Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

elturco78

 
Kayıt : 06 Ocak 2012
 • Anger Management
  Anger Management
 • Kill Bok-soon
  Kill Bok-soon
 • Extraction 2
  Extraction 2
 • Decibel
  Decibel
 • Tin lung baat bou
  Tin lung baat bou
 • Plane
  Plane
Son Yorumları
Kill Bok-soon (2023)
03 Kasım 2023
Gereksiz uzun bir film, yönetmenin de ışıkçıyla olan aşkı filmi kararttıkça karartmış, sonlara doğru artık iyice tek kare siyahlık vermişler seyirci hayal gücüyle doldursun demişler. 1 saat 20 dakikaya çekebilseler daha iyi olabilirmiş. Netflixin olmazsa olmazı LGBT de eklenince tam vasat altı bir film olmuş... seyredecek hiçbir şey yoksa ve de boş vaktiniz bolsa belki bir şans verilir ama bence ona da gerek yok. Kore sineması için çok alt seviye bir film, bir tek kavga sahneleri başarılı.
Wrong Place (2022)
29 Ağustos 2022
Haftaya halı saha maçı var ve kaleci eksik, Bruce abi oynamak için kaç lira ister acaba? Türk dizilerinin hala bu adamı getirip oynatmaması da tuhaf, adam zaten her hıyarım var diyene tuzlukla koşarak geliyor, verirsiniz 2-3 bin dolar, kumkapı'da da bir gece içirip başında dansöz oynatırsınız alın size bedavadan dizinin reklamı, 3-4 bölüm sonra yayından kalkacak diziniz en azından sezonu bitirir.
Jugeodo Doeneun Ai (2022)
19 Ağustos 2022
Aksiyonu bol ve aksiyon sahneleri de güzel bir film fakat sıfır mantık olan bir film, hikaye çok saçma, baştan sona mantık hataları bol ve hikaye çok kopuk. Boş vaktiniz varsa aksiyon için seyredilebilir. Beklentiyi yüksek tutmayın.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023