Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

tachyon

 
Kayıt : 06 Ocak 2011
 • Paige Spara
  Paige Spara
 • Katheryn Winnick
  Katheryn Winnick
 • Mr. & Mrs. Smith
  Mr. & Mrs. Smith
 • Manodrome
  Manodrome
 • Expats
  Expats
 • Bastarden
  Bastarden
 • The Brothers Sun
  The Brothers Sun
Son Yorumları
Shôgun (2024)
29 Şubat 2024
Eşsiz bir uzak doğu entrikası. Başına geçip soluksuz izliyorsunuz. Orjinal ilk sürüm Shogun dizisinde ki Anjin San daha karizmatik, Efendi Toranaga ise daha korkutucu idi. Ancak ben bu sürümü de çok beğendim. Diğer yorumcuların aksine oyunculuk da bir kusur göremedim. Açıkçası BattleStar Galaktica'dan sonra kaliteli bir remake'e hasret kalmıştık. Usta işi bir dizi olmuş. Neredeyse kusursuz.
Constellation (2024)
29 Şubat 2024
Bu anlatım tarzı bana hiç hitap etmiyor. Zaten baş roldeki Naomi de pek tuttuğum bir oyuncu değil. Hele bir de işin içine Flashback ve Halusilasyon eklendiyse hiç çekemem. Yinede konu ilginç diye 3 bölüm seyrettim. 4. bölümün başına şöyle bir bakıp kapattım bir daha indirmemek üzere.
True Detective (2014)
20 Şubat 2024
4. Sezonun 6 bölüm de bitmesi iyi olmuş. Atmosfer ve hikaye daha uzun bir anlatımı kotaramazdı. Çünkü bu atmosfer, her bölümün bir birine benzediği etkisi uyandırıyor. Bir çok izleyenin aksine hikayenin mistik, ezoterik, fantastik hatta uzaylı tarafının olmayacağını finali görmeden de anlamıştım. İsminin True Detective olması da bu yüzden. Bence güzel bağladılar ancak bölümlerin nispeten uzun olması ve bana göre karakterlerin birbirleriyle olan psikolojik savaşları genel hikayenin izlenmesini zorlaştırıyor. Bunu seyirciye karakterler ile duygusal bir bağ kurdurma çabalarına bağlıyorum. Hikaye güzel olsa da çoğu zaman sıkıldığım için bu sezona verdiğim puan 6.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024