Giriş Kayıt

Bloodshot (2020)

Yakında...
Ülke:
Rating:
0.0
Vizyon Tarihi:
02 Şubat 2020 (ABD)
Dil:
İngilizce
Müzik:
1 kişi izledi 1 takip
Özet
Valiant Comics çizgi romanlarından uyarlanan Süper kahraman filmi Bloodshot, Vin Diesel'ın hayat verdiği Ray Garrison adında ölüp dirilen bir adamın nanoteknoloji ile ölüm makinesi haline gelmesini konu ediniyor. Kendini iyileştirebilme, şekil değiştirebilme ve hatta teknolojik aletleri kontrol edebilme gibi yeteneklere sahip olan Ray, yaşadığı hafıza kaybı sebebiyle hayata adapte olmakta zorluk yaşarken, kendisi gibi üstün teknolojik yeteneklerle donatılmış bir askeri ekip olan Chainsaw üyeleri, bu süreçte ona yardımcı oluyor. Katil bir gangster hikayesi olan Bloodshot'ın konusu Valiant Comics'te şu şekilde tanıtılıyor: "Adın Angelo Mortalli. Kardeşin düşman hattında tuzağa düşürüldü ve... Hayır, bu doğru değil! Senin adın Raymond Garrison. Sen tehlikenin kendisinden emekli oldun. Ama eski bir arkadaşının ricası seni yeniden çatışmanın ortasına... Hayır. Bu da doğru değil. Sen Bloodshot'sın. Sen özgürlüğün ihtiyacı olan gri gölgesin."

Bloodshot filminin başrolünde yer alan Yeni Nesil Ajan, Riddick ve Fast and Furious gibi serilerin başarılı oyuncusu Vin Diesel'ın yanı sıra, Memento, Los Angeles Sırları, Takip, Iron Man 3 gibi filmlerde yer alan usta oyuncu Guy Pearce; Tam Gaz, Welcome to Marwen, Alita: Savaş Meleği filmlerinden tanıdığımız Latin oyuncu Eiza Gonzalez gibi isimler yer alıyor. - Gönderen: Quaresmania
Bloodshot Altyazıları
Henüz bu filme ait altyazı bulunmuyor.
1 takip
Forumdan Benzer Başlıklar
Dizi Altyazıları
True Detective (5,428) Vikings (3,041) Gotham (2,160) Shooter (1,759) The Umbrella Academy (1,720) Doom Patrol (1,397) Inside No. 9 (1,360) Shameless (1,348) Star Trek: Discovery (1,279) The Big Bang Theory (1,078)
Yakında
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019