Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

aquilieri

 
Kayıt : 08 Temmuz 2011
 • Jadotville Kuşatması
  Jadotville Kuşatması
 • Being Human
  Being Human
 • Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı
  Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı
 • Sıkı Dostlar
  Sıkı Dostlar
 • Don't Turn Me Off
  Don't Turn Me Off
 • default avatar
  TheNox
Son Yorumları
The Siege of Jadotville (2016)
16 Ekim 2018
Sürprizbozan: Göster
Last Flag Flying (2017)
03 Ağustos 2018
savaş, askerlik, ölüm, dinler arası bla bla... siyaset , bunlar sadece hikayeyi desteklemek için var. en başta barda tvye ağzı açık bakan adama verilen tepkiden, kilisedeki ilk karşılaşmadaki vaaz a kadar her konu sadece karakterleri tanıyın diye var.
bütün olayları çıkarın hikayeden . 3 karakteri tek odaya koyun konuşturun benim için aynı film olurdu. zaten filme eski asker arkadaşları ölen oğul siyaset yalan diye bakarsanız oyunculuklar hatırına 6 puanlık filmdir.
omuzlarındaki melek ve şeytanla yolculuk yapan adam benim için hikaye. tanrı, şeytan ve insan muhabbet ediyormuş gibi.
film in 2. bölümü daha eğlenceliydi. süresi kısa bile geldi . bittiğinde 1-2 saniye bekledim devamı varmı diye. 1 saat daha olsa seyrederdim.
not : kamyonda giderlerken radyoda eminem - without me çalmaya başlayınca dikkatim dağıldı aklıma başka bir kısa metrajlı türk üniversitelilerin çektiği film geldi Çok Mutlu bu şarkının sözlerinide hep "jesus back" deniliyormuş gibi algılamışımdır hep Çok Mutlu
Colony (2016)
20 Temmuz 2018
başroldeki oyunculuklar 3-4 kiş haricinde yerlerde sürünüyor.güzel bir hikaye hele bir de finale bağlayabilirlerse çok güzel olacak. kaliteli bir yapım değil konuya girişleri güzel fakat tüm bunların 1 sene içereisinde olduğuna inanmak zor. sadece hikayenin ilerleyişi hoşuma gittiği için devaM ediyorum.

helede 2 sahnenin birinde poz suratlarını takınıp havalı havalı bakıyorlar ya sanki poster çekimi yapılıyor. aralarında gerçek gibi duran sadece josh ve peter. diğer rollerdeki oyuncuların bazılarını başka dizilerden görmüşlüğüm var . böyle odun gibi durmalarının tek sorumlusu yönetmenlerdir bence. büyük oğul hariç o gerçekten oduna benziyor.
diziyi sanki birisi karşımda bana bir hikaye anlatıyormuş ta arada abarttığıda oluyormuş gibi yaklaşıyorum. normalde bunu yapmam kitaplara dizilere filmlere . aslolan hikayedir, sonu değil sona doğru yaklaştıkça geri dönüp bakıyorum 1. sezonda yaşanan olayların insanlığa bu savaşta hiçbir faydası zararı olmadı.dizinin gidişatını hikayesini hiç değiştirmedi. bana göre hikaye bu ailenin hikayesi değil dünyaların savaşı. ailenin dramını hiç yaşayamadım oğul kendi derdinde anne kendi derdinde 1 senede anasını babasını yabancı gören biri bi yanda tarikata kaymanın eşiğinden dönen bir yanda haa baldız ayrı hikaye. hiçbirinden birşey çıkmadı. takım olmayıda başaramadılar. oysaki elimizde bir paladin bir rouge bir mage bir warrior (bunlar basit hikaye kurgusunun temel taşları) çıkaracak basit kadro varken aile kurgusu nasıl yapılamazı gösterdiler. tamam çatışacaklardı ama bir kerede olsa birlik olmalarını görmemiz gerekirdi . aile nin gözünden savaşın gidişatını izliyoruz ama aile çok gereksiz. birtek babamız aile için elinden geleni yapıyor acı çekiyor didiniyor. diğerleri nin rolü yok var olan rolü oynayamıyor değiller rol yazılmamış onlara sadece sıraları gelince pas veriyorlar. final tutmazsa yada yayından kaldırılırsa hakkı 5-6 arası.benim umudum var o yüzden 7 şu anda

not. bi kenara yazın. dizi yayından kaldırılmazsa o baldız geri gelecek görürsünüz.
not2 (1 hafta sonra) yayından kaldırılmış.gerçek bir final yapamasada son bölüm beni tatmin etti. son 2 dakikası dizinin tüm bölümleri arasında en iyi kısımdı.o 2 dakika sayesinde hikaye çokta yarım kalmış gibi hissetmedim iyi geldi Çok Mutlu . bir umut belki netflix gibi biri çıkar final sezonu yapar yada düşük bütçeli bir tv filmi yapılabilir. olan baldıza oldu .geri gelecekti o ya Çok Mutlu
Dizi Altyazıları
Vikings (11,446) The Punisher (5,421) True Detective (3,486) The Big Bang Theory (3,024) Supernatural (3,022) Luther (2,417) Gotham (2,128) The Blacklist (1,601) Star Trek: Discovery (1,537) Project Blue Book (1,534)
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019