Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

Jedirobbit

 
Kayıt : 24 Aralık 2020
 • The Matrix Resurrections
  The Matrix Resurrections
 • Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
  Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok
 • Kara Dul
  Kara Dul
 • The Tomorrow War
  The Tomorrow War
Son Yorumları
The Last Duel (2021)
01 Aralık 2021
3 farklı karakter
3 farklı yaşam hikayesi
3 farklı bakış açısı
AMA yaşananlar ve hikaye hepsinde aynı döngü içinde ilerliyor. 150 dakika, zorladım zorladım zorladım ama yok. viasat history kanalında gösterilen Tudor döneminin Anne Boyle belgesel filmi bundan daha iyi.
Venom: Let There Be Carnage (2021)
21 Ekim 2021
Filmde görev almış oyuncusundan, çaycısına kadar kesinlikle herkesin tebrik edilmesi gereken bir yapım.
İlk filmde mevcut olan ne kadar kötü ve olumsuzluk varsa olduğu gibi ikinci filme taşımış ve yansıtmışlar. Hatta bir başarı hikayesi olarak daha da kötü hale getirmişler. Bu kadar istikrarlı bir yapım ben daha önce hiç görmemiştim. Gerçekten tebrik ederim.
Dune: Part One (2021)
19 Ekim 2021
Kitap serisini okuyanlar için evet bu serinin ilk ve giriş filmi ve dolayısı ile kitap serisini okumamış diğer izleyici kitlesine neler olup bittiğini anlatmak açısından biraz yavaş kalması gayet normal.
Unutulmamalıdır ki bu tip seri halinde yapılması planlanan her film sadece hayran kitlesine hitaben çekilmiyor. İşin bir de ticari boyutu var. O sebeple ilk filmin kitaplarını okuyanlar için biraz yavan kalması gayet normaldir. Bu açıdan eleştirenleri pek dikkate almamalısınız.

Film eleştirmenlerinin star wars ile kıyaslaması son derece yanlıştır. Hikaye bambaşkadır. Bu yorumları dikkate alarak izlerseniz sizi hayal kırıklığına uğratır.

İzlenir mi ? kesinlikle izlenir. Hatta devam filmleri büyük heyecan içerisinde beklenecektir.

Kadro güzel. Jason Momoa yerine Tom Hardy olmalıydı demek istiyorum.
Rebecca Ferguson'u m.i. serilerinden sonra böyle bir yapımda izleyince de şaşırdım ve yadırgadım. O bana göre çekici bir mi6 ajanı olarak kalmalı Gülücük
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023