Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

niksizadam

 
Kayıt : 22 Ekim 2016
 • Vecide
  Vecide
 • The Bear
  The Bear
 • Midnight Peepshow
  Midnight Peepshow
 • Yeni Ahit
  Yeni Ahit
 • Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
  Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
 • Mon père, le diable
  Mon père, le diable
 • The Boys in the Boat
  The Boys in the Boat
Son Yorumları
Next (2020)
12 Haziran 2023
diziyi yayımlandıktan ancak 2 yıl sonra izleme fırsatı buldum. IT çalışanı ve YZ meraklısı olduğum için konusu itibarıyla ilginç geldi. 10 bölümü de izledikten sonra, ilk tepkim 2 saatte anlatılacak bir konunun 10 bölüme uzatılması çok gereksiz olmuş. Paul le Blanc dijital çağın Frankenstein’i gibi gösterilmiş YZ de onun yarattığı canavar rolünü üstlenmiş. Bu hikaye orjinal değil 100 yıl evvel yazıldı !! Canavarı tanımlamaya çalışırsak dizide sunulan YZ örneği günümüz teknolojisinin geliştirdiği en kapsamlı YZ lerden binlerce kat üstün hatta bir demi god seviyesinde tanımlanmış. Bu tabi işin sci fi kısmı. Daha evvel bu tür YZ terminator filmlerinde de karşımıza çıktığı için burda da pek bir orjinalite göremedim. Uzun lafın kısası sıradan bir gerilim hikayesi ötesine gitmemiş. İptal edilmiş olması da doğru bir karar olmuş..
Mrs. Davis (2023)
13 Mayıs 2023
Absurd ve matrak bir dizi. Konusu tamamıyla gayrı ciddi olmasına rağmen iyi aktörler ve efektler ile yüksek bir düzey eğlence keyfi yakalamış. Her bölümünde yap bozun bir parçası daha eklenen hikaye sıkmıyor. The Boys Umbrella Academy Watchmen gibi dizilerden keyif aldıysanız bu dizi de hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. Good Omens adlı ingiliz dizisini de aynı küfeye koyabiliriz bu diziyi beğenirseniz O diziyede bir bakın derim..
The Super Mario Bros. Movie (2023)
12 Mayıs 2023
Pek oyun meraklısı biri olmadığım için film kenarda duruyordu. Misafirliğe gelen bir ufaklığın isteği üzerine izlemeye başladık.. Beklentimin kat kat üzerinde eğlendirici bir film çıktı. Kaliteli yapılmış. bir çok konsol sahibi için nostalji olacak seviyede süper mario katkılı oyun temaları kullanılmış. Hem ufakların hem de büyüklerin keyif alacağı bir film. Wreck it Ralph kalitesinde..
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024