Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

tr_emirhan

 
Kayıt : 31 Ocak 2017
Son Yorumları
The Last of Us (2023)
20 Ocak 2023
Çok iyi bir ilk bölümdü. İki oyununu da oynadım oyunlar gerçekten başyapıttı herkesin beklentisi de diziye bu yüzden yüksekti. Ancak işin altından kalkmış görünüyorlar. Pedro çok çok iyi joel olmuş onun başrolde olması bizim için büyük nimet. Giriş sahneleri de harikaydı. Oyuna ve hikayeye bağlılıklarını göstermişler. Aldığı puanları kesinlikle hakediyor.
Wednesday (2022)
11 Aralık 2022
Dizi güzel olmuş. Kostümler, oyuncular, mekanlar hakkını vermiş. Umarım Jenna Ortega'yı daha çok göreceğiz. Karanlık gibi görünen çok renkli bir dizi aslında. Tim burton eleştrileri gelmiş hemen bence yeni jenerasyonu çok iyi yakalamış bu dizi ile. Yaşını başını almış insanların da beğenebileceği ama tiktokçu şu anki neslin yere göğe koyamayacağı bir dizi olmuş.
1899 (2022)
18 Kasım 2022
Yorumları okuyorum komedi. Anca bu kadar vizyonsuzluk olur. Birisi bizim saçma sapan olan ulusal dizilere benzetmiş diziyi diğeri ilk bölümü izledim yorumlara göre diğer bölümleri izleyeceğim diyor çıldırırsın yani. İlk 3 bölümü izleyip yorum atma gereği duydum bu adamlar yüzünden. Dizi zaten dark'ın yaratıcılarından bu kadar muamma gizem olmasa olmaz. Şuana kadar her bölümde bir sürü soru işareti var ancak olayın içine çeken de zaten bu gizemler. Bu tarz dizi seviyorsanız mutlaka bir şans verin derim.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023