Giriş Kayıt

Five Feet Apart (2019)

Yakında...
Yönetmen:
Ülke:
Rating:
0.0
Vizyon Tarihi:
01 Mart 2019 (ABD)
Dil:
İngilizce
Nam-ı Diğer:
A un metro da te
4 kişi izleyecek 2 kişinin favorisi 2 takip
Özet
Five Feet Apart, iki hasta gencin hastanede yollarının kesişmesi ile değişen yaşamlarını konu ediyor. Stella Grant, 17 yaşında olan bir genç kızdır. Bilgisayarına bağlı bir hayat süren Stella, yaşıtları gibi gezip dolaşmak yerine zamanını çoğunu hastanede geçirmek zorundadır. Kistik fibrozis hastası olan genç kız hayatını rutinler, sınırlamalar ve kendi kendini kontrol etmekle geçirir. Fakat genç kızın hayatı oldukça etkileyici bir genç olan Will Newman ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Birbirlerinden etkilenmeye başlayan gençlerin önünde büyük bir engel vardır. Will de Stella gibi hastadır ve hastalıkları nedeniyle hayatlarına konulan sınırlamalar aralarına mesafe koymalarını gerektirir. Ancak onlar birlikte vakit geçirmeye devam ettikçe sınırlamaların dışına çıkmaya başlarlar. Will’in süregelen tedavisine karşı koymaya başladığı direnç onların ilişkini de derinden etkiler. Stella, yavaş yavaş Will’i son nefesini verene kadar yaşamak için ikna etmeye çalışır. Her an ölüm tehlikesi altında olsalar da henüz zamanları varken Will ile birlikte istedikleri gibi yaşamaya çalışan Stella, sevdiği insanı kurtarmayı başarabilecek midir?

Filmin başrollerinde Sabrina ile aynı evreni paylaşan fantastik türdeki Riverdale'in sevilen oyuncusu Cole Sprouse ve Split, Edge of Seventeen, Columbus, The Last Survivors, Operation Finale gibi filmlerde izleme fırsatı yakaladığımız güzel oyuncu Haley Lu Richardson'ın yanı sıra oyuncu kadrosunda Hayatımın Çalımı Beckham, Blacklist, ER, Alcatraz, Bird Box gibi yapımlardan tanıdığımız Parminder Nagra; Joe Black, Mystery Man, Özgürlük Savaşçısı, Madalyon gibi filmlerden tanıdığımız Claire Forlani; Moises Arias, Emily Baldoni gibi isimler yer alıyor. Ayrıca dram türündeki Five Feet Apart filminin yönetmenliğini Golden Globe ödüllü Jane The Virgin'ın yanı sıra Madam Secretary, My Last Days gibi yapımlarda tanıma şansı elde ettiğimiz Justin Baldoni üstleniyor. - Gönderen: Quaresmania
Five Feet Apart Altyazıları
Henüz bu filme ait altyazı bulunmuyor.
2 takip
Forumdan Benzer Başlıklar
Dizi Altyazıları
True Detective (4,787) Shameless (3,753) Vikings (2,122) Inside No. 9 (1,665) Counterpart (1,497) Project Blue Book (1,346) The Blacklist (1,211) Arrow (1,186) The Flash (1,172) Friends (778)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019