Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ayhanozbekk

 
Kayıt : 04 Ocak 2008
 • Geleceğe Dönüş
  Geleceğe Dönüş
 • Yıldızlararası
  Yıldızlararası
 • Açlık Oyunları
  Açlık Oyunları
 • Terminatör 2: Mahşer Günü
  Terminatör 2: Mahşer Günü
 • Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü
  Yıldız Savaşları Bölüm V: İmparatorun Dönüşü
Son Yorumları
Interstellar (2014)
07 Nisan 2015
Filmi beğenmedim demeye çekiniyorum. Sitedeki bütün astrofizik duayenlerinin iğneli ve alaycı cümlelerine maruz kalmak istemiyorum. Bi dakka ya ne oluyoruz. Arkadaş ben bu filmi be-ğen-me-dim.... Heyecan yoktu. Fazla şişirildi. Haketmediği ilgiyi gördü. Hele puana ne denmeli.
Sitenin astrofizik ve quantum mekaniği uzmanlarına sözüm şu. Bende sizin kadar olmasa da ( ki ne haddime ) biraz bişeyler biliyorum. Konu ile ilgili bir çok yayını takip ettim. Söz sahibi bilimadamlarını takip ettim yıllarca oralardan edindiğim bilgiler beni hayran bırakmıştı. Bu film mi? Yok olmamış. Şimdi diyeceksiniz ki bu bir film bir belgesel değilki. Ben de derimki o zaman film olma özelliklerine sadık kalsın. Biraz heyecan , biraz aksiyon ne bileyim bişeyler işte. Sadece sonda sevginin gücü saçmalığı ile film olmaz. Ve Nolan bu işi Michio ve diğer astrofizikçilerin olağanüstü anlatımlarına bıraksın. Biz zaten bu konuyu onların anlatımı ile çok güzel öğreniyoruz. Kendisi biraz film yapmayı denesin.
Voyagers! (1983)
20 Şubat 2009
Diziyi hatırlıyorum. Bir adam ve çocuk zamanda yolculuk yapıyorlardı. Ellerindeki saat benzeri aletle. Aletin adı yanlış hatırlamıyorsam omni idi. Diziyi TRT de seyrederdim. Daha ekrandaki çocuğun yaşındaydım.Çok hoşma gitmişti.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2019