücük Ve 10 yıl olmuş.. Şok On yıl.. 0n Şok

Sesli güldüm valla hahahahaha

Bu arada sevgili Abaddon, avatar çok iyi...

İletiTarih: 27 Ağustos 2017 21:00
kurt_thewolf

İletiler: 9495

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Hazır başlık hortlamışken 10. yıl için açılan başlığımızı koyayım da reklam olsun. yakaladım

http://www.turkcealtyazi.org/viewtopic.php?t=41523

İletiTarih: 28 Ağustos 2017 00:16
Mert Yıldız
Amerikan Sineması
Çevirmen

İletiler: 944

facebook twitter Özel mesaj gönder
Vay be. Kaydolduğum günden bu yana, günlük hayatımın %80'ini oluşturdu bu site. Nice senelere inşallah. Saygılar

İletiTarih: 28 Ağustos 2017 00:26
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 55 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2018